• lith

    zdravím ve spolek,uvažuju o koupi lehkých pláš?ů,nemá někdo zkušenosti s Maxxis Fly Weight nebo Schwalbe Fast Fred?

    0 0
    • jecnak  

      HLEDEJ

      0 0
    • McBlacky  

      sám nevím co si o nich mám myslet Lempl je zničil oba za 80km v okolí Prahy, totál rozsekaný a rozřezaný a není jedinej. na druhou stranu nemálo profíků na nich jezdí krále, drásala, sudety atd a daj to bez defektu na bednu. takže kde je pravda… já bych do něj nešel, oželím 130gr a budu i příští rok jezdit na ralfech

      0 0
      • lith  

        no ten Ralph mě taky zaujal…tyhle pláště vozíš? Jsou ok?

        0 0
        • McBlacky  

          jen vzadu, je skvělej, celkem obšírně je o něm napsáno tady na foru v různých threadech a na bajk.cz (neplacená reklama :-) je o něm článek, tak na to mrkni.

          0 0
          • Gatier  

            Ritchey Zmax WCS 1,7. Celkom dost defektov uz mam za sebou. Zato na IRC serac light 1,9 som nemal este ziadny.

            0 0
            • McBlacky  

              hele tak to já na seracovi 1,9 už jich pár měl, jeden snake, dvakrát píchnutej, jednou říznutej, za cca 6000km ve předu. ale na příští sezonu si je koupím znova a budu nasazovat na bahnité a deštivé závody, jako alternativu k ralfovi jen nevím jestli 1,9 nebo 2,1, to bude těžká volba.

              0 0
              • Gatier  

                Asi ich treba spravne nafukat. Ten snake som mal aj ja s 1,7wcs. Ako som vyskakoval na chodnik a dopadol rovno na hranu obruvnika :-)

                0 0
              • enjoy  

                2,1 bych ti doporucoval:-).jezdis uz dost krute,od ty doby co te znam a 1,9 uz pro tebe myslim neni dost:-)

                0 0
                • McBlacky  

                  no když je ale budu chtít brát na bahnitý a deštivý závody, tak zaprvý ve sračkách je menší objem lepší a za druhý když je mokro tak se taky nejede tak brutální kudla – no jak kdy :-)

                  0 0
                  • enjoy  

                    no jo,to mi nedoslo.ja se nejak nedokazu vzit do situace ze bych prehazoval plaste podle pocasi:-)

                    0 0
              • enjoy  

                tak uz jsem se skoro pevne rozhodl bud pro RR light nebo continental explorer protection.az sundam po zime 710g z-maxe a 620g velociraptora:-)

                0 0
                • Meesha  

                  Ja to mam stejne. Az je prohodim, tak mi to ujede pod zadkem! :-))

                  0 0
                • Mamutt  

                  Ty Contiky jsou perfektni dopredu, ale vzadu je docela citit, ze to neni nejrychlejsi guma. Na pristi sezonu chystam na zadek neco uhlazenejsiho, jen jeste nevim, co :-]

                  0 0
    • lith  

      no mě šlo o to,jestli když je koupím tak aby něco vydržely a ne že je hned provalím…samozřejmě je kupuju kvůli váze,očekávám,že se mi líp pojede:o)

      0 0
    • lith  

      no mě šlo o to,jestli když je koupím tak aby něco vydržely a ne že je hned provalím…samozřejmě je kupuju kvůli váze,očekávám,že se mi líp pojede:o)

      0 0
    • Daf  

      Dobrej je Continental Twister Supersonic.

      0 0
    • MARIN  

      Prihodim jeste Continental DoubleFighter. S continentalama Double Fighter a Twister jen dobre zkusenosti samozrejme za sucha.Defektu minimum a kdyz tak jen pro malo nafoukane duse. Ted jezdim Schwalbw RacingRalph a taky jen chvala a ujdou i na bahne. Lehke plaste ale vozim jen na zavody a ve dnech kolem. Jinak se placam ze dratakama IRC Mythos XC 26×2,1 (700?g/ks) a to je pak rozdil nasadit neco pod 500g :)

      0 0
      • Lister  

        Ale záš to – těžko na cvičišti lehko na bojišti :-)

        0 0
      • fousac  

        po neuveritelnych chvalozpevech jak tady na foru, tak v realu od Blackyho a Jecnaka, uz mam taky RR objednany, ale ve 2,25"… sem zvedavej..

        0 0
        • MARIN  

          sim sim kde se daji ty 2,25 objednat ?

          0 0
          • fousac  

            no vlez sem u nas do mistniho cykloobchodu, o kterym vim, ze schwalbe prodava, a rek vedoucimu: chci RR ve 2,25" , zjistete mi, kolik stoji v dratu a kolik v kevlaru.. druhej den mi volal, ze kevlar je za 1×xx,– a drat za 390,– a budou pristi tejden.. cely.. jo, vzal se drateny..

            0 0
            • MARIN  

              No jo to je ten muj problem v okoli Schwalbe nikdo neprodava=nabizi vsechno mozne jen ne to co chci.Zkusim to nekde na netu :)

              0 0
            • McBlacky  

              už se tě bojim :( my taky jezdili 2.25 když už tak už :) 390 je dobrá cena

              0 0
    • zirecek  

      Jezdim Fast Fred 2.25 na predku 1 rok a budu ho vozit i dalsi… . Splnuje zatim nejlepe me pozadavky. A ani nebudu na predek zkouset neco jineho.

      0 0
    • lopatic  

      a proc nezkusis Hutchinsony? na Scorpionech 1,75 jsem letos jel sudety a bez jedinyho problemu (na pevnym kole) drzej na suchu i na bahne a jsou super rychly.

      0 0
      • Pekáček  

        Hrůza, neumím si představit že bych jel Sudety na takových nudlích. Já měl pod zadkem Python 2,00" (na HT) a stejně mě ukrutně bolely záda.

        0 0
        • miťo  

          Ja mel taky na Sudetech Python 2.00 a i prez fulla Max 1 me brala prdel. Na 1.9 a mene bych nevyjel ani na fullu.

          0 0
    • lempl  

      doufam, ze nepropaguju nepristojnou zancku.. jezdil sem a jezdim na 2.1 tioga factory extreme xc s technologii fat 66(no asi to neni teda nejlehci) objem, jako krava, mel sem to na zadnim kole, ze zacatku teda pruda na asfalt ale teren super ted se to docela sjelo a uz ok na asfalt… ale hlavne mi to na zadnim kole vydrzelo bez defektu!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!! me lemplovi!!!!!!!!!!­!! no, takze super… jinak se to moc nevi ale tioga dela i lehky na xc, mylim red fred? –395gecek ..... tak do nich asi pudu:)

      0 0
    • Twisp  

      A co takhle michelin S comp light?

      0 0
    • Unca  

      Fast Fredy (light) jsem vozil tuhle sezonu. Měl jsem je hlavně na závody. Ze začátku byl poznat rozdíl v hmotnosti (oproti Rubenám) až jsem to tak moc nečekal. Vzorek je docela slušnej, pokud je novej. Ty výstupky i něco (v rámci možností takovéhle gumy) udrží (např. zase oproti Trilobitu od Rubeny). Rychle se ale začali osekávat a pak i sjíždět (moc jsem na nich netrénoval). No a jak řekl jednou Honza Fišnar píchneš je i o šišku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.