• Amon

    Zdravim lidi, napadlo me ze bych si koupil bike na pojezd po lesiku, ale nejezdil sem asi 10 let :) a to bylo na BMX

    takze berme ze sem nejezdil vubec

    proto nechci vrazit hned tezky prachy do nejakyho monstra abych to rozpulil o prvni strom co potkam

    a konecne k te otazce, muze mi nekdo kdo ma prehled rict, jestli je tuten Bike (Mongoose Wing Comp 2006) neni nejakej sunt?

    Popis (me to nic nerika):

    Rám: 4-Bar Link Aluminum/CrMo Suspension, Zero Stack Headset, Disc Mounts & Replaceable Derailleur Hanger, 3.5” zdvih Vidlice: RST Gila T6, 100mm Zadní tlumič: KS-290 coil over shock Kliky: SR Suntour XCC150 Středové složení: Semi cartridge Pedály: Alloy Platform w/ Mongoose logo Přesmykač: Shimano C050 Přehazovačka: Shimano Altus 8sp Řadící páčky: Shimano EF-50–8 EZ Fire Kazeta: SRAM PG-830 11–32z 8sp Řetěz: KMC Z-72 Ráfky: Alex SCE-17 32d silver Pláště: K Kenda Komodo 26×1.95 Přední náboj: Alloy Q/R w/ Mongoose logo 32d Zadní náboj: Alloy Q/R w/ Mongoose logo 32d Přední brzda: Pro Max linear pull Zadní brzda: Pro Max linear pull Brzdové páky: Shimano EF-50br Řídítka: Mongoose Steel 30mm riser bar Představec: Mongoose alloy Ahead, 10 degree Rukojeti: Mongoose M-logo grip Hlavové složení: Ritchey Logic Zero Sedlo: WTB Speed V Sport Sedlovka: Alloy w/ integral head 300/350mm délka Sedlová objímka: Alloy w/ Q/R Velikost: M

    cena: 9 740,00 Kč

    jakej je vas nazor?

    diky za kazdej nazor :)

    0 0
    • Páník  

      zkus se spis poohlidnout po nejakem lonskem modelu…za stejny prachy budes mit vic muziky

      0 0
    • Mamut  

      Do 20000 nebrat kotuce a do 30000 nebrat fula.

      0 0
      • pepino  

        S těma kotoučema je to při dnešních cenách blbost.

        0 0
        • cabbage  

          ale při ceně kola 10kKč to platí…

          0 0
        • Mamut  

          Do 20000 s dobrymi kotucmi bude osekany na podstatnejsich veciach. Slusne zabrzdis aj V-ckom, ale na srackovita RST proste nevidli.

          Aj ked, kamos kupil minule leto Mongoose Amasa Comp za 17500 s Axelom a Avid BB5. Takze sa to da, ale nie je to caste. Castejsie je tam usetrene na vsetkom a su tam Hayes Sole, co podla referencii je tragedia.

          0 0
          • pepino  

            No vidíš, a vo tom to je:-) To to kámoš koupil draho, páč můj kámoš koupil to samý s Shim 525 za 15.500,heč:-)

            0 0
      • Amon  

        zil sem v domeni ze tam nejsou kotouce ale klasicky brzdy

        kotouce ma Elite, Comb by je mit nemel

        je mi jasny ze se to neda srovnavat s bikama co stoji 3× tolik a vic

        jde mi o pomer cena/vykon

        0 0
        • Páník  

          ja bych proste to kolo nekoupil a shanel nejaky vyprodej 2005 modelu.jestli mas strop 10000,–,tak sezenes kolo,ktery ma hodnotu 12–13000 uz s Acerou/Alivi­em.Vidli v tyhle cenou kategorii asi nema cenu resit,casem treba vymenis

          0 0
        • Páník  

          mrkni sem…docela slusny ceny i kol 06 www.bradsky.cz/index.php?…

          0 0
    • MlokCZ  

      Jak už tu psali výše, hlavně v této cenové kategrii neber fulla. Já mám na fulla cenovou hranici 35k, i těch 30k se mi zdá ještě málo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.