• Jogador

    Tento den je význačný, je to středa a my bychom mohli opět vyjet, snad už bude vše zas umrzlý a nebo vysušený. Pokud by jel i Fous,tak bych to viděl na jih, zas Brdy, nebo Sázava nebo tak nějak něco.

    0 0
    • fousac  

      blbej vtip.. :/

      0 0
      • Gung-Ho  

        Já bych ve středu moh, ale problém je, že musim bejt už ve 3 doma. Ale něco kratšího, abych to stih, bych určitě dal.

        0 0
        • Jorje  

          Tak já středu hákuju od rána do noci, co zítrá, nebo v úterý, popř. v pátek?

          0 0
    • McBlacky  

      tak jak teda? já pojedu pokud bude slušný počasí. Klidně bych dal tu Sázavu. Co nějak do Psár (hnusná červená nebo asfalt)-René (červená, pokud moc bahna tak modrá + asfalt)-žlutá na Makrvartický rybník-někudy do Prosečnice :) -Kameňák a po červený Davle a pak bud spodem nebo vrchem back do Prahy. Sraz bych dal na Hájich u metra v 10,15? JE to cca 60–65 km Háje-Barandovský most. Stíhal by i Gung-Ho být back do 15,00 -bez oběda na trase…

      0 0
      • Jogador  

        Já jsem pro…

        0 0
      • Gung-Ho  

        Beru na vědomí a počítám s tím. Samozřejmě, bude-li slušně…

        0 0
      • jecnak  

        Mozna se pridam.

        0 0
      • McBlacky  

        když už jsem si to tak hezky naplánoval tak jsem se dozvěděl že nejedu. Musím něco zažídit a volno budu mít cca od 12,30. Tak si to hezky užijte. Bych do toho kop :(

        0 0
        • fousac  

          situace vypada nadejne, bych mel mit dneska slozeny nahradni vozidlo… takze bych zejtra klidne nekam vyjel, ale muzu nejdriv po 15:00 nekde pobliz kolbenky.. :( ze by sme dali neco lehciho solo.. ;)

          0 0
          • McBlacky  

            to mohli bysme, budu s tím počítat. Že bych vyrazil tak v 13,00 a ve tři tě nabral na Zbraslavi,

            0 0
        • Gung-Ho  

          Tak nevim, jestli nebude lepší když se domluvíte všichni na pozdějc. Já si dám v okolí sólo švih. Aspoň budu mít jistotu, že to stihnu. Kdyžtak se k tomu ještě vyjádřete. Případně bych na těch Hájích byl, ale teď s tim nepočítam.

          0 0
        • jecnak  

          Me osobne by to taky vyhovovalo spis pozdejc.

          0 0
          • McBlacky  

            dobře tak já budu v 13,00 na Palačáku počkám do 13,05 a pojedu směr Komořany, u přejezdu budu okolo 13,25–13,30… vyhovuje? nebo co je podle vás pozdějc?

            0 0
            • jecnak  

              Ja se neobjevim. Prave jsem se vratil ze svihu – zitra si dam voraz.

              0 0
              • jecnak  

                Jak se tak koukam z okna, tak jsem rad, ze jsem jel vcera. Kazdopadne bude o vikendu pekny snehovy pojezdeni.

                0 0
            • Jogador  

              Já se také neobjevím,jedu dopoledne,ale v pátek naviděnou…

              0 0
    • fousac  

      a snezi a snezi.. sem zvedavej, kam kdo dneska dojede… sem mel nechat bika doma a vzit sneznice.. ;)

      0 0
      • McBlacky  

        pořád mám v plánu vyrazit, ale vzdálennost o který uvažuje se stále zkracuje :) pokud bude sněžit celý den tak se na to vykašlu úplně.

        0 0
        • fousac  

          nemuzes se vykaslat.. uz sem slibil Hance, ze se stavis.. ;)))

          0 0
          • McBlacky  

            a ***** :( ale dneska žádný velký chlastání, musím bejt do půlnoci doma a fit, zejtra mám nějakej woser už v devět na konci světa (Lužiny).

            0 0
            • fousac  

              ty brdo.. asi te vyjimecne nebudu premlouvat… zatim tu mame 25cm cerstvyho snehu a jedina jakztakz pojizdna vec v okoli je petitunova tereni desta… docela slusny na prahu… ;)

              no ale kdyby prece jenom nekdo jel, doporucuju do batohu sneznice, pisek a lopatku a nejakej navijak na vyprostovani.. :D

              0 0
              • Jorje  

                tak jsem musel vyrazit na kole, auto šlo do servisu – nestartuje, Vyrazil jsem ze zhora ze Zbraslavi, ten kopec ještě šel, ale pak kolem tržnice už to bylo jen jízda v hlubokým sněhu, jízda moc pěkná přes radotín zadem až do chuchle to šlo, pomalu ale šlo, akorát v tom úseku jak stavěj jsem při průjezdu tou stavbou sebou fláknul a polámal se mi držák na tacháč, pak už to celkem šlo až do práce do centra. Ale na vyjížďku do přírody bych dneska asi taky neměl. Ale jsem rád že mě rozbitý auto přinutil sednout na kolo:o))

                0 0
                • Jogador  

                  Čau jirko,terenem to šlo, ale pomalu, a chtělo to jet známou tra?,kořeny a pařezy nebyli vidět,chtělo onich vědět předem. Oni silnice mimo Prahu taky moc nešli,klouzali,nej­lepší byli prošláplý cestičky,tam kde nevkročila noha to bylo jako brodění v brodě.

                  0 0
            •  

              hehe bydlim na konci sveta :D

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.