• jikre

    Poradí mi někdo, kde sehnat starší ocel. rám?Původní mi praskl, ale zbyla mi docela nová dražší vidle s 1" závitem.Rám by měl mít rám. trubku pro vidlici v délce 12 cm a velikost 21–22" Existují nějaké výprodeje? Jirka

    0 0
    • rasto  

      starsi ocelove ramy (diamond back) byly k mani v bikekseftu na Karlove nam. ale nevim, zda sezenes svou velikost, slo o kusovky.

      0 0
      • McBlacky  

        za ty ceny co je maj jim asi ještě dlouho zůstanou :)

        • dost značek dělá low endy na oceli, na váhu se ale radši neptej :)
        0 0
    • JanSolar  

      Jestli Ti jde jenom o vidli, nech si nalisovat novy krk (Napr. v BikeLive na P4).

      0 0
    • jecnak  

      Jestli ti nevadi trochu vyssi cena, tak si nech ram postavit na miru – treba presnou kopii toho puvodniho. Pekne ramy dela treba Bares v Brandyse nad Labem (dela ramy a vidle pro Sfinx).

      0 0
    • bastlar  

      jestli chces ,jeden mam leader fox escape 21" ve velmi peknem stavu …bude levny :-)))

      0 0
    • Homer  

      Ja podobny ram mam – 21" Eclipse Ravine 300 – stary asi 10 let s 1" hlavou, ale prodavat ho nebudu. Na to ho mam moc rad :) Rekl bych, ze takovych ramu musi byt plne bazary. Pozor je treba davat na korozi (hlavne vnitrni) a praskliny (hlavne ve svarech). Nebo zkusit Barese jestli by ti nesvaril ram s touhle hlavou – to by bylo asi to nejdrazsi reseni. Jsem presvedceny, ze kdyz projdes par bazaru, tak za par stovek urcite neco sezenes.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.