• SavaH

    Zdravím všechny bikery!!! Jel by někdo zítra – středa 6.4.2005 od Anděla/pod Baranďáku od 17:15 na POHODOVOU vyjížďku? A co pátek? A příští týden? Neba mě jezdit samotnou

    0 0
    • jecnak  

      Ja, ale jen pokud nebude prset. Andel by byl asi idealni pro sraz. Patek taky pripada v uvahu.

      Pristi tyden je daleko…

      0 0
      • SavaH  

        V pátek bysme mohli dát pro změnu něco na severu..

        0 0
        • jecnak  

          Proti severu nic nemam. Myslis MTB, nebo silnici? Jestli prechovavas kolo v praci, tak bysme se mohli srazit zase treba na Andelu a pak jet smer sever.

          0 0
          • Peslezedirou  

            Ahoj, pokud by v pátek bylo počasí nechtělo by se nám na bajka směr Divoká Šárka a pak třeba Okoř nebo Kozí Hřbety. Čas a místo by jsme later to domluvili, mě už taky neba jezdit singl.

            0 0
    • rich  

      pokial som este nebol exkomunikovany pripadne sa nedostal do tvojej nepriazne rad pridem, ale 17h15 je trosku o drzku, sotva stihnem na 17h30 :-)

      0 0
      • SavaH  

        A co budu dělat do 17:30 v práci? Ale jo, dalo by se to o těch 15 min posunout.

        2Jecnak: Jezdim do prace na kole, takže v pátek na Andělu je OK

        Ale nebude chrtit!!!

        0 0
        • rich  

          kludne mozete vyrazit aj 17h15, ak nebudete chrtit bud Vas dobehnem alebo ..... nie :-))

          0 0
          • McBlacky  

            ono sjíždět třeba 20 minut na někoho kdo trochu jede může být i s tvým super kolem a bouchačskou fyzičkou problém :)))) já to mám tak, že dělám do 17 a končím na Lužinách, takže bych stíhal třeba 17.20 Hlubočepy jenže to, že bych si vzal bika do práce spíš nehrozí, protože nikdy nejsem v práci celý den a musím jezdit na jednání :(

            0 0
            • rich  

              juhuuuu ja viem, bol by to velmi tazky stihaci zavod :-)) ale predpokladal som, ze sa zdrzia, potom sa na chvilu zastavia, ked sa budu radit kam dalej…takze manko by mohlo byt tak 5min. naviac kolo mi prt pomoze a fyzicka…

              0 0
    • Manas  

      Ja treba jezdim , kdyz je pekne, tak kazdy den sem okolo paty k zastizeni v lokalitach: Hradek/Tocna/Mo­dranska bikroska & dualka a ted i nove pribude Hostivar :-)

      0 0
    • SNAIL  

      Koukal jsem na počasí a zítra by snad pršet nemělo, tak bych se přidal (pokud to stihnu). Napiš v kolik budete (a kde) u Baranďáku

      0 0
    • fousac  

      kdyz zdravotni stav a pocasi svoli, tak zejtra jedem na silnicku.. nejak pred polednem na celej den na pohodu.. zadnej spech..

      0 0
    • jecnak  

      Takze v 17:15 na Andelu, pred knihkupectvim.

      0 0
    • jonas  

      Patek bych taky doufam vyrazil. Kdyz je ta POHODA napsana tak tluste, tak to snad myslis vazne :)

      0 0
      • SavaH  

        Včera se jelo opravdu na pohodu. Tímto děkuji všem účastníkům, že na mě čekali. V pátek nejedu, neb jsem na služebce v Liberci… Ale kluci řikali, že by i nějakej švih dali, když bude počasí.

        0 0
    • Cromoly  

      Haló haló,jezdí někdo přes týden v okolí Ostravy?

      0 0
      • Jarkeld  

        Jo jo, jezdím. Když zrovna nemusím dřepět ve škole nebo nerobim.

        0 0
    • jecnak  

      Takze jsetli nebude rano (msuim se nejak dopravit na kole do prace) ani odpoledne prset, tak co treba sraz na Palacaku v cca 17:15? Prida se nekdo?

      0 0
    • Bulda  

      Jee, vybornej thread, prosim, udrzovat..... mozna by stalo za to udelat nejakou sekci srazy (jako na rande.cz ci kde sem to videl, co admin :)))?? aby tohle nenarostlo do obludnejch rozmeru od 4.4. delam v Praze a asi budu dost casto jezdit na biku, jaksi se to tam toleruje… spis dokonce podporuje :)) proto sem tam sel… jen nevim, co u vas je pohoda tempo

      0 0
      • SavaH  

        Můžeš se kdykoli přidat ;o) Adminovi jsem psala mejla, že by to dalo založit jako na furt a odjeté akce by se mazaly… Prej se na to koukne. Na pohodu je tak, abych to stíhala – jinými slovy se čeká převážně jen na mě. Rozhodně se nikam neženem.

        0 0
      • Daf  

        Hele to jak jsi jel minulou sobotu, tak to treba pohoda tempo nebylo. To by s tebou Sava moc nekamaradila :)

        0 0
    • SavaH  

      Zítra v úterý v 17:30 – 17:40 sraz u Výstaviště u vlezu do Stromovky. Tak 45 km.

      0 0
      • Vondy  

        Já bych jel, ale možná by to chtělo novej thread, tady je to dost zapadlý. A může někdo jezdit i dřív? Já většinou můžu už tak od tří.

        0 0
        • SavaH  

          Jsem právě nechtěla zakládat novej thread… Taky bych chtěla jezdit od 3. ani ta 4. by nebyla špatná, ale min do 17:00 jsem v jobu :o(

          0 0
          • Jenda  

            jo mozna bych se taky ukazal (jestli se urvu ze skoly:-( )ale kam pojedete? spis bych to vzal jen jako prodlouzenou cestu domu (na kladno) a jeste ve stromovce se moc nevyznam jak se na misto srazu dostanu od trojsky lavky?

            0 0
            • Vondy  

              To by mě taky zajímalo. I to kde je přesně to místo srazu, tam opravdu moc nejsem zběhlý, přeci jenom je to druhý konec nebo začátek Prahy.

              0 0
          • Vondy  

            To víš, je to něco za něco, já zase nasedám na kolo směr práce ráno 5:20. Takže ve dvě šupky hupky domů.

            0 0
    • SavaH  

      Ve středu 13.4. v 17:20 na Andělu
      u Alberta. Navrhuju přejet na Točnou a pobikovat v okolí ;o)

      0 0
      • Vondy  

        Dneska tedy vyrážím sám, zítra uvidím, už mám něco předběžně domluvené s kolegou, ale s tím je to vždy nejisté. Takže spíše ano.

        0 0
      • McBlacky  

        no tak to si dáme sraza na začátku zelený v Komořanech?. Já budu vyrážet okolo 17.40 z Vinohrad, takže pohoda. Když ti to ted jezdí z kopce, je načase zkusit nějaký chu?ovky za Točnou a na Závisti. Je tam pár ňam ňam věcí, který se ti budou mooooc líbit

        0 0
      • blue  

        a po ktery strane vody pojedete? kdybych se nahodou prekonal a jel do prace na kole :-)

        0 0
      • McBlacky  

        doufám že pojedete, pokud nebude pršet do 17.30 tak jedu. Se ozvu až budu na začátku zelený – na phone – pokud vás nedojedu cestou do Komořan

        0 0
      • M1R3K  

        jesli nebude prset, tak jedu taky. cekat budu na andelu.

        0 0
        • SavaH  

          super, taky vyrážim z Anděla – teda nebude-li pršet

          0 0
          • M1R3K  

            ..tak to jsem predpokladal – jinak bych ani nejel ;-)

            0 0
          • McBlacky  

            tak to vemte na Palackýho a pak podle vody po cyklostezce a já vás někde odlovím, když ne, tak na mě počkejte u přejezdu v Komořanech…

            0 0
            • M1R3K  

              jj

              0 0
              • SavaH  

                SUPER vyjížďka!!! Mam se co učit. Mělo to jeden háček, domu jsem dojela za tmy a pak jsem spala jak kotě

                0 0
                • McBlacky  

                  neboj ono to půjde, hlavně se nebát :) my si dali ještě nahoru červený serpentýnky na Homoli a červenou do Vranýho (pěkne tak zařádili kurvy lesácký) a byli jsme v Jarově na místě kde jsme se rozdělili za 21minut :)))

                  0 0
                  • fousac  

                    se mate kojoti.. ja si dal s Gung-hem 125km silnicky.. bajk mi uz zacina celkem chybet, ale este se nenasel dobrovolnik, co by opravil zadni brzdu.. (zjisteni: kotouc je o dost trvanlivejsi nez desticky.. ten plech sem sjel skoro do ztracena, ale na kotouci nejsou zadny rejhy :)

                    no snad na nedeli bude..

                    BTW: kdo se hodla objevit v nedeli na Osme?? pak by sme se mohli lehce nenapadne presunout pres cukrak k pigimu na music.. ;))

                    0 0
                    • Meesha  

                      ja se tam objevim, ale nezavodne – vrak sotva jede a nohy taky ne :-)

                      0 0
                    • JirkaD  

                      Pokud bys potřeboval vím o šikovném majiteli frézy v Černošicích – tedy gdybys chtěl ladit adaptér k zadní brzdě.

                      0 0
                    • jecnak  

                      Rad bych se objevil, ale na 90% nebudu mit cas. Jestli chces, tak je predbezne dohodnuta ta sobota – Klanovicky lavky – asi odpoledne max. cca 30km.

                      0 0
    • cabbage  

      a co ve ctvrtek? to bych mel cas tak od 4.

      0 0
    • SavaH  

      Jaktože jste včera nikdo nepřijel? Uznávám, měla jsem 2 min zpoždění kvůli práci… Přišli jste o super projížďku se sjezdama a výjezdama. Tak snad příště

      0 0
      • Jenda  

        sem se zasekl ve skole do 18:40, sem byl rad ze jsem dojel domu jeste jakz takz za svetla.Nesnasim deadliny na konference:-(

        0 0
    • SavaH  

      Pondělí 25.4.2005 v 17:40 u vstupu do Stromovky u Výstaviště Cca 45 km na POHODU. Když bude ale pršet, tak nikam nejedu

      0 0
      • jecnak  

        Proc ne. Nebude-li prset…

        0 0
      • fousac  

        bude i nejakej teren?? ;o)

        0 0
        • jecnak  

          Taky v skrytu duse doufam, ze nebudem krouzit po Stromovce.

