• bastlar

    zdravim , nemel jste tento ram nebo kolo......jaka je a nebo byla Vase zkusenost diky

    0 0
    • Excel  

      No, já mám model 2002. Mám na něm najeto něco přes 5000. Vidlice RST Gila- stále nějak chodí, nemá vakl, mám ji napumplou nadoraz, ale je na mě stejně dost měká, letos půjde pryč, ale na začátky mi dobře posloužila. Řazení je tam SRAM tuším 7.0 s gripshiftama žádnej problém-paráda. Mám véčka deore xt místo původních a tady musím říct, že zadní stavba je málo tuhá, při brždění zadní brzdou propružuje zadní uchycení, takže je ta brzda taková měká. Po 4 tis. odešel klikovej střed, jinak jsem měnil jen řetěz, pláště a tak :-). Celkově se my jeví jako slušný za ty prachy tehdy, rám má za sebou hodně ran a je v pohodě. Jo ještě orig pedály tam byly od velga, pěknej shit, tak šly hned dolů.

      0 0
      • bastlar  

        diky…mam moznost koupit ram.....nahodou nevis kolik vazi jen ten ram???a ram koukal jem asi bude vice do sportovna????

        0 0
        • Excel  

          samotnej rám-váha nevím…do sportovna, myslíš jako geometrii? Já mám 22, takže ta už nevypadá tak dravě-štangla už je skoro vodorovná :-). Ale kamoška si kupovala tehdy se mnou menší a ten vypadá sportovně. Na rozdíl od ní já ho nešetřím a sportovně s ním jezdím :-)))

          0 0
          • bastlar  

            jo dekuji ........ty zadni brzdy sli asi vyresit..jednou podkouvou …mam moznost ho koupit …ten ram a nevim jestli to neni stary ram:-((chci letos zkusit nejaky ten amatersky zavod ......

            0 0
            • McBlacky  

              hele bud v klidu, jezdit se dá na všem. Já osobně letos jezdil rám, kerej váží určitě přes 2,5kg, je minimálně 6let starej a v pohodě jsem na něm závodil a občas i něco vyhrál :) jinak merida matts nejsou špatný rámy. Jezdil jsem chvíli na starším modelu (99–00) (matts slick rock) a v pohodě jsem na něm odjel krále šumavy. jdeš do novýho nebo jetýho?

              0 0
              • bastlar  

                novyho.........a vidle bomber EXR 03 taky nova......:-)))asi vidli mozna predelam z 80 na 100. Mam sadu DEORE.kola mavic X139, brzdy tektra..co ty na to ? ten clovcek chce za vidli a ram 5000

                0 0
                • McBlacky  

                  myslím že Tinkink na exr 03 docela nadával že prej to je dost krize. Deore je v pohodě, brzdy spíš jsou o špalkách, x139 neznám jezdil jsem x221 a docela spokojenost, ikdyž nakonec jsem ho taky zničil. Zkusil bych ho ukecat třeba jen na rám, a vidli koupil jinou, pokud ale nemáš tolik peněz na novou tak to vem a uvidíš časem. Hlavně aby ti rám byl velikostí.

                  0 0
                  • bastlar  

                    je to 18" merim 176… koukal jsem do diskuzi na EXR a lide na ni moc nenadavali,myslim ze bude lepsi jak RST:-)

                    0 0
            • Excel  

              To nevim jak to myslis, kdyz brzdim zadni brzdou, tak spalky dosednou na rafek a kdyz pritlacim, tak se zacne prohybat cela zadni stavba ramu smerem ven, takze o proti kolu kamose (ma author versus) nebo predni brzde je to zadni brzdeni takovy meky :-(

              0 0
              • bastlar  

                existuji.........ma to tvar podkovy a instaluje se to na srouby kterym pripevnujes brydy:-)))

                0 0
                • Excel  

                  jako ta podkova to spojuje vrchem a ztužuje, jo?…a dá sa to normálně koupit, jo?

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.