• Homer

    Protože odpružené Meridy model 2005 uz jsou delší dobu k dispozici, zajímalo by mě, jaké jsou dosavadní zkušenosti s letošními hliníkovými Missiony LRS s tlumiči German A. Tady je fotka letošního: http://www.cykloshop.cz/…ie/ukaz.php3?… Dá se z ní poznat, jestli ten tlumič nějak vylepšili? A jaké jsou zkušenosti (pokud už jsou) s tlumičem na nejlevnějším missionu – X-Fusion, LRS Glyde?

    0 0
    • Pekáček  

      U starších modelů praskaly zadní stavby (aj Tinkovi), ty letošní jsou předělaný a vypadají vcelku dobře. German tlumiče byly taky nějak nic moc, k tomu ti napíše víc Tink a Hanz, popř. se podívej k Tinkovi na web.

      0 0
    • hanz  

      no german je kapitola sama pro sebe, jestli něco zlepšily na 100% nevím ale cosi jsem zaslechl že už se budou dát foukat komy nezávisle, jestli aj vyřešily to gufero mezi negativkou a tlumičem tak by mohl fakat bezproblémově. zadní stavba je taky předělaná tak snad nebude praskat

      at už má merida jakoukoli pověst tak se zase ale u ní suprově reklamuje....­.prostě ještě jsem neslyšel že by někomu dělali problemi jak s tlumičem tak se stavbou

      kdybich kupoval já tak ale koupím transmisiona s manitou spv tlumákem.

      0 0
      • zirecek  

        Taky mi pripada, ze Merida je dost dobra firma. Nejen, ze vyrabi ramy pro nekolik znacek, ale nema snahu delat veci spatne. Takze ty zadni stavby uz jsou „pry“ vychytane. Tlemice nevim… .

        0 0
        • Pekáček  

          A k čemu je tlemič? Ten se ti za jízdy tlemí, že jó? :o)))

          0 0
        • TinkTink  

          No jo, ale vis kolik LET ji trvalo udelat tu zadni stavbu tak, aby nepraskala???

          0 0
        • fousac  

          kdyz uz nic, tak se merida aspon snazi.. kazdej rok jim praskaj biky nekde jinde… :)))

          ale reklamujou bez kecu, to zas jako jo…

          0 0
      • Homer  

        jj, presne to o tech 2 ventilcich uz jsem tady nekde cetl, ale na ty fotce zadnej nevidim. No zajdu k Sirerovi a zkusim to omrknout zblizka. To SPV bohuzel u missionu davaji jen na karbonovy ramy. Transmission je urcite dobra varianta, ale radsi bych si jeste nejaky tyden nechal svoje draha v-cka :)

        0 0
        • kovar  

          sice se tady objevila zvěst, že je tam druhý ventilek, ale byla to pouhopouhá spekulace, takže pak dej vědět, co jsi tam našel, jestli to byl ventilek nebo nějaký imbus šroubek, který drží bazmek blokace u další verze tlumiče, který nabízí Gernam A, jak je vidět z foto. No ale mám obavy, že tento tlumič u šírera ani jinde na žádné Meridě asi nebude vidět

          0 0
    • kolda  

      měl jsem rám Mission Elite 2003 s prvním modelem tlumice. tlumic – srot,tekl olej,nefungoval,ne­kolikrat vymenen. ram praskl (zadni kyvka u spodniho cepu). ram bez problemu vymenen za Mission Elite 2004, tlumic mam German A (na fotce,bez pruziny), ted uz bez problemu, s kolem jsem spokojeny. Pristup Meridy k reklamacim – super, akorat poprve jsem musel v Brne p. Minarikovi vysvetlit,ze kdyz tece tlumic,tak to neni normalni…

      0 0
      • TinkTink  

        To neni normalni? :o))

        ja uz 2× posilal dotaz mailem do meridy (brno), jestli ma te tlumic X-Fusion negativni komoru a ZADNA odpoved

        Jinak reklamace byla v pohode…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.