• Darius

    Mam dotaz oheldne vysky vlastovek. Potrebuji trochu naprimit posed na kole sve pritulky, predstavec uz je temer minimalni, takze zbyvaji riditka. Vaham mezi hodnotami prohnuti 20 a 25mm (BBB a Pells) – nevim co zvolit, je tech 5mm nejak zasadnich?

    0 0
    • Franta  

      Myslim, ze 5mm nepoznas, to 10mm uz jo a vic 25 ci 50mm. Z vlastni zkusenosti vim, ze je dobry koupit riditka s dobrou geometrii. Doporucuju ty, co budou mit stejne jako Answer ProTaper ci Easton Monkey EA70 uhly 4 a 8 stupnu. (jedna se o uhly zahnuti k jezdci a nahoru, ted ti nereknu v jakym poradi :)

      0 0
    • TinkTink  

      Po techto diskuzich se musim zamyslet a prichazim na jednu zasadni vec – u vlastovek resim pouze vzhled a sirku – nikdy jsem neresil geometrii a vzdycky kdyz nad tim tak premyslim mi byla uplne ukradena…

      Takze ti asi neporadim :)

      0 0
      • visby  

        ja som to tiez neriesil… ale ked som sa povozil na torque bars tak som pochopil, ze nejaky rozdiel tam je:-)

        0 0
        • TinkTink  

          Hele…ja nepoznam rozdil v geometrii mezi:

          • Answer protaper (snad se to tak pise…proste ty nej nej nej…)…
          • ROOX Bomber 4.0
          • Amoeba Borla
          • Scott Comp
          • Point Speed cosi…ty 710mm…

          Tak mezi temadle urcite nepoznam rozdil vyjma sirky…(poznam rozdil v geometrii bajku, ale vlastovky fakt ignoruju…myslim, ze to je dobre nez spatne :) )

          0 0
          • visby  

            ani jedny som nemal v ruke takze neviem…

            ale poznam rozdiel medzi monkeybars, torque bars, holzfellaz, ritchey… v zasade sa mne najviac pacia torque bars a holzfellaz(su podobne)

            0 0
          • Radek Broz  

            Podle me na riditkach zalezi fakt dost. Ja mam ted Roox Torque Bar, se kterejma jsem spokojenej (geometrie stejna jako ty Amoeby), ale urcite bych nemohl jezdit treba na tech Pointech. Answery mi taky sedi. Kamos mel na pevnaku DMR Wing Bar (podle me jeden z nejdesnejsich tvaru, jaky jsem drzel:o), pak zkousel nejaky DaBomby, taky mu nesedely, tak tam dal Shamany (me sedej, Padlistovi ne), ty dal pak na fulla, ze kteryho sundal Rooxy, na pevnaka dal Truvativy Hussefelt. Me treba dela pomalu vetsi problem zvyknout si na jiny riditka nez na jinou geometrii ramu.

            0 0
            • enjoy  

              jsem se asi v pulce ztratil:-) takze kdo,co,na cem a jak?:-))

              0 0
            • TinkTink  

              Haha…tak to vam fakt vubec nezavidim – mne je jedno jaky riditka mam…coz je dost dobry :)…aspon jak vas tady tak sleduju, tak nemusim vase problemy resit :)

              0 0
              • Radek Broz  

                jj, jen jsem chtel ukazat, ze jsou lide, kterym na tom zalezi:-) Ale nechapu, jak to muzes nepoznat.

                0 0
                • TinkTink  

                  NJN…asi sem univerzalni :o)

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Ale v jinym threadu zase lidi desne resili, jak nekdo muze vozit treba vepredu kotouc a vzadu V a to nevadilo snad jen me a Padlistovi. Takze jsem taky univerzalni:o)

                    0 0
                    • Darius  

                      mne to taky nevadi, vlastule resim kvuli pritulce, nakonec zrejme dostane BBB kvuli sirce 600mm abych nemusel rezat

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Ja doporucuju Aricle za 390Kc. Vysoky, dobra geometrie, bezkonkurencni cena a zatim mi drzej. A pritelce taky a je nesmirne spokojena:)

                        0 0
                    • TinkTink  

                      Sakva…samej univelzal :o))))

                      0 0
                    • TinkTink  

                      AD kombinace – ja to takhle tedka na jednom bajku mam taky…takze pohoda…

                      0 0
      • K2  

        Vlaštovky si vybírám, některé sjou moc ohlé k jezdci, až se mi z toho příží ruce:) a to mi nevyhovuje. Super vlaštule má specialized. Dobrý poměr ceny a výkonu jsou na XC Aricle za 270 Kč

        0 0
        • lubos  

          Jak vplyva na ruce kdyz je 4 stupne nahoru a kdyz je 6 stupnu (vic smerem nahor) ?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.