• Cejlon

    Sem tam je na závodech k vidění pár bikerů,kteří si zapalujou po dojezdu do cíle.Nejednou jsem byl svědkem i kouření na občerstvovačkách:-)

    0 0
    • Richie  

      Jo ja spise nechapu ty co kouri pred startem. To se jim pak asi nedycha dobre ne?

      0 0
      • Staenly  

        Prave naopak…nikotin usnadnuje dychani, takze kurakovi bez cigarety se dycha hur, nez s ni…

        0 0
    • cabbage  

      dost me stim se*ou,ale co to dela s nima me nezajima.

      0 0
      • Dumbo  

        mne tiez pride nezmyselne vdychovat do svojho organizmu dym preto som nefajciar… jednoducho vtom nevidim zmysel. no dym z gandže obcas vdychnem vtom uz zmysel vidim :)

        0 0
        • thulio  

          … a aký ?

          0 0
        • Keli  

          presne tak – naprostej souhlas

          0 0
        • Pekáček  

          Já do 14ti let kouřil doma pasivně 20–30 cigaret denně, proto nesnáším lidi, kteří bez toho nedovedou bejt a nutí ostatní vdechovat jejich sajrajt. Prostě nevydrží chvíli bez toho a je jim putna co ostatní.

          0 0
          • saly  

            presne tak. Koureni je zejmena o bezohlednosti k ostatnim.

            0 0
      • CZiko  

        čím víc ostatní kouří → tím menší výkon mají = menší konkurence:)

        0 0
    • McBlacky  

      když jsem ještě kouřil, tak jsem docela rád předjížděl lidi do kopce se zapálenou cigaretou :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        ano, nebo nahore vitat dojizdejici opozdilce cigarkem ;))

        0 0
      • rock  

        Zákon 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích – §7, odst. d)

        „Řidič nesmí kouřit při jízdě na motocyklu, na mopedu a na jízdním kole“

        0 0
        • McBlacky  

          a co telefonovat?

          0 0
          • fousac  

            rek bych ze ne…

            § 7 (1) Řidič nesmí

            1. držet při jízdě s vozidlem v ruce telefonní přístroj nebo jiné hovorové zařízení,
            2. kouřit při jízdě na motocyklu, na mopedu a na jízdním kole

            z bodu d) podle me vyplyva, ze i na jizdnim kole si ridic, v bodu c) neni rozliseno ne/motorove vozidlo…

            ale urcite se najde dost lidi, ktery to dokazou vysvetlit jinak a vychcane..

            0 0
        • sousedovicmalymirek  

          naštěstí na poli nejsi řidič.

          0 0
    • TinkTink  

      Jo…to jsem videl taky…a kdyz te pak predjizdi, tak je to taky husty… :o)

      0 0
    • Lister  

      Obecně mi vadí kouření kdekoliv, ale při sportu mě to fakt sere. Není nad to když si někdo zapálí ve frontě na vlek. To bych ho pak nejraději přetáhl hůlkou přes hlavu, ale je mi jí líto.

      0 0
      • Staenly  

        jj, taky mam obcas ten pocit… jenom na prkne nemam hulky…:)

        0 0
    • rock  

      Je mi to úplně ukradené v otevřeném prostoru, tam je to jen jejich problém. Vytáčí mne to v místnosti (i v hospodě), protože mi pak načichne oblečení …

      0 0
    • Corbett  

      Znám borce co kouří a Drásala jezdí za 7 hodin, opravdu nechápu, ale myslím si, že kdyby nekouřil, tak ho jezdí o půl hoďky rychleji.

      0 0
      • jizby  

        Někde psali, že průměrný kuřák (asi krabka za den – jestli to někde najdete, tak mě upřesněte) má kolem 15% hemoglobinu v krvi zablokováno CO. To se dá brát prakticky rovnou, jako míra snížení aerobní výkonnosti. Rozdíl třídy to nesmaže, subjektivně to nemusí být patrné, ale v závodě to pár míst bude.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ale takovy kurak ti to popre, protoze si nedokaze ani predstavit, ze by mohl byt jeste lepsi, kdyz uz ted skoro vypustil dusi :)

          0 0
          • Jenda  

            no on by mozna byl lepsi ale to by nesmel vypoustet svoji dusi ale souperovu:-) – ted me napada prvni vyhoda bezdusovek:-)

            0 0
    • Caryfuk  

      Já se z vás poseru, sám jsem už nekuřák, ale z vašich příspěvků je mi na blití.:-(

      0 0
      • Vojtíšek  

        Se klidně poblej, nikdo ti nebrání

        0 0
        • Caryfuk  

          Podle vašich příspěvků mám obavy, že by vám to taky děsně vadilo.

          0 0
          • kovar  

            nevadilo, klidně se poblij a ***** zároveň

            0 0
          • RomanH  
            1. Cejlon pri zadavani prispevku asi pocital s tim, ze se mu ozvou cyklisti-kuraci (treba byvali) a podeli se s vlivem koureni na jejich jizdu
            2. Podivej, jak psal Rock, je mi taky jedno, kdyz nekdo kouri na ulici, ale docela mi to vadi na zastavkach MHD a taky v hospode. Vim, nemusim do ni chodit, ale nekde jsou zase ve vetsine nekuraci. Docela bych uvital, kdyby si nekdo otevrel hospodu jen pro nekuraky (rokac, utulnou ctyrku).
            3. Jak psal Kovar, jen do toho
            0 0
            • Cejlon  

              Já jsem schválně nevyjadřoval svůj souhlas nebo nesouhlas s kouřením.Já se chtěl jen dozvědět,kam tato debata dospěje.Kdo a z jakých úhlú se na tento zlozvyk dívá-takovou sondu,co koho napadne,když se řekne ,,Kouřící Biker''

              0 0
              • RomanH  

                No nevim, me pri tom prispevku prave napadlo to, ze se zde strhne debata na tema „Nekdo kouri a jeste je na kopci prvni“ nebo „Prestal jsem a dycha se mi lepe (stejne, hure)“

                0 0
                • Cejlon  

                  Né,dýchá se mi lépe.Byl jsem silný kuřák a celou sezonu jsem -nevim jak- jezdil na kole.Ted na zimu jsem tak trochu přestal.Je mi 22 a ve výkonu mě to omezuje,ale ne zase nějak markantně.Dokad je člověk mladý,je to fajn,ale starší bikeři-kuřáci musí mít asi z dechem potíže.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    Už nekouřím 3,5 roku. Předtím jsem kouřil hodně (dohromady 7let), ke konci i víc než krabku denně, když jsem k tomu kalil. Kdybych nikdy nekouřil, byl bych asi dneska o málo rychlejší, ale zas tak moc mě to neomezilo.

                    0 0
              • Lance  

                Mel jsi tam dat kourici biker(ka) :-) to uz by tolika bikerum nevadilo co?:-) Ale nechat si to jo to vsichni ze?:-) Taky nesnasim koureni!

                0 0
            • McBlacky  

              rokáč se zákazem kouření by asi moc nefrčel :-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ja bych to uvital. A jeste se zakazem reprodukce hlasite hudby nebo skladeb nevhodnych textu.

                0 0
              • RomanH  

                No nevim, posloucham hodne tvrdou muziku uz pres 17 let a spousta mych kamaradu nekourila, nebo prestala. Asi jsme na stari dostali rozum :o) Jo, a prestoze si myslim, ze rockove hudbe skodi, kdyz neni nahlas, nekde to opravdu prehaneji. Pa-dlista ma pravdu, a to i s temi texty.

                0 0
                • McBlacky  

                  Pádlista tam podle mě zapoměl dát smajlíka, ale třeba ne a už je to starej nerudnej paprikáč :-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ja to delam rafinovane. Ten kdo si mysli, ze zertuju si domysli smajlika. Ten komu se to hodi se mnou souhlasi a ten co kouri je ***** co mi otravuje ovzdusi (to uz nebylo tak rafinovane:). Koureni tabaku nejak dost dobre nechapu a koureni cigaret je z toho asi zverstvo nejvetsi.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      hele já nečekám mezi bikera nějakou podporu komzumace tabáku (ale bez něj to blbě hoří :), ale zarazilo mě to o tý hudbě…

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Chtel jsem to trochu usmevne vyhrotit, ale neco na tom bude. To si takhle Kulhava Susenka blbe zpivala az z toho nekde spadly panelaky :) Nebo si to aspon leader daval za vinu.

