• liki

    Čo si myslíte o Mongoose Ritual. Chcel by som to na street, do bikeparku a malilinko dirtu. Alebo niečo lepšie za 20.000Sk. Rám 4130 Cr-Mo, vidla RST gila T5plus dal by som tam aj inú, ráfky DM 24 ,,24,,, má to ufo proste haluz. Prosím o názor!

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Me to kolo hlavne prijde strasne dlouhy. Rekl bych na tohle pouziti naprosto nevhodny. Cekal bych spis kratsi a obratnejsi ram. Treba jako 43 zadni stavba mi neprijde uplne OK. A 614,5mm horni ramova… to je slusnej autobus.

      0 0
      • Toams  

        … no toto? vsak „strasne dlouhy“ sa ti zdalo moje RM Quake, chainstay 410, top tube 556 … toto musi byt uz kamion:-)

        0 0
        • bukva  

          ja myslim ze to neni spatny kolo az na tu vahu ale ta vidle by potrebovala vymenu

          0 0
          • liki  

            Ja chcem kolo také polo BMX (Bez prehadzovača, BMX sedlo, odpružená vidla, „24“ ráfky), ešte som videl jedno bolo to nejaké ninetynine bikes, alebo Haro Zero, Haro Escape. Poraďte aj keď nejaké lepšie do 25.000Sk

            0 0
            • Pá-dlista1  

              O cem bych byt tebou treba uvazoval by byl Specialized P2 v rijnovych slevach. Za 16 klacku… to co nechces prodas a hodis si na to 24" kola…

              0 0
        • CZiko  

          můj leader má 579… ale docela jsem si na to zvykl, třeba na P2 od mého kámoše mám problém i s bunny hopem, skoro mi to příjde jako bmx:)) ale bral bych o trošičku kratší rám…

          0 0
    • dragstar  

      ahoy =o) taky jsem si koupil rituala 2005, jsou tam bezva věci, twister, marzocchi dj, bmx kliky, singlespeed, prostě suprový kolo, rám je bezchybnej, je to skvělý kolo!!!! a těch pádlistovo přiblblejch keců si nevšímej

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Mohu se jen optat kolikate je to tvoje kolo na street? A kolik si jich uz zkousel? Dekuji. Nemam dalsich otazek. Jen pro tvou informaci zadni stavbu zkratili (model 07) na 40cm a predni na 61,5cm.

        0 0
        • dragstar  

          zdar, opravuju se: nemam model 2005, ale 2006, a nejezdim na něm street ale dirt, a na ten je to úplně bezva! je to celkem těžký, ale to je na trikování v luftě dobře. street jezdim na bmx, mějte se

          0 0
        • kurýr na bajku  

          Ten tě vohřál, co ? Teď si taaagle malinkej ;-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.