• jakub

    jak casto a jak dlouho cumite do i netu, a jak casto a jak dlouo na tohle forum ????

    0 0
    • enjoy  

      vetsinou jsem tu od sedmy vecer az do doby kdy uz tu zase neni temer nikdo,cili tak do jedny,do dvou:-)

      0 0
    • ravo  

      Furt…

      0 0
    • Honzis  

      Já jsem na fóru jen když jsem ve škole, páč doma se mi nechce utrácet. Takže spíš po-pá tak nějak přes den, kdy mám čas.

      0 0
    • rasto  

      prubezne (asi 2–3×) v praci, obcas i doma (vecer, mimo spicku nebo o vikendu).

      0 0
    • Martin  

      Tak nějak ráno – po obědě – před odchodem z pr…

      0 0
    • MartinXC  

      Různě, jak je čas a chu?. Cca 2hod denně.

      0 0
    • kOmE  

      Mam to pusteny od 7:30 do 15:00 ,takze celou pracovni dobu a proste bud delam nebo koukam na net

      0 0
      • jakub  

        takze vlastne nedelas ((((-:

        0 0
        • kOmE  

          Ja pracuji ,ale internet mam porad pusteny a jenom si to prepnu ,na chvili mrknu na net a pak zase delam dal,jinak by me asi uz vylili :-)Taky zalezi na tom kolik mam zrovna prace ,stava se i to ,ze za celej den neudelam vubec nic :-) ,ale jen vyjimecne.

          0 0
          • preacher  

            hmm, tak to jsem na tom stejně, celej den čumim na net, a někdy něco udělám, když je potřeba. (Jó, rodiče říkávali – uč se synku a? se nenadřeš a nechtěl jsem jim věřit a měli pravdu:-))))

            0 0
            • booster  

              nooo jooo – pak to v tom state ma vypadat. i kdyz ja bych mel taky mlcet :-))) chudak spidla, kluk jeden sikovnej. at zije reforma !!!

              0 0
              • RomanH  

                Kdyz on to, chudak, s nami mysli dobre. Bydli ve svem 1+1 byte a chce, aby se meli vsichni tak dobre, jako on.

                0 0
    • Luka  

      Jen v praci, ale ja v praci bydlim, takze PORAD.

      0 0
    • Sirenna  

      Gdyz nejsem ve skole, nebi na biku, tak porad :))

      0 0
    • fousac  

      prubezne furt… v praci, doma a nebo kdekoliv pres mobil..

      0 0
    • Roman  

      Imrvére

      0 0
    • TinkTink  

      Na net tak 12 hodin denne…a z toho tak 20 minut na tomto foru denne…

      0 0
      • jakub  

        to neni moc na to, ze te tu znaji skoro vsichni. jo asi to nebude v tom stravit tu co nejdele ale uzitecne se podilet

        0 0
        • enjoy  

          jenom probrani se vsema prispevkama,kdyz prijdu kolem sedmy mi trva okolo 40ti minut a to jenom procteni.ale me zajima vsechno,tak mi trva asi dyl.

          0 0
          • TinkTink  

            To ctes ale vsechny…ja si uz vybiram – trasy vypoustim uplne…dovolenou taky…admina taky…a zbytek mi trva 20 minut…cist vsechno je nerealne…dneska sem ten komp celkove nak vypustil…sedel jsem u nej asi jenom 8 hodin, protoze jsem byl pres 6 hodin na bajku…cely to ma ale jenom jeden hacek – nespim :o)))

            0 0
            • enjoy  

              delam pokroky,dneska uz sem vypustil asi tri.ale kdyz vidim par temat neprohlednutych a ostatni jo,tak me to aby meli vsecjny odkazy stejnou barvu:-)

              0 0
              • enjoy  

                hm,fakt srozumitelny:-) proste je pak stejne otevru:-)

                0 0
                • TinkTink  

                  Sem pochopil :)…ale je videt, ze mas moc casu…zkus delat neco uzitecnejsiho :-))))))))))

                  0 0
    • aku  

      Pravidelne tak ± 3h denne. Co nenajdu v dokumentaci tak pomuze google. No a uplnou nahodu mi cas od casu sjede myska na bookmark tady. Zajimave. Ale ne vice nez 1/2 h denne. Urcite ne. Asi. I kdyz :) Dan

      0 0
    • rodriguez  

      a já su tu na foru pruběžně od 8–24 doma.nebo ve škole

      0 0
    • Mamutt  

      Momentálně 17 hodin denně – spojitě. Učím se na přijímačky, takže mám spoustu volného času ;) Jinak cca 1,5 hoďky denně – mrknu sem na forum, do všech mailů, a zkontroluji oblíbené shopy na slevy ;)

      0 0
      • marhi  

        Tak dvakrát až třikrát denně. Všechno nečtu spíš to co mi něco říká anebo o tom něco vím.

        0 0
    • pos3k  

      Tak kompa zapinam kolem devate a vypinam o pulnoci…net jede furt.To kdyz jsem na koleji.Kdyz jdu do laborky tak kolem desate tam do cca nez me to tam prestane nudit do 16 (net jede i tam) pak na kolej a do pulnoci viz vyse. Jelikoz mam v laborce P1 a na koleji P4 a pripojeni na paterni sit Cesnet tak na forum lezu jen kdyz jsem na koleji…skoro kazdy den minimalne hodku a pul, nekdy i imrvere.

      0 0
    • KM  

      10–20 min po obede v praci po praci v praci jak kdy po-pa 1–5h (vetsinou2× tydne 2h) 90%sem

      0 0
      • KM  

        prosim vsechny prispevatele BF, aby uz neprispivali, jelikoz se odtud nemohu odtrhnout.:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.