                        0 0
                    • enjoy  

                      a predstav si jak kouri tvoje skodarna:-).zlaty kuraci…:-) kdyz uz tak hezky hodnotis,tak zacni u sebe,jestli nahodou:-) taky nemas cim zlepsovat to co dychame:-)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        // Jen uplny idiot jezdi do hospody autem Ja tam autem nejezdim. U teto debaty mi vubec nejde o nejake zivotni prostredi. Kdyz nekde chytne stoh nebo babicka vecer zatopi, vyleti toho do vzduchu tolik, ze by to par kuraku zabilo. Tady mi slo jen a pouze o me osobni blaho. Aby mi nikdo nesmrdel pod nos.//

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          chybka :)

                          0 0
                        • enjoy  

                          presne tak,me slo o to same:-).zkus kolem me nekdy projet se svoji skodkou a budou litat dlazebni kostky:-) ne ze bych po skodovkarich hazel dlazebni kostky,jenom mas u me zvlastni privilegia:-))

                          0 0
            • vojtechposmourny  

              Už jsi někdy viděl čtyřku hospu, ve který není zahuleno? Já teda ne. A mám takovej dojem, že dlouho ještě neuvidíš.

              0 0
              • RomanH  

                No prave. A pokud jsi nekurak a vetsina Tvych znamych taky, tak do ktere hospody by jsi radeji sel (za predpokladu, ze pivo maji stejne dobre a obsluhu vzornou) ?

                0 0
      • lake  

        nekouřím-neodsuzuju,čáryfuk ma pravdu!

        0 0
        • Lister  

          Nekouřím, odsuzuju,čáryfuka je mimo ( bez smajlíka, myslím to naprosto vážně)

          0 0
          • Jogador  

            Nekouřím a ani neodsuzuji, nerozděluji na lidi kuřáky a nekuřáky, ale na lidi ohleduplný a neohleduplný, a? si klidně kouří když se jim to líbí, a? si sednou doma před televizi a vykouří si klidně krabičku, ale proč musí kouřit i na veřejných místech, za to bych popravoval:)

            0 0
          • Caryfuk  

            Jen tak dál hošani. Připomíná mi to svaté přesvědčení správných lidí ve smyslu ,,uhájíme mír i kdyby nezůstal kámen na kameni".

            0 0
            • Lister  

              Snažím se být tolerantní, ale v tomhle ne. Kuřák si svým vlastním přičiněním poškozuje zdravý, je více nemocný a pak musí být léčen a neplatí nic navíc oproti normálním lidem. Vyžírá tak peníze, které by mohli být použité jinde pro normální lidi. Kdyby krabka stála dvě kila a stovka s toho šla přímo do zdravotnictvý tak neřeknu ani popel, ale takhle akorát způsobuje finanční ztráty a okrádá všechny ostatní. Pak si ve 40 klidně dostane rakovinu a umře, místo toho aby aspoň ještě 15 let makal a aspoň trochu zaplatil to co spotřeboval. Tož tak. Napsal jsem to schválně dost přehnaně, ale v podstatě to je realita.

              0 0
              • Lister  

                Za to „zdravý“ se omlouvám, samozřejmě si požkozuje zdraví.

                0 0
                • hanz  

                  jo pane, ale cigára jsou zatížený takovou daní že zase ten kuřák přispívá do státní pokladny takovým rancem, že nebýt jich tak ve státní pokladně chybí dost peněz co jsou pak třeba ve školství atp. Jen se neboj, že to vláda nemá spočítaný tak aby jí to vycházelo nejlíp.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    no tedka nekdy, zjistili ze to s tou dani prepiskly :)) lidi kouri min, kupujou levnejsi cigara… a celkove vynosy ze ‚smoke‘ dane, se snizily :)))

                    0 0
                  • TinkTink  

                    No neboj…voni ti to jeste zdrazi… :)…az budes mit tisen, mam tu ve vitrine jeste krabku Startek :o))

                    0 0
              • Jarous1  

                Hmmm. No, já teda taky přispěju… Patřím jak ke kuřákům tak i jezdím na kole. Kouřím už přes 18 let v kuse ( tak krabku denně )a zatím teda nepoci?uji, že bych byl nějak moc nemocný… Plíce si, myslím, že mám celkem v pořádku, ve výjezdu se zadýchám asi jako každý jiný a vetšinou i míň než ten, kdo nikdy nekouřil… Marodím tak max. jednou do roka s chřipkou…

                Cigára jsou tak zatížený daní, že to není hezký. Možná by stát ten „vejvar“ z této daně mohl dávat na zdravotnictví… To my ale asi neovlivníme.

                A když to tak vezmu, tak bysme mohli časem být přítěží pro ostatní i my, bikeři. Někdo si řekne, že jezdíme na kole jako blázni, riskujeme svoje zdraví a někdy i životy… Takže bysme mohli taky platit víc na zdravotní, když ho po nějakém úrazu využívame… :-)

                0 0
                • ravo  

                  Odstěhuj se do Anglie, když se tady daně z tabáku zdají velký…

                  0 0
                  • danno  

                    Nooo…krabicka za cca 4–5liber

                    0 0
                    • Jarous1  

                      No a…? Přece neberou naše výplaty…

                      0 0
                      • danno  

                        To bylo konstatovani, me to muze byt celkem jedno, sam sem nikdy nekouril a neminim zacinat, nevidim vtom totiz sebemensi smysl. Co se tech platu tyce najde se fura lidi co berou stejne platy jako Cesi, ne kazdy bere nekolik desitek tisic kc v prepoctu a kdyz ktomu pripocitas naklady na zivot byl bys mozna v nekterych pripadech prekvapeny.

                        0 0
                        • Jarous1  

                          Určitě máš pravdu. Bral jsem průměrného občana… Samozřejmě, když nemám peníze na živobytí, tak asi těžko budu kouřit…

                          0 0
                          • aku  

                            Ze svoji zkusenosti ti muzu rict ze ty cigarety si koupis i kdyz nemas penize na zivobyti ;)

                            0 0
                • Lister  

                  Tohle téma je pro mě dost ožehavé a přiznávám, že některé mé názory můžou někomu připadat extrémní, takže to už radši budu sledovat jen pasivně, protože bych se mohl s někým drsně pohádat. Jen poslední poznámka a končím: 9 z 10 pravidelných kuřáků umírá na následky kouření ( což není jen rakovina, aby mě někdo nenapadal, že přece všichni kuřácí neumírají na rakovinu).

                  0 0
              • fousac  

                jsem kurak… 3–35 ks denne… 6 let jsem „v procesu“ a marodil jsem za tu dobu 15 dni (zlomeny kosti z biku)…

                byvala pritelkyne uhrala invalidni duchod ve vysi prumerneho mesicniho platu na neexistujici psychicky problem (ano, overeno vice nez 3 letou znamosti)… uz ho pobira 6 let…

                kdo je vetsi vyzirka???

                kdyby, kdyby… kdyby byly v prdeli ryby, nemusely by bejt rybniky..

                0 0
                • Jogador  

                  Mi tu něco nesedi, když máte teprve 3 letou známost, jaktože je psychycký problém už 6 letý, neni to obráceně?:):)

                  0 0
                  • enjoy  

                    meli:-) je to tam docela jasne napsany:-)

                    0 0
                    • Jogador  

                      No,počkej, uplně utíkáš od tématu, já mám taky někdy ze vztahů psichycký problém, ale né 3 roky před počátkem vztahu. Dokonavost děje už neberu v úvahu, ale jelikož tam je bývalá, tak asi máš pravdu:)

                      0 0
                  • fousac  

                    fajn… tak pro blbecky… 3 lety vazny vztah.. celkova znamost (jako ze se zname) je delsi, cca 5 let, a z historie dane osoby jsem se taky neco dozvedel…

                    0 0
                • McBlacky  

                  jenže Fousáči ty jsi robocop, neznám nikoho kdo se postaví na start maratonu po nočních 14 pivech 7 panácích a ještě zajede slušně…

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Co mně vrtá hlavou, jak si někdo může zapálit když de ***** na hajzl. Ve škole je to furt. Nechápu to. Ztrácí se mi tam ten požitek. Dyž se byl občasný kuřák, tak sme si s přítulkyní dali ráno kafíčko, na sebe bundu a cigárko na balkóně, prostě vychutnávka. Asi že sme nebyli závislí. Už ani jeden z nás nekouří. Musim říct že jet ráno s vyhulenejma plicema po kalbě na kolo je dost na blití. Vůbec mi to nechybí. Nanejvejš když se někdy opiju.

