• vojvoda24

    Ahoj, mám Meridu MS500 čtvrtým rokem, při dnešní vyjížďce jsem definitivně dodělal přehazovačku,je tam ještě původní SH Deore XT.Takže jsem se rozhodl trošku zainvestovat, mám nějakých 10–12tis. a chci vyměnit přehazovačku,vi­dlici(je tam původní RST, GILA TL LOCK OUT (90 mm)) a pokud by to vyšlo udělat i něco z brzdama taky původní od Avidu…Jediné co jsem zatím měnil byla sedlovka a sedlo a zadní ráfek ,původně Alex,teď Remerx. Ročně najezdím něco kolem 4000km,převážně v terénu. Pokud máte někdo nějaké návrhy rád je přivítám.Díky

    0 0
    • Marccoo  

      prodej meridu,přidej si těch 12litrů a kup si kolo jiný,třeba v bazaru.

      0 0
      • rhapsody  

        co k tomu napsat … seš blb.

        0 0
        • roud  

          blb seš akorát ty když dá dokupy 20 litrů koupí na bazaru lepší kolo než měl doteď a možná i v lepším stavu trubko…

          0 0
        • JakeF  

          Proč by byl? Po 4 letech a 4000km ročně už rám taky nebude zrovna v kondici a za ty peníze by se nechal sehnat už solidní bajk.

          0 0
        • Marccoo  

          jako proč?važ slova,před použitím protřepat.

          já bych to tak udělal,myslím si že to špatný řešení není.

          http://www.cyklobazar.cz/…tt-scale-50/

          0 0
          • rhapsody  

            V prvnim příspěvku to vyznělo že si to kolo chceš přizpůsobit, o prodeji tam nepadlo nikde ani slovo, no jak myslíte, ale kolik čekáš že za něj dostaneš? Nevim jak na tom to kolo celkově je, za ty penízky co si psal by to byl slušnej upgrade, ale samozřejmě pokud by byla vhodnější varianta koupě něčeho jinýho tak proč ne.

            0 0
            • roud  

              přečti si na koho reaguješ xD

              0 0
              • rhapsody  

                :))

                Já se fakt omlouvám, dneska už se diskuzním fórům vyhnu velkým obloukem, nevim co to, ten druhý příspěvek sem bral jako další z urážek na adresu meridy, teď zase tohle ..

                mimochodem cesta výměny za něco novějšího nemusí být vůbec špatná volba, potom co sem dneska na veletrhu forbikes viděl po delší době nabídku předních značek, tak musim uznat že i ty modely kolem dvacky měly co do sebe ..

                0 0
                • vojvoda24  

                  Abych řekl pravdu prodej a následná koupě lepšího mě taky napadla,ale docela dost mi holka přirostla k srdci a asi bych už nic jinýho než meridu nechtěl a hlavně když jsem jí kupoval tak mě přišla taky na nějakých 19tis. a kdybych teď kupoval něco za podobný peníze tak bych si asi moc nepomohl…Já bych teď nejraději zainvestoval do ní a kdyby byly třeba příští rok peníze tak přece není problém ty letošní nové komponenty hodit na nový rám…

                  0 0
                  • rhapsody  

                    Tohle je ono?

                    0 0
                  • Marccoo  

                    Myslím že investovat tolik peněz do kola který nemá snad ani poloviční hodnotu je nesmysl.

                    Pokuď se sní nechceš loučit(nechápu,mám vždycky větší radost z nového kola),koupil bych jenom hazku(deore),tak aby to jelo.

                    Peníze pošetřit.

                    V nižší cen. hladině se rozhodně nevyplatí stavět,nebo přestavovat,udělal bych to jak ti navrhuju,do 20000 litrů koupíš perfektní kolo jetý a dobrý nový,zrovna ten scott je kolo který bych já pořešil kdybych měl na to určený peníze,vůbec bych nekoukal po nových.

                    0 0
                    • vojvoda24  

                      Asi máš pravdu,koupím novou přehazku za litr ještě rok počkám a pak to nějak pořeším…Ale určitě zůstanu u Meridy,ta mi prostě sedí nejvíc…Snad seženu nějakou hodně dobrou starší…

                      0 0
                      • roud  

                        co je na meridě lepší než na ostatních značkách třeba se poučím a další moje kolo bude taky merida…

                        0 0
                        • vojvoda24  

                          Lepší na nich není oproti jiným asi nic,ale mě naprosto vyhovuje,splňuje všechny mě požadavky na ovladatelnost, výdrž a taky estetično. Já tady ani netvrdím že merida je nejlepší, já jen říkám že nechci měnit značku… Znám lidi co maji GTčka a taky by neměnili,prostě každý má svůj styl a u mě vyhrála Merida…

                          0 0
                    • JakeF  

                      Přesně tak, chybou přestavby už jsem si taky prošel.

                      0 0
        • kafac  

          Proc blb? jediny rozumny reseni..

          0 0
          • rhapsody  

            proč tu nejdou mazat/editovat příspěvky? :/ omlouvám se no, nějak sem to ve fofru pobral trochu jinak ..

            0 0
            • vojvoda24  

              Všem děkuji za názory,udělal jsem si v tom jasno:letos vyměním nejnutnější a příští rok to jistí nějaká zajímavá Meridka… Jo a nevíte náhodou někdo o nějakých fajných trasách na křivoklátsku? Jsem ve středních čechách krátce tak sháním info…Díkes.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.