          Snad ze bysme dali klasiku – Kozi hrbety, prs Vltavu a po druhy strane s nejakym tim vy/sjezdem.

          0 0
      • jonas  

        Pojedu, pokud to pujde. Je naplanovana nejaka trasa ?

        0 0
        • SavaH  

          Trasa: po cyklo do dolní šárky, po modrý přes zelenou a červenou ke sv. Juliánovy. Od tud po žlutý a modrý do Roztok.- 85%terén

          0 0
      • jecnak  

        Tak se mnou nepocitej, budu na sluzebni ceste.

        0 0
      • SavaH  

        Jede teda dneska někdo???

        0 0
        • fousac  

          do kdy to potrebujes vedet??

          0 0
        • Bulda  

          bajk uz na me ceka tady v kanclu…

          0 0
        • McBlacky  

          já dneska ne :(

          0 0
        • jonas  

          Tak bohuzel do ted jsem musel smrdet v praci, takze 17:40 uz nestiham :/. Omlouvam se ..

          0 0
        • SavaH  

          Jelo se krásně. Mam 49 km. Děkuji Buldovi za držení mého tempa. Co to ve středu zopáknout?

          0 0
          • SNAIL  

            Pokud dorazím z práce včas, tak bych jel, odkud a v kolik pojedete?

            0 0
          • Bulda  

            rano bylo pekne, toz bike mam v praci, asi tu zustane do zejtra, ale dyz desti dojde dech, dorazim :D trasanavrh: Havranka, Ladvi, Zdiby, Sdelec, Klicany, Dol, Rez a domu :)) cca 50km

            0 0
          • SNAIL  

            Tak co Sávo, budete tam v 17,40 u Výs­taviště někdo? (tedy pokud nebude pršet, ale vypadá to že by se to mohlo umoudřit)

            0 0
          • McBlacky  

            no já bych mohl, ale má to dva detaily :)

            1. 17.45
            2. na Palačáku
            • na výstavišti bych mohl být až v 18 :(

            trasa: Prokopák, Dalejský, Vidoule, Spiritka, Hvězda, Šárka, Stromovka. Co vy na to?

            0 0
            • SNAIL  

              Já jedu z Barrandova, takže pokud nepojede nikdo jiný než ty, je pro mne zbytečné jezdit až na Výstaviště, můžem si dát kdyžtak sraz u Barranďáku na Smíchovské straně – můžu tam kdykoli od 17,15 hod.

              0 0
              • McBlacky  

                tak revize, beru dřív dráhu z háku, což propojím s nezodpovědnou jízdou za hranicí předpisů (doufám, že nedostanu pokutu) a tím pádem budu stíhat na 17.45 na Výstaviště

                0 0
            • SavaH  

              17:45 u Výstaviště budu. Tak do 8 bych chtěla být doma. Trasu necham na Vás, jen kolo se mi nechce moc umejvat, takže pokud možno s min. množstvím bahna. Dík

              0 0
              • McBlacky  

                no to po tom dešti uvidíme :)

                0 0
              • SNAIL  

                Čekal jsem tam na vás do 18,00 a když nikdo nepřijel, jel jsem sám

                0 0
                • McBlacky  

                  sorry, jsem K***T. když jsem jel domů tak byla bouřka, jsem si řekl, že na to kašlu. Mapsal jsem to Sávě, tobě bych napsal taky, ale nebylo jak :( pak přestalo, a mě to nedalo, tak jsem v 18,15 vyrazil směr Kunratice/milí­čák/hostivař a dal si pěknejch 40km.

                  0 0
                  • SNAIL  

                    OK, já jsem taky dvakrát zmoknul, projel jsem Stromovkou, pak Šárkou a dále Dalejským údolím – taky asi 40 km

                    0 0
                    • SavaH  

                      Jsem vyjela od Kotvy za sluníčka a než jsem přejela Hlávkův most, byla jsem durch. Náhradní suché oblečení nemam a v mokrym se mi jet nechtělo… Soráč

                      0 0
                      • SNAIL  

                        Co vyrazit zítra, má být hezké počasí tak bych po práci vyjel

                        0 0
              • Bulda  

                sem vcera nechal kolo v kanclu, a koukam dneska tu porad je :)) toz co s tim??

                0 0
                • jecnak  

                  Jedem s Lemplem kolem vody do Stechovic a nejakou jinou trasou nazpet, tk jestli se chces pridat… Je to ale ciste asfalt – ja jedu na zimaku, on na silnici.

                  0 0
    • Meesha  

      PÁTEK 29.4. (jo,dneska) V 16:00 POD BARANĎÁKEM NA BRANICKÝ STRANĚ. P.S. jen tak na pohodu! :-))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.