      0 0
      • wroum  

        nikotin te celkove uvolni, takze se lepe poseres. to je ten duvod. Ja spis nechapu proc lidi pijou, kdyz vedi ze jim z toho bude druhej den blbe. nechapu lidi co chlastaj.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No, nekdy mi blbe neni, tak zkousim stesti :) A hlavne musis chlastat s Pepou… ne vlastne s Pepou nikdy. S Mírou musis chlastat :)

          0 0
        • Manas  

          Ja kdyz jsem mel nucenou prestavku od skoly ( vyrazili me ) tak jsem fest chlastal kazdej den cca. 3/4 roku. Protoze hospoda byla nejbliz a nemel jsem v te dobe konicky co mam ted. To je taky duvod proc lidi pijou moc. Proste nemaj co delat nebo se jim nechce a v hospode si prece dobre pokecas a naky to pivko, panacek. Je to hned. Verte mi. :-)

          0 0
        • Radek Broz  

          Prave proto, ze jim je blbe az druhej den (a to jen obcas) a ten prvni den je jim (nam) docela fajn. Nekdy to schvalne zkus;-)

          0 0
          • wroum  

            me je fajn i bez chlastu. staci ganja. chapu ze je z ni nekomu zle (jako me z chlastu), ale ja uz asi jinej nebudu.

            0 0
      • Martin  

        Cigerata ranní, podporuje ******…

        0 0
    • kralovek  

      Kourit je uplne stejne smysluplny, jako zrat hovna. Ti co kouri jsou hovnozrouti !!!

      0 0
      • náčelník  

        Cigaretový kouř zviditelňuje dech, a tedy i ducha :)

        0 0
      • Martin  

        Zažil už si někdy tak zasraně milititantního kuřáka jako seš ty nekuřák? Fuj, použil jsem sprosté slovo, ale nemůžu jinak. Zřejmě by tě vyléčilo jedině pár zákazů vstupu nekuřáků na několik zajímavých míst.

        0 0
        • blue  

          kazdej kurak, co si zapali v tramvajovy zastavce plny lidi, je zasranej militantni kurak!

          0 0
          • Martin  

            Hmmmmm. a jako takový k tobě jistě přijde a začne mít milion keců o tom, že si máš okamžitě zapálit......

            0 0
            • blue  

              to uz neni treba, kdyz tim kourem vsechny bezohledne otravuje

              0 0
              • Vilém  

                A tak muzes taky zacit skakat pod auta,protoze ty Ti ten vzduch otravi mnohem vic.Pak nasednes asi do trolejbusu nebo tramvaje?

                0 0
                • cabbage  

                  autem se da jezdit, ale k cemu je mi kurak kterej akorat skodi???

                  0 0
                • blue  

                  tohle prirovnani snad nebudu ani komentovat

                  0 0
                  • enjoy  

                    na to totiz nejde rict nic jinyho nez ze je to pravda. me serou ty ridici co si vozej po ranu prdel v aute jenom aby nahodou nemuseli pouzit nozicky a dojit na zastavku.ale kdyz jim za to ty nervy v zacpach stoji,tak proc ne.jenom pak nekdy v ty zacpe trcim v buse taky.

                    0 0
                    • wroum  

                      ja si kazdej den vozim prdel autem do prace. vis proc? protoze se mi to vyplati. navic jizda sockou me negativne psychicky poznamenava. jezdim prez celou Prahu, ale v zacpe nestojim. nikde nemrznu. zastavim si kdy chci. pustim si jakykoliv radio co chci. pouze vyhody (aspon pro me). sockou bych jel skoro o trictvrte hodiny dele a to mi za tech par usetrenejch korun za benzin nestoji.

                      0 0
                      • JohnLee  

                        a hlavne si muzes sednout,nemusis poustet duchodce a nemusis cumet rano na nasrany xichty lidi,co musi do prace…

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Pánové, jestli vás tohle tak děsně omezuje že kvůli tomu odmítáte jezdit mhd, tak je mi vás líto.

                          0 0
                          • wroum  

                            me je lito kohokoliv v mhd. radsi v zime autem a v lete na kole. jak je nekde vic nez 5 lidi na ctverecni metr, tak to neni pro me.

                            0 0
                          • náčelník  

                            Souhlas – lidi, co jezdí autem i na záchod jsou pro životní prostředí daleko horší než kuřáci.

                            0 0
                            • JohnLee  

                              tak to pozor…byl udelan pokus,kde se nechaly horet tri cigarety v uzavrene mistnosti (garazi),zmerila se hladina znecisteni,pote se vyvetralo,zapar­kovalo auto (splnovalo nejvyssi normy), a po dobu cca stejnou co hori cigareta,se nechal zapnuty motor…vysledek byl ten,ze cigareta je mnohem horsi…

                              0 0
                          • JohnLee  

                            Me je to fuk,jestli je ti me lito.Ja se nevrtam do kuraku,je to jejich svobodna vule,tak proc ja bych si nemohl jezdit v aute? Kazdej ma neco…

                            0 0
                        • Martin  

                          a můžeš si v klidu zapálit v autě a nenechat se buzerovat na zastávce tramvaje:-)))

                          0 0
                          • kovar  

                            buzerovat? Typické uvažování kuřáka, který si nechce nebo mentálně nedokáže připustit, že jeho svoboda končí tam, kde začínají práva druhých.

                            0 0
                            • Martin  

                              máš naprostou pravdu. svoboda kuřáka končí buzerací nekuřáka:-)

                              0 0
                      • enjoy  

                        s tvymi nazory uz jsem dostatecne obeznamen z drivejska,takze uz me to neprekvapuje.jen me mrzi(za chudaky pesaky) jestli jezdis i zhulenej.a nerikej ze nikdy. jinak teda tvoje pohodlnost budis prikladem.byl bys dokonaly americky obcan:-))

                        0 0
                        • wroum  

                          co maj pesaci spolecnyho s tim jestli jezdim zhulenej? to je jedno, ja jezdim autem protoze tak denne usetrim minimalne hodinu az hodinu a pul casu, v poledne si dojedu pro obed (sockou nemozne v techto koncinach). kdyz sem este chodil do skoly, bylo mi uplne jedno jak mi co dlouho trva a jestli domu pojedu pul hodiny nebo hodinu a pul. ovsem mam-li nejakou pracovni dobu, kterou musim dodrzet, je pro me kazdejch 10 usetrenejch minut dobrejch. takze dokud je na benzin, budu jezdit autem. kdybych mohl jako ty spat treba 16 hodin denne (aspon obcas), treba bych to videl jinak.

                          0 0
                          • enjoy  

                            oni se totiz po ulicich obcas pohybuji takovy zvlastni veci,rika se jim lidi a ty nejsou moc stastny kdyz je nahani nejaky ozraly nebo zmasteny pilot vis?:-).ale ne,konec srandy,nebudu si z tebe bezduvodne utahovat,promin.

                            0 0
        • cabbage  

          militantni nekurak- tak me napada ze kurak ohrozuje moje zdravi/zivot a mam pravo pouzit primerenou sebeobranu(na­pr. kpz:)

          tohle je prototip militantniho nekuraka, priste premyslej nez neco napises.

          0 0
        • kralovek  

          Hovnozrouti jsou spodina lidstva. Kdybych mel tu moc ovlivnit spotrebni dan na tech jejich hoven, to by byla parada … krabicku za litr, nebo za dva? … a ceny kterou ta dan tvori napsat na krabicku … joj a pak sledovat ty jejich kysely xichty jak platej jak mourovaty.

