• Darkyolk

    Muzete mi poradit? Koupil sem si ram merida matts lite 1200-D nedavno jsem ho tu resil ale ted mam jiny problem jedna se o to ze vyrobce pise ze tam je stred BB30 koupil sem redukci tuhle http://www.kupkolo.cz/…30_5346.html

    a problem je prave v tom ze stred je veci nez redukce -:) a vzhledem k tomu ze to je redukce s bb30 na klasicky stred tak nechapu v cem je kur… problem -:) Na ramu pisou bb30 fit…to by mel byt ale BB30 ne? Uz se v tom fakt nevyznam -:) Poradte pleas…

    0 0
    • Hnoj  

      Rámy merida mají střed PRESS-FIT30. Takže ideální je tam dát kliky BB-30…

      A nebo nějakou redukci a těch jsou mraky.

      0 0
      • Darkyolk  

        Chtel bych tam dat kliky SLX FC-M660 http://www.kupkolo.cz/…60_4186.html existuje podobna redukce jako sem psal nebo s tim bude problem?

        0 0
        • VLAN  

          IMHO je hloupost zabít všechny výhody BB30 redukcí, dají se sehnat třeba FSA Afterburner BB30 na cyklobazaru za cenu SLX klik.

          A nebo radši kontaktovat hnoje :)

          0 0
          • Trainman  

            No, já jsem ty výhody BB-30 zabil celkem rád, protože ty nevýhody by pro mě byly mnohem víc svazující…

            0 0
      • Raver  

        Na redukciu z BB-30 Pressfit na 24osu som este nenatrafil, tym netvrdim, ze neexistuje.

        Ale aby pasovali kluky BB-30 do ramu BB-30 Pressfit bude potrebovat dokupit BB-30 Pressfit stredove zlozenie/misky.

        0 0
        • Darkyolk  

          Hm ale problem je v tom ze uz sem koupil SLX je to moje blbost no mel sem dojem ze sem myslel na vsechno ale bohuzel sem si nezjistil ze ram je delany na jine stredove slozeni. Jedina moznost by byla je vratit ale moznost vratit zbozi je do 14 dnu a ja to kupoval 31.10 na kupkolo jedine se s nima domluvit a nebo to zkusit pres redukci ale pokud neni k sehnani tak asi vratit. Jinak kdyby k tomu doslo jake kliky na BB-30 ?

          0 0
          • Hnoj  

            No shimano kliky na BB-30 nedělá, takže SH určitě ne…

            Ale hezká kliky na BB30 jsou už od cca 3000Kč… Sram X.7 a pod. Určitě seženeš na cyklobazaru mraky FSA.

            0 0
            • Raver  

              Ale aj ku kupenym klukam BB-30 bude potrebovat dokupit BB30-PF misky ;-)

              0 0
              • Darkyolk  

                No super-:)

                0 0
              • Hnoj  

                To je pravda… Možná si prostě neměl kupovat Meridu :-D

                0 0
                • Darkyolk  

                  Jo ale kdyz sem to tu resil tak ste mi nikdo nerekly ze tam je jiny stred tak na tom mate taky podil -:) Opravdu bych ten ram nejradeji vratil ale to uz asi nepujde -:)

                  0 0
                  • kubad  

                    ale porad nechapu kde mas problem? kup si vhodny stred/ a muzes dat kliky jake chceš

                    0 0
                    • Darkyolk  

                      Problem je v tom ze kliky uz mam-:)

                      0 0
                      • kubad  

                        a?

                        tak si kup vhodny stred a namontuj je tam

                        0 0
                        • Darkyolk  

                          Vzdit se tu resilo ze asi neni redukce ktera by resila prechod s BB-30 PF na klasicky sroubovaci stred …Ty kliky jsou SLX FC-M660 a ty sou na jiny stred tak jak to mam asi udelat to se tu snazim celou dobu resit …

                          0 0
                          • kubad  

                            hledat ti to nebudu, redukce samo ne ale existují primo misky které to umožní, nebo snad jestě neviděls na tomto rámu Shimano kliky?

                            0 0
                            • Darkyolk  

                              Podivej ja se nechci hadat hlavne proto ze tomu nerozumim a prave proto sem pisu a tak ocekavam ze mi nekdo poradi.Vsechno mam prostudovane a vim jak postupovat dal ale bohuzel ty stredy uz jdou mimo me tak mi nekdo poradte jak to resit nebo jake sou varianty? Mam vymenit kliky nebo si koupit misky ktere podle Kubad umoznuji pouziti mojich klik? Nebo mam zahodit cely ram? -:)

                              0 0
                            • Darkyolk  

                              Co se tyce stredu BB-30 tak je tu docela hodne negativnich nazoru a tak prave proto se toho docela bojim …

                              0 0
                              • VLAN  

                                Negativní ohlasy.. ale jenom SUP, kdo má Cannondlae ten si nestěžuje :)

                                0 0
                            • Darkyolk  

                              No tak sem trochu studoval a potrboval bych teda prechod s Press fit-30 na BSA a nekde sem se tu na foru docetl ze Sram tuhle redukci delal tak se podivam jestly ji nesezenu…Pak jeste delal misky ze Press fit-30 na 22mm osu jenomze ja mam 24 mm Shimano 22 je myslim Sram…

                              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce