Vyrabi nekdo fully nebo softtaily z CrMo ?

39 nepřečtených
  • MartinXC

    Asi by se to dalo nejit ruzne po internetu, ale na B-F se pohybuje rada lidi, kteri taky hledali nebo hledaji ruzne veci … Nevite, jestli nekdo vyrabi fully nebo softtaily z CrMo (nebo podobne) oceli? Vrele diky za pomoc !

    0 0
    • Clodman  

      Mam takovej dojem. že KHS

      0 0
    • onegear  

      softtail crmo urcite dela khs, full nevim

      0 0
      • náčelník  

        KHS – hlavní rámový trojúhelník je Al, ocelová je pouze zadní stavba. Komplet ocelové byly starší modely.

        0 0
        • Blink  

          Dnes pokud vím už CrMo rámy nedělá nikdo. Pouze Rocky Mountain „Blizzard“ a tušim a ještě jeden model, jinak už nikdo. Ocel byla násilím zatracena, a stažena z výroby pro její příliš skvělé vlastnosi nevyhovující bastardům z velkých koncernů.

          0 0
    • K2  

      Dudák, Sekim, Benest, F.Mrázek…

      0 0
      • MartinXC  

        Dík, tihle sice s CrMo dělají, ale vyrábí samé těžkotonážní nářadí. Na lidské ježdění to moc použitelné není. Doprčic, to vopravdu hliníkáři a sklenáři převálcovali za 5 let celý trh ?

        0 0
        • zirecek  

          Sfinx ti postavi MTB ram v podstate s nejvyssi „oceli“ Columbus Foco a ma 1.5kg. Coz nelze povazovat za tezkotonazni… Vse za 17k.

          0 0
          • MartinXC  

            No, ale ne fulla nebo softtaila … to by museli dělat jako unikát.

            0 0
      • Blink  

        …No jasně , že jich znám taky mraky! třebáá BlacHorse (,že Pádlisto :) a nebó da bomb, Sfinx. Jenže já měl namysli MTB obecně , ne specializované disciplíny jako 4X, DH, prostě žádný větší výrobce dnes nemá v nabídce jediný CrMo. A když tak je to vyjímka.

        0 0
        • MartinXC  

          No, právě TAKOVOU vyjímku se snažím najít …

          0 0
          • Blink  

            …řikám nenajdeš…jedině ten author sector (no nic moc, a stejně je výrobcem udáván jiný matroš než CrMo, tak nevim) a ten Blizzard, ten je hodně slušnej , ale ta cena…

            0 0
            • Clodman  

              Je to cr-mo, ale nějakej spešl.Jim ty rámy dělá ritchey.Podívej se na jeho stránky a ten design je skoro úplně stejnej(až na ten nápis RitcheyxAuthor)

              0 0
              • scret  

                No jo, jenomze Sector 04 uz tusim nema s Ritcheym nic spolecnyho.

                0 0
                • Clodman  

                  Ja myslim že jo, se koukni na ten popis:Natrium, nebo nějak tak, to sem viděl jenom u ritcheyho a navíc ten design k tomu hodně svádí, ale to že já si to myslim, neznamená, že je to pravda.

                  0 0
                  • Žanek  

                    Nevím jak letošní, ale Sector 2002 byl postavenej na Cr-Mo rámu Ritchey.

                    0 0
                    • scret  

                      Jo to jo, ale podle me uz ne 04. Navic mi prijde novej model dost chudej.

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Souhlas…je to naky predrazeny…(po­rovnavam s nabidkou kol 04 na trhu…)

                        0 0
          • MartinXC  

            Že by jediné trvanlivé rámy (softtail) na trhu zůstaly z Ti (HC 1.2) ?

            0 0
            • jakub  

              neshanis neco starsiho? ja tedkom budu prodavat Marina

              0 0
              • MartinXC  

                Nene, hledám nový kousek do stáje :-), a to takový, který mi vydrží pár let na maratonské ježdění. Staršího mám HotRocka, kterého jsem morálně odepsal před 4lety. Občas ho trochu potrápím sjezdovým stylem – a on potvora pořád drží, vakly vzadu nemá. Ale do kopce je trošku těžký :-( maraton by se na něm jet moc nedal.

                0 0
                • scret  

                  Uz jsem to tady milionkrat psal, tak me prosimvas nekamenujte, ale ja mam jeste doma KHS comp softail v dobrym stavu. Prodavam ho kvuli tomu, ze jsem koupil TEAM ST, libila se mi bila barvicka a starej ram byl uz okoukanej:-) Je to velikost 19, komplet cr-mo True Temper, peknej design. Jestli chces napis na scret@seznam.cz Poslu ti fotku a good price.

                  0 0
    • visby  

      BMW(brooklyn machine works) robi len crmo fully…

      myslim, ze za oceanom nemas problem zohnat nejaky crmo XC full… ale tu asi nie, je tu malo garazoviek:-)

      0 0
      • Gatier  

        Aj ja by som raz chcel jazdit na poriadnom ocelaci. Najlepsie Ritchey…

        0 0
        • visby  

          ja som na tom nejazdil… ale skusit by som to skusil, BMW ma najlepsi system pruzenia, aky na biku je, cize to moze byt fajn…

          0 0
          • ferda  

            Zkus Frantu Mrazka, ve vysledku to nebude zas tak tezke :)

            0 0
          • MartinXC  

            To bmw je teda dílo … Funkčně to bude asi vymakané, ale na údržbu bych to nechtěl. Ale dík, alespoň něco.

            0 0
        • Clodman  

          Jo po tom ritcheym sem taky koukal (silniční)Psla se dovozci (vokolek) o nějaký info a jestli by to sehnali, ale vůbec se neozvali.

          0 0
          • zirecek  

            Vokolek zasadne neodpovida, asi ma zajem pouze o prodejce a ne o jednotlivce…

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Co ja sem slysel od sveho prodejce, tak i na prodejce dost dlabe. Zrejme maly prodejce.

              0 0
              • Clodman  

                To je ovšem potom jeho velký mínus, pač se připravý o kšefty

                0 0
                • RomanH  

                  Znáš to od Cimrmana – Měl hospodu, ale nakonec ji zavřel, protože mu vadilo, že mu do ní chodí lidi…

                  0 0
    • fagot  

      Říká Ti něco značka Nöll?Jsou to asi Němci a ti by měli všechny kola dělat z Cr-Mo.Zkus to vomrknout.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.