          Nekdo mi vypravel, ze nekde (uz nevim kde) pisoou na uctenky text … „prave jste zaplatil statu xxx“ … Jak to slovek vidi napsany … myslim, ze by to byl dalsi z mnoha zpusobu jak zintenzivnit BOJ proti hovnozroutum.

          Jo jsem MILITANTNI … a to je dobre … protoze proti tem prasatum (sorry cunici) se MUSI BOJOVAT.

          NULOVA TOLERANCE !!!

          0 0
          • cabbage  

            a nebylo by lepsi aby vyrobci povine plnili cigarety necim co kuraky zabije (mnohem)rychleji nez tabak? ricin nebo neco podobnyho.......

            0 0
            • Vilém  

              To by se vam libilo, uz tahkle se stat na dani za cigara pakuje.Vis o kolik by prisel kdyby nebyli kuraci?

              0 0
              • kralovek  

                O nic truhliku. To co se vydela na dani a usetri na duchodech predcasne chcipnuvsi hovnozrouty … je mnohem min nez stoji naklady je lecit

                0 0
                • Vilém  

                  To asi ne.

                  0 0
                • Jogador  

                  Já bych je neléčil, když si to tělo ničí dobrovolně, tak proč pak zato máme platit, buĎ neléčit a nebo a? si to platí ze svýho.

                  0 0
                  • kralovek  

                    No tady bych na to sel taky s rozvahou … ono koli jsme uz meli bajkerskych urazu … a to bajkujem dobrovolne :o)

                    0 0
                    • Pekáček  

                      A co řidiči? Stovky mrtvých ročně, daleko víc zraněných.....

                      0 0
                • McBlacky  

                  už bys kraloveku mohl ve svým věku vědět, že je tohle nesmysl co jsi napsal. z ekonomického hlediska je komerce okolo cigaret větší business a nese víc než za to stát vydá. Nehledě na soudní spor kuřáci vs. F.M. kde studie na toto téma byla jedním z hlavních argumentů obhajoby. Ono ty náklady na léčbu raka plic, zas tak velký nejsou, protože tam toho moc co léčit není :-) zato když si někdo odkrouhne 20 a víc járů z délky života, tak to už stát pozná, ikdyž se mu samozřejmě část důchodu opět vrací. Sám buď rád, že nepálíš, alepos se dožiješ vyššího věku než je průměr, protože nekouříš, přestaň se ale rozčilovat, nebo to naopak zatáhneš dost brzo. jak jsi napsal nulová tolerance, to jsi mě docela vyděsil -máš na hlavě vlasy? to bylo jen tak :-)

                  0 0
                  • kralovek  

                    No jasne proc bych mel byt plesaty? Co se tyce tech nakladu … myslim ze je to dost sporny … co zdroj, to jiny zaver. A co se tyce te nulove tolerance … hovnozrouti jsou zvlastni ziocisny poddruh ktery si nezaslouzi tolerovat.

                    Smrdi … a to i kdyz nekouri a sedet treba 8h vedle nekoho takoveho … fuj. Delaji bordel … nevim proc ale i ti co by jinak papir hodili do kose, vajgl hodi klidne na zem … nechapu.

                    Osobne … kurak je pro me fetak jako kazdy jiny … a k tem proste nemohu mit uctu.

                    Ja je proste NENAVIDIM

                    0 0
                    • McBlacky  

                      hele vem to čistě statisticky, po 60ce se už dnes téměř nikdo neobejde bez léků, takže stát nejen že vyplácí důchody, ale každýmu starýmu občanovi hladí nepřetržitě lékařskou péči, sám vim jako dědové a babičky v naší rodinně pořád brousí po doktorech a nemocnicích, to je majlant co ten stát za ně vyplázne. Takže každej důchodce co to zatáhne dřív, je pro státní kasu pozitivum, je to hnusný ale je to tak. já nehájím ani kuřáky ani nekuřáky, znám problém z obou stran a dokážu to chápat. Co mi ale vadí jsou jednostranně zaměřené názory, bez ohledu na šiřší kontext. over

                      0 0
                      • kralovek  

                        Co se tyce te netolerance. Meli by byt snad uzivani ostatnich drog tolerovano? Tj. kdo si chce pichat heroin at si ho klidne picha … „me se to netyka“ … ? Ja myslim ze ne. V tom je ten problem … ja proste povazuju koureni za stejne svinstvo jako prave treba ten herak a kurak je fetak jako kazdy jiny. Chapu ze se mnou nesouhlasite … pokud treba nekdo z vasich blizkych kouri a vy ho takto znata od mala … je to pro vas „normalni“ at vy sami nekourite. Ja to proste beru jinak … ti „lide“ jsou mi proste odporni.

                        BOHUZEL koureni je v teto spolecnosti PRILIS tolerovano … a to je spatne.

                        0 0
                        • kralovek  

                          Znate nekdo statistiky umrti nekuraku na nasledky pasivniho koureni? Nebo deti, ktere se narodi nemocne, protoze jejich matky kourili v dobe tehotenstvi nebo kojeni? Socela be me ta cisla zajimala.

                          0 0
                        • McBlacky  

                          základní chyba je, že házíš do jednoho pytle různý věci. Tvrdé drogy, měkké drogy, cigarety. Účinky jsou jiné, nebezpečí a vliv drog je ti snad známé nebudu to rozebírat. Společnost se dohodla že bude drogy jako alkohol, cigarety, káva, apod tolerovat a navíc snaž se pochopit, že určitým jedincům přináší konzumace těchto tolerovaných drog uspokojení, stejně jako třeba nám jízda na kole :-)

                          0 0
                          • kralovek  

                            Hranice mekkych a tvrdych drog … to je mozna jadro problemu.

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Pravda. Když uvážim kolik stát vyplácne na léčení třeba mě. :o) Jednou nám jeden 60letej instruktor na lyžáku povídal o tom kolik kdy dostal od pojiš?ovny – jak se měnily částky. Hrál na nejvyšší úrovni volejbal, pak dlouho trénoval, i v Africe jeden čas, takže o úrazy neměl nouzi, zlámal si na těle snad všecko. By ho dle kralovekovi theórie taky neměli léčit. Si to způsobil sám když si píchal endorfin, že. :o)

                            0 0
                        • luboa  

                          TAk si tak procitam tuhle debatu az jsem se dostal k prispevkum urciteho jedince „Kralovek“.TAkhle neomezeny a netolerantni hovado jsem jeste nevidel.Mel bych tady par rad, 1.Mel by jsi zajit na psychiatrii,zda se mi ze je s tebou neco v neporadku. 2.Mel by sis najit nejakou babu ktera ti ho poradne vykouri. Zcela jiste pote zmenis nazor.

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Proti koureni tu snad nikdo nic nema. Kourici biker uz je sice trochu nezvykle spojeni, ale jeste by se to tolerovat dalo. Ale tady jde o cigarety!

                            0 0
                    • Martin  

                      kralovek, už docela dlouho přemýšlím co bych ti napsal. Nic mě nenapadá. A používat slova jako absolutně netolerantní hovado se mi nechce. Jsem rád, že se pohybuju mezi lidma, kteří jsou poměrně bez problémů ochotni tolerovat slabosti druhých.

                      0 0
                      • cabbage  

                        bez problémů ochotni tolerovat slabosti druhých -no Cesi sou znami svou ignoranci cehokoli, ale nevim jestli je koureni slabost kdyz pozkozuje zdravi i jinym nez kurakum, podle me je to blbost a porojev ignorance k okoli.

                        0 0
                  • mastihuba  

                    Oko za oko zub za zub.:) Ach ti nekuřáci. :(

                    0 0
                  • default  

                    Jsi rychlejsi nez ja… …kua! ;-) Je to tak – kuraci jsou v podstate dobrodinci naroda ze?

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  Miluju tydle rázný řešení. A kdo bude rozsuzovat, že za raka si dotyčný může sám a nebo ne? Třeba horníci. Dejchaj samý sajrajty, ze šachty si zajdou do hospody na pivo a cigárko… když pak někdo z nich dostane rakovinu, jak zjistíš esli si za to mohli kouřením nebo esli to byla nemoc z povolání? Můj děda přestal kouřit 20 let před smrtí. Za války dělal v uranovym dole. Mohl si za to sám?

                  0 0
                • default  

                  Kuraci zaplati na spotrebnich danich slusnou cast rozpoctu v produktivnim veku. No a kdyz potom predcasne odejdou z tohoto sveta, stat jim nemusi vyplacet duchod. Financni prostredky, ktere jsou vynalozne na nemoci zpusobene kourenim jsou nepomerne mensi nez ty, ktere stat inkasuje a zaroven usetri na duchodech. Navic lze tyto prostredky chapat jako rozvoj lekarske vedy. Takze se da rict, ze se (z financniho hlediska) kuraci statu vyplati. ;-)

                  0 0
                • enjoy  

                  ehmhmhm keci. na jedny krabce ma prodejce okolo deseti az patnacti korun.dan je sakra velka. leceni kuraku opravdu vic nestoji:-) a alespon se muzou vyzkouset nove leky na rakovinu(trochu blbej argument):-)

                  0 0
            • blue  

              prece si nebudou dobrovolne likvidovat svoje zdroje prijmu ;-)

              0 0
            • mastihuba  

              Jo a do alkecu antabus. Už se těšim.

              0 0
            • kralovek  

              Jo to me taky napadlo … pro zacatek bych zakazal pouzivat filtry … :o)

              0 0
              • 0702  

                Já po přečtení příspěvků nechápu – jestli někdo hulí, prdí, chlastá je to jen a jen jeho problém a těma svýma nezlob se trotl názorama se hodíš tak akorát ke komančům. Jestli tě to sere tak ti doporučuje dát na potkání každému kuřákovi přes držku i když u tebe podle tvých příspěvků bych spíš okčekával zrovna vraždu. Nech lidi žít. Já nevím, jaké máš ty neduhy (asi žádný) a mě otravujou ty tvoje kydy takovým způsobem, že jsem se musel ozvat. Píšu to dnes, kdy jsem se dozvěděl, že švára – ač zapřisáhlý nekuřák, nepijan, nežran ..... má rakovinu to je rána, jakou ty si nedovedeš představit – nedotýká se tě to. Tak tady nemel své zhovadilosti a zaměř se na sebe. Víš hovno, co tě v životě čeká – tak si ho užívej po svém a nechej to na těch „pitomcích“ co kouří, až se dočkají toho, že jim někdo řekne – máš raka – je to hnus ! Omlouvám se za ten text, ale …

                0 0
                • kralovek  

                  Tohle uz jsem napsal kousek vys, ale hodi se to i jako odpoved pro tebe:

                  Co se tyce te netolerance. Meli by byt snad uzivani ostatnich drog tolerovano? Tj. kdo si chce pichat heroin at si ho klidne picha … „me se to netyka“ … ? Ja myslim ze ne. V tom je ten problem … ja proste povazuju koureni za stejne svinstvo jako prave treba ten herak a kurak je fetak jako kazdy jiny. Chapu ze se mnou nesouhlasite … pokud treba nekdo z vasich blizkych kouri a vy ho takto znata od mala … je to pro vas „normalni“ at vy sami nekourite. Ja to proste beru jinak … ti „lide“ jsou mi proste odporni.

                  BOHUZEL koureni je v teto spolecnosti PRILIS tolerovano … a to je spatne.

                  0 0
                  • cabbage  

                    popravde receno, byl bych radsi kdyby si kuraci neco pichali, protoze u toho aspon nevznika kouř. byl bych pro legalizaci vsech drog kdyby se zaroven zakazalo koureni. ekonomicky dusledky me nezajimaj protoze se realne neda vycislit co kuraci zpusobujou nekurakum. nekdo tu tvrdil ze auta skodej vic ale ty v budoucnosti budou muset prejit na vodik nebo jinou alternativu ale kuraci na vodik neprejdou.

                    0 0
                  • Volf  

                    To Kralovek. tvůj postoj bych chápal, kdyby jsi měl 15. Jinak jsem odnaučenej kuřák a souhlasíms tím, že je to odpornej zlozvyk, ale nikdy bych nešel do krajnosti jako ty. Jen se tě zeptám, až vyhubíš ve svý svatý válce všechen ten odpornej hmyz, kdo bude dalším nepřítelem ? Co třeba zrzavý, tlustý nebo pajdavý nebo já nevím co. Prostě nevěřím, že při svým dogmatickým postoji budeš schopen se obejít bez nepřítele. Možná bys to měl zkusit na Kubě nebo v KLDR.

                    0 0
                    • Lance  

                      Pockej proc ho nechapes? Ja naprosto, nakonec je to jeho nazor, on tim nikomu neublizuje. Nehlede na to,ze jak pise o heraku apod. tak takove fetky bych taky nechal vychcipat (jiny vyraz me nenapada), me nezajima jak se do toho dostali. A kokoti z drop in a podobnych sracek jim jeste davaj zdarma strikacky apod. A cukrovkari jsou na tom hur.

                      0 0
                    • kovar  

                      někdo je dogmatik, někdo demagog.

                      0 0
          • Smazaný účet  

            aha, tak ty nejen jako idiot vypadas :)))))))

            0 0
    • Martin  

      A teď jenom čekám, kdy se obujete do dvou nejmenovaných jedinců, kteří dělají tak kráááááááááásnou reklamu na Bike – Forum:-)

      0 0
      • RomanH  

        :o)

        Nikotin skodi mene nez THC, navic (alespon mne) trava voni. Nicmene nekomu muze smrdet, takze opet by mel byt clovek tolerantni k ostatnim. Prava cloveka konci tam, kde zacinaji prava druheho…

        0 0
        • Martin  

          Fakt jsi přesvědčen o tom, že nikotin škodí méně než THC? Znám velmi dobře následky obého a jsem tedy přesvědčen o opaku.

          0 0
          • kovar  

            nikotin i THC jsou téměř neškodné oproti ostatním SVINSTVŮM, které obsahuje jak tabákový tak i kouř z konopí , například superkarcinogenní polykondenzované aromatické uhlovodíky a další a další.

            0 0
            • Manas  

              A treba cpavek, ktery se pridava aby se lepe vinul kour :-)

              0 0
    • Rolei  

      A co teprve kouřící bikerka!

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Spozdeni jen 77 minut :)

        0 0
        • Lance  

          dobry, to se ti chtelo pocitat ten cas jo? jeste ze mam na stole kalkulatris fakt jen 77:-)

          0 0
        • Rolei  

          Tomu jsem se chtěl vyhnout (opakování), ale jsem poprávu potrestán za lenost, přestal jsem číst jen kousek před :-(

          0 0
    • hanz  

      ze svého okolí vím že nejhorší nekuřák je bejvalej kuřák…tak jak je to tedy…že by tady někdo věděl jak ty hovna chutnaj?

      0 0
      • Dumbo  

        ja osobne viem ako chutia… keby ze som este cigaretovy dym sv sebe nemal tak nepisem ze mi to nechuti.....je to hnus a seru ma ludia co fajcia na verejnych priestranstvach­..... a sere ma otec ked si zapali v aute.....predsa je to mali uzatvoreny priestor v ktorom sa ten dym drzi a ja to musim inhalovat..... prepac otec :)

        0 0
        • rajtyš  

          jestli jsem to správně pochopil, tak ty víš jak chutnají hovna? jestli ano, pak pro tebe mám jeden odkaz: www.hovna.wz.cz!

          0 0
          • Dumbo  

            ak by si si precital aj vrchne prispevky prides nato ze ja som odporcom fajcenia..... a pocuvam skladby v ktorych proti tomu bojuju a tu je citat z jednej skladby je to SK_Rap „cigareta je nepriiijemnooou suuucastou zivotaaa dopice snou“ to je refren

            0 0
            • Dumbo  

              samozrejem som tam zabudol dat smajlika ale ta skladba je skutocna :-) PEACE bratia STOP Fajčeniu

              0 0
    • cabbage  

      super debata, vo hovne(hovnozrou­tech) nema nekdo lepsi namet?

      0 0
    • cabbage  

      http://zpravy.idnes.cz/vedatech.asp?…

      jakou mate zkusenost s timhle?

      0 0
      • Smazaný účet  

        1% je dosti zanedbatelné. Když se špatně vyspim, tak mě to otupí mnohem víc. Jestli to správně chápu, tak nezjiš?ovali jak k tomu dochází, pouze konstatovali, že ti co kouří jsou blbější. Tedy se nedá říct, že za to může kouření. Může to být prostě psychikou nebo jiným vlivem který zavinil jednak to že kouří a druhak to že jsou tupější. Poškozování mozku bych se bál spíš u chlastu. Viděl jsem co to s člověkem udělá když si vychlastá mozek.

        0 0
        • enjoy  

          a vem si marihuanu(ze ja s tim zacinam,kdyz je tu wroum:-)). jeste jsem nevidel opileho cloveka ktery by mel doslova vypatlany vyraz,jako clovek zhuleny.to teprve ty lidi vypadaj jako uplny bezmozci.docela bych veril tomu ze jim jednou ten vyraz uz zustane:-)).to je jenom pro wrouma a tezi ze neni rozdil mezi alkoholem a hulenim..:-)

          0 0
      • MaPa  

        Je zajímavé, kolik lidí vydává statistickou chybu za vědeckou studii

        0 0
    • Jester  

      2 kralovek: Odsuzujes takto i lidi, kteri pouzivaji jinou (a nutno rict ze spolecnosti tolerovanou) drogu a tou je alkohol? Jsi vuci nim taky tak radikalni? Jsou ti taky odporni? Anebo se taky obcas rad napijes? A hanis pouze jine nez sebe?

      0 0
      • Lance  

        Je rozdil mezi kurakem a alkoholikem, jestli se chces do me pustit tak do toho:-) Pokud prijdu do hospy kde budou vsichni kourit 1 cigaretu tak budu smrdet jak svina, kdezto kdyby si dal kazdy panaka tak je to vse v poho!!! tak tot muj nazor:-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ale když bude řekněme tvuj otec hulit krabku denně na verandě, tak možná umře dřív, ale rodina se ti asi nerozpadne. Kdežto když vyžahne půl litru tvrdýho denně tak to fak není žádnej med.

          0 0
          • RomanH  

            To uz je demagogie. Jestli si soused bude na balkone chlastat, je mi to (jako cizimu) jedno. Jestlize mam ale doma v panelaku ciste prevlecene periny, otevru si okno, abych si vyvetral a soused bude na balkone hulit, uz mi to jedno neni. Nechci rozebirat, co je skodlivejsi na zdravi, ale uz pochop, ze cigareta muze obtezovat ostatni, treba jako hluk.

            0 0
            • Smazaný účet  

              To není žádná demagogie. To je realita. Tobě (i mně) vadí kouření na zastávce. OK. Ale tobě snad nevadí, že ta zastávka má vytřískaný skla a odpadkovej koš rozsypanej na lavičce, protože se tam parta lidí na tahu z hospody nudila? Až se ti soused posere/poblije/pochči­je přede dveřma a usne tam, tak ti to taky nebude vadit? A to není demagogie. To je pouze to co se stane když si soused dá denně 20 paňáků místo 20 čvaňháků. Chlast ve skutečnosti škodí o dost víc než kouření, ale spíše zprostředkovaně, škodí následky jeho konzumace, ne konzumace samotná. Na kouření každej zaútočí, protože když musíš dejchat kouř, tak si to hned uvědomíš.

              0 0
              • RomanH  

                Jasne, ale sam rikas, ze smrad je citit hned. Vubec nezlehcuji alkohol (nebo nejako jinou zavislost, niceni majetku…), ale proti tomu smradu se proste nemas sanci branit. Kdyz Ti nekdo poblije balkon, tak ho to muzes nechat uklidit (ted pominu, ze si to s nim muzes vyporadat i jinak – treba stiznosti :o)), zrovna tak i kdyz chytnes vandaly na zastavce. Ale kdyz mi na tom balkone bude hulit, tak mi nezbyde nez mit zavrene okno. Kdyz si pustim nahlas radio, muze na me prijit (a bude nakonec v pravu), ale kdyz si zapali, mne to nezbyva nez tolerovat. To se mi nelibi, chapes ?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Jo, to chápu. Souhlas. :o) V tom případě jedině vybavit se vajíčky z Kinder Surprise, peroxidem vodíku a odbarvovačem Duha. Smíchat a hodit na balkón až tam bude. Sirovodík ho vypudí na 100%. A ty budeš mít beztak okno zavřené tak co… Jenom tě nesmí vidět. :o)

                  0 0
          • Lance  

            Vychazim ze sve pozice, otec nekouri a nikdy nekouril. Pul litru taky nevyzahne:)Pro upresneni, chodim do hospy kde se huli jak svina (sam nehulim), kdybych nechtel tak tam nejdu. Serou me fetky, ale to uz zas je neco jineho, ted premyslim proc jsem se zapojil do diskuse:-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Vycházím z toho, že muj děda umíral rok na rakovinu plic. A pak že otec mojí kamarádky se prochlastal do takovýho stavu, že si za střízliva nepamatoval události několik hodin starý. A že v současný době znám další podobný případ, který se mě už docela dotýká. Když to porovnám, tak si nejsem moc jist co je horší. Jestli sledovat někoho umírat nebo sledovat někoho, kdo se v poledne sotva udrží na nohou, odpoledne padá ze židle a večer už neudrží moč. A poté co se vyspí si to nepamatuje, blízkým nevěří (ba co, někdy se třeba i domnívá že se proti němu spikli) a jde do toho znova. Krucinál, už mě to tu nebaví.

              0 0
        • Jester  

          No ja jsem to psal pro „kralovek“, ktery mel teorii, ze kurak je pozivatelem drog. Na Tvoje argumenty si uz nepamatuju a abych pravdu rekl, tak cist znovu tu nechutnou diskuzi odmitam. Co se tyka me, tak pro me je prijatelnejsich 10 kuraku nez jeden opilec. Nemluve o tom, ze opilci jsou casto agresivni. A to rikam jako nekurak a obcasny konzument alkoholu.

          0 0
          • cabbage  

            kurak je taky agresivni kdyz mu reknes ze ti koureni vadi vis reakce kuraku na foru.

            0 0
          • JohnLee  

            **Mam pro vas jednotne reseni

            ti co chlastaji a jsou agresivni,tak at yacnou hulit ganju a agresivita pomine…no a kuraci,kteri jsou agresivni,kdyz jim nekdo rekne, ze jim vadi kour, tak zacnou hulit taky a bude vsechno OK…misto toho,ze k vam prijde nekdo,ze mu vadi kour,tak se zepta,jestli nemuze poprdet s vama…a svet bude mnohem hezci…:))

            Tahle diskuze je fakt srandovni,lidi jsou schopni se pohadat o cemkoliv**

            0 0
            • JohnLee  

              omluvuji se za tluste pismo,ale tlusty melo byt jen „Mam pro vas jednotne reseni“

              0 0
        • Volf  

          Pokud vlezeš do hospody kde všichni kouří tak bys podle svý logiky měl hulit taky nebo tam nejít. Myslím si, že i kuřáci mají mít svoje práva. Jsou nekuřácký hospody tak tam nemí co dělat kuřák, ale měly by být i kuřácký hospody a tam zase by neměl co dělat nekuřák. Jinak pokud chceš srovnávat alkohol a cigarety tak jsi dost mimo. Myslím si, že právo nekuřáků by mělo končit ve chvíli kdy nejsou okolnostmi nuceni zůstávat ve společném prostoru třeba na pracovišti, ale vyžadovat v hospodě, aby lidi nekouřili, je podle mýho zásah do svobodného podnikání, protože je pouze na majiteli hospody jestli bude kuřácká nebo nekuřácká, nebo by to mělo být na jeho vůli.

          0 0
          • RomanH  

            A co chudak nekuracka obsluha ? Jo, holt musi ji pracovat o dum dal… Chapu, ze je to zasah do podnikani a vubec nejsem priznivcem toho, kdyz stat neco narizuje, jenze tech nekurackej hospod je fakt po skrovnu.

            0 0
            • cabbage  

              mozna by na kurackou hospodu mohly byt zavedeny licence ktera by stala xxx tisic, po splneni narocnych podminek atd.., proste sikana , pridat 50kc na dani ze krabku a uplny zakaz koureni ve vsech porotorach(i ne­uzavrenych) kde se nachazi nekuraci.

              0 0
            • Volf  

              Ono to možná bude tím, že hospody většinou živí lidi, kteří kouří. Jinak pokud je hospoda zahulená tak tam prostě nejdu a rozhodně se necítím být tímto nějak omezenej.

              0 0
              • RomanH  

                No ja mam teda ze soucasnosti pocit, ze tech kuraku v hospodach ubyva. Schvalne si nekdy v hospode spocitej pomery. Na druhou stranu se mi zda, ze kouri cim dal vice holek (kdyz se rozhlidnu po ulici). Ne, ja s Tebou souhlasim v tom, ze bych v tomto nechal volnou ruku podnikateli, opravdu nemam rad vmesovani statu do cehokoliv. Stat by mel mluvit jen do verejneho prostranstvi, a taky to zacit dusledne pokutovat (kdyz uz schvali nejakej ten zakon).

                0 0
                • Volf  

                  Naprostej souhlas. Je fakt, že těch holek přibejvá. Jinak do zahulený hospody nechodím, takže neumím posoudit, kolik je tam kuřáků a nekuřáků.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Přítulkyně povídá, že ztloustla protože přestala kouřit. Něco na tom možná je, ono kouření omezuje chu? k jídlu. Někdy si toho všímám, že takový ty anorektický vychrtlice často třímaj v ruce cigárko. Ale že by ženský kouřily protože chtěj bejt hubený, no nevim jak daleko jsou některý ochotný jít. Ty zde na fóru asi nebudou reprezentativní vzorek, abysme se zeptali. :o)

                    0 0
                    • Volf  

                      Ono je možný, že pokud hulíš, tak máš asi zrychlenej metabolizmus. Já když jsem přestal kouřit, tak jsem přibral za rok 10 kilo, protože jsem nepřestal žrát, respektive jsem jedl stejně jak před tím.

                      0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Ono je to hlavne tim, ze nez se organizmus s tou cigaretou vyporada spotrebuje spoustu energie. Krom toho kdyz mas v hube cigaro nemuzes cucat bombony. Ztloustnou, protoze neomezi prijem potravy a prijimaji stejne energie ackoliv ji tolik nevydavaji na vyrovnani se se skodlivymi ucinky cigaret.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Já nevím. Ona řikala že si dřív když měla hlad (takovej ten na tatranku třeba, ne na oběd) dala cigárko a přešlo jí to. De facto místo cigaret teď baští sušenky, v tom je asi problém. :o)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          jo to tak bejvá kdo přestane kouřit tak začně víc jíst takový ty drobný věcy, tyčky, oříšky, chips…

                          0 0
                          • cabbage  

                            to je spis nervozitou, sem minulej tejdem koukal na cestomanii odkudsi z Recka a tam misto huleni maj neco jako ruzenec(proste neco s cim si hrajou), je mi jasny ze to neni tak coool jako si neco zapalit u huby, ale splnilo by to stejnej ucel, nenici to zdravi ani tomu kdo to pouziva. co sem cet ruzny vyzkumy tak nejvetsi problem na odvykani je ze kuraci sou zavisli nejen na nikotinu ale i na zapalovani cigarety, a na vsem co u koureni delaj.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              přesně tak, de vo ten pocit. já jsem típal cigaretu v půlce a skoval sem si jí, páč mi to nedělalo dobře, ale to první natáhnutí a vyfouknutí…

                              0 0
                              • cabbage  

                                s timhle bych mel taky problem ale 2*rocne navsteva strelnice mi to vynahradi:-)

                                0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Primo ruzenec bych na to ale nepouzival. Nabozenstvi povazuju za nejvetsi svinstvo. To uz zabilo takovejch lidi, kam se na to cigarety hrabou.

                              0 0
                              • kankrlicek  

                                Áááá, to musím oponovat, mistře :) Náboženství ještě nikdy nikoho nezabilo, ale církev ta už jo. Církev je společnost, která používá náboženskou rétoriku :).

                                0 0
                                • cabbage  

                                  to jo, akorat jak to odlisit? jedno bez druhyho neexistuje

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Ale jistě že ano. Můžeš věřit v cokoliv, ale nemusíš kvůli tomu být členem nějaké církve, stejně jako jezdit na kole a přitom nebýt v žádném klubu. Akorát církev bez ideologie je dost na prd, to je pak spíše debatní kroužek.

                                    0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Nejhorsi na tom je vira sama! Proto ja svou viru ztracim :)

                                  0 0
    • kralovek  

      No vidim ze jsem se svym postojem v mensine .. c'est la vie .. pokusim se tedy svuj odpor aspon vysvetlit … treba to pochopite.

      To co mi vadi je, ze nekuraci jsou omezovani kuraky … ne naopak:

      1. priklad: Letni kino Jdu do letniho kina. To je pro kuraky idealni cas si zapalit … a cini tam tak skoro vsichni (kuraci). Proc si kurak muze sednout kam chce a ja musim hledat misto na kraji odkud fouka vitr … (jedine misto, ktere neni zasmradene). To on si ma byt vedom ze svymi splodinami muze omezovat ostatni a najit si misto, kde tak bude cinit co nejmene … pripadne … to vydrzet.

      2. priklad: vlak Vlak je deleny zhruba na cast 2/3 nekurackou, 1/3 kurackou. Neni to videt na prvni pohled, ale i tady je kurak ve vyhode. On si totiz muze vybrat. Jit do te kuracke a pokud tam neni misto tak do nekuracke s tim ze si obcas odskoci zahulit na chodbu. Pokud nemam misto ve „sve“ sekci ja … muzu si leda tak sednout na zem … (hahaha … ja vim .. ted nekdo namitne, ze i ja bych si mohl z kuracke sekce obcas odskocit na chodbu se nadechnout). Muje predstava: v kurackem kupe by melo byt koureni povoleno jem se souhlasem VSECH pritomnych cestujicich, v nekuracke casti zakazono uplne.

      3. prikald: ulice Kurak si v klidku vykracuje po vaclavaku … zatimco ja musim „slalomovat“ davem. Spravne on si ma hledat cetu tak aby nikoho neomezoval. Pokud je ulice precpana, tak to ma proste vydrzet.

      4. Napada me jeste jeden zpusob jak vam to vysvetlit. Provedme si malou substituci … smrad nahradime hlukem. Predstavte si, ze treba jedete metrem a naky magor si na plne kule pusti kazetak, s necim co opravdu nemusite (treba nevi, ze existuji walkmany :o) ). Rve to buraci to az se soupara trese v zakladech. Prijde vam nelogicke, ze se proti tomu vzeprete, misto toho aby jste sami sli na opacny konec vlaku? Podle me je to absolutne stejny druh obtezovani jako koureni. Rozdil je v tom, ze v tomto pripade je vase pravo vymozitelne … privolana policie by bez pochyby zasahla, nebot by se jednalo o vytrznictvi.

      Asi by se dalo najit vice podobnych prikladu … myslim ze tyto ale na objasneni staci.

      Taky bych dodal ze kazdemu je prijemne/neprijemne neco jineho a to v ruzne intenzite. Na druhou stranu chapu, ze pro … zrejme vetsinu z vas … je koureni neco co sice sami nemusite, ale nijak zvlast vam to nevadi. Treba jste byli vedeni k tomu, ze je to proste „normalni“. Pokud napr. neci rodice kouri, je logicke, ze to bere jako „normalni“.

      To ze prirovnavam kuraky k hovnozroutum je proto, ze vvdechovat jejich produkty ji mi naprosto stejne neprijemne jako cichat „vuni“ toho hovna. Jen si to predstavte … (ad letni kino) ze vedle vas lezi na lavicce hovno … uzasny zazitek ze sledovani filmu, co?

      Zkratka vitam jakoukoliv moznst zneprijemnit zivot tem co ho zneprijemnuji me.

      A propos ten alkohol … ja jsem opravdu abstinent ale samotne piti me u ostatnich nevadi, protoze me primarne (!!!) nijak neomezuje. Sekundarne (alkohol za volantem, poblite zastavky atd) … to uz je vec jina, ale na tom se snad shodnem.

      Uf … no snad abysme se zas vratili k tem kolum, ne? Je videt ze nastala okurkova sezona a misto jezdeni tlachame o blbostech. Tak honem, snehule, palcaky, salu kolem krku a hybaj na kolo, holoto lina :o)

      0 0
      • cabbage  

        nemaj sanci to pochopit kdyz jim to snizuje inteligenci…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          A neni to naopak? Lide s nizsi inteligenci sahaji po cigarete? Nebo presneji se snizujici se inteliganci ztraci schopnost se ji pustit :)

          0 0
          • kovar  

            i ze zdejší debaty vyplývá, že to tak asi je. Nebo? kdo chytrý by dobrovolně inhaloval karcinogeny a jedy, díky kterým časem s vysokou pravděpodobností zhebne nebo bude mít potíže?:-)

            0 0
            • enjoy  

              v tom pripade IQ nema nic spolecneho s chytrosti,protoze jak jiste sam uznas lekari myvaji IQ dosti vysoke a kolik jich kouri…?:-)

              0 0
            • Volf  

              No když si Kováři vezmeš svoji myšlenku a zaměníš kuřáka za sjezdaře, tak zjistíš, že nikdo normální se na kole nemůže spustit dobrovolně po sjezdovce. Ne teď trochu vážně. Myslím si, že tato diskuse jasně ukázala, jak jsme tolerantní národ. Ono si za ty cigarety vážně můžeš dosadit kolo a ihned se objeví obrovská skupina lidí, kteří nám nemůžou přijít na jméno, protože si najdou milion důvodů k nenávisti. Ono nazívat kuřáka hovnožroutem je dětinské a svědčí to stavu mysli toho kdo to použil. A znovu opakuji jedná se vždy o lidi, kteří potřebují za každou cenu nějakého nepřítele a vždycky si ho najdou.

              0 0
              • Volf  

                oprava NAZÝVAT. Holt je ještě brzo ráno a včerejší Rulandské modré dělá divy.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Taky? Ja mel vcera taky rulandske modre (krom jineho:)

                  0 0
                  • Volf  

                    Taky taky. Sice bylo samotný, ale zase v celkem slušným množství.

                    0 0
                • kralovek  

                  olala … ty ses nam nejak rozjel … „svedci o stavu mysli“ … takove vyroky se obvykle pouzivaji, kdyz je nekdo opravdu v uzkych :o)

                  a propos ten hovnozrout … ja sice hovna nikdy nezral, ale kdyby ano tak si dovedu predstat ze bych smrdel stejne jako nas pritel kurak. Proto to prirovnani … docela presne, nebo ne? ;o)

                  … aaaa nechces mi doufam tvrdit ze jsis nikdy nvsim ze nasi utlacovani pratele … jak to rict abych te zase nepohorsil … no proste pachnou? Pokud ano … pak mas patrne neco s nosem nebo jses sam „clenem“. Na svuj smrad si totiz clovek zvykne a neciti ho … ;o)

                  No ja tedy priznam, ze kdyz se vratim z biku tak teda taky pachnu jako tchor, ale jedna sprcha to spravi a vonim zas jako kyticka :o) … to nasi ratele se muzou treba vykoupat v parfemu a stejne jim to nepomuze … protoze je „vune“ zazrana :o)

                  0 0
                  • Volf  

                    Ono je rozdíl mít názor a být schopen diskuse a tolerance nic víc nic míň. Jinak kouření je závislost jako každá jiná, souhlasím s tím, že kuřáci smrdí, ane nemůžu se stotožnit s pojmenováním hovnožrout, protože kouření není záležitostí okrajové skupiny pologramotných tupých blbů. Osobně zastávám tento názor: V práci a ve veřejných prostorách jednoznačně ochrana nekuřáků tj. zákaz kouření. Pokud chceš ale aby se nekouřilo třeba na Václaváku tak jsi prostě mimo. Jinak pořád zákazy kouření vycházejí naštěstí i z prání nekuřácké většiny. Umíš si představit situaci, kdy bude nadpoloviční větčina lidí v populaci kuřáky a budou chtít aby se hulilo všude? Ne vážně si myslím, že i militantní nekuřák má spoustu možností jak se vyhnout zakouřeným prostorám aniž by musel volat po svaté válce.

                    0 0
              • kovar  

                zajímavá myšlenková konstrukce. TAková jako od nějakého politika :-))

                0 0
      • SELMIRA  

        Áááno! Cigarety zakázat. A lidem co kouřili zdvojnásobit zdravotní pojištění. Páč PROČ máme dotovat jejich rakovinu.

        0 0
        • McBlacky  

          bych řekl, že zrovna kuřáci patří mezi čisté plátce do ZP :-) a kdyby se zakázalo kouření tak by se zvýšili daně a odvody aby se srovnal úbytek přijmů do kasy…

          0 0
          • SELMIRA  

            …a nemusely by se zametat vajgly

            0 0
          • Vrci  

            Ze spotřební daně ani DPH, kterými jsou cigarety zatíženy, se zdravotní péče neplatí. Zdravotní péče (lékaři, léky) je hrazena ze zdravotního pojištění. Jeho výše je závislá na velikosti příjmů.

            DPH a spotřební daň se rozpouští ve výdajích státu, takže to na co kuřáci připlácej je možná nemocenská a důchody. Mám takovej pocit, že ze spotřební daně z tabákových výrobků netvoří zrovna velkou část příjmů státního rozpočtu.

            0 0
      • Martin  

        Bože, já už na tohle téma nechtěl psát, ale: ad 1) kouření je tam povoleno, tak proč by si nezapálil? A ještě si hajzl sedne kam chce a ne tam, kam ty bys ho určil:-))) ad 2)kuřácké kupé je proto kuřácké, že se tam může kouřit!!! Tak tam probůh nelez! ad 3)chápu, žejsi nasranej, že si nějaká svině v klidu vykračuje a ty musíš uhejbat. Jenom doufám, že tě s tímto názorem nepotkám v autě, či na nějaké úzké pěšině na biku. To bych se fakt bál:-( Nebuď sakra tak příšerně netolerantní!!!

        0 0
        • pulec  

          ta poslední věta mi příjde opravdu půvabná! …jen bych si ji dovolila dotáhnout do konce: „Nebuď sakra tak příšerně netolerantní k tomu, co tě omezuje!!!“ :o)

          0 0
          • Martin  

            ano. jistě. máš úplnou pravdu. ono být tolerantní k něčemu, co se tě vůbec nedotýká je jaxi velmi snadné:-)

            0 0
            • pulec  

              nenapsala jsem „netýká“, ale „omezuje“ – nějaký rozdíl v těch slovech asi bude… :o)

              a naprosto otevřeně přiznávám, že pokud si sednu do restaurace k obědu a půl metru ode mne si ženská zapálí cígo, tak v tu chvíli je míra mé tolerance naprosto vyčerpána…

              0 0
              • wroum  

                tak jez doma.

                ji treba taky vadi ze ji k tomu koureni dlabes. jestlize se v te hospode smi kourit, ona ma stejne pravo tam kourit jako ty jist. to ze to tobe vadi je tvuj problem. vzdycky mas moznost jit jinam.

                0 0
                • kralovek  

                  http://www.kurakovaplice.cz/index.php?…

                  Jses vedle jak ta jedle truhliku. Je to zakazano ZE ZAKONA .. tralala .. a to je dobre. No ze v praxi vubec nefunguje he vec jina, ale dockejme casu jako husa klasu, vsak mi tu valku vyhrajeme :o)

                  0 0
                  • enjoy  

                    v dobe obeda znamena co?nikde jsem se to zatim nedozvedel.resp. tedy od kolika do kolika?

                    0 0
                    • pos3k  

                      nekde jsem to videl, od kolika do kolika, zeptam se googla

                      0 0
                  • Volf  

                    Hele docela mě tato diskuse začíná bavit. Ty se tady domáháš zákona, ale vem si, že budeš mít hospodu a někdo ti bude nařizovat, co tam můžeš nebo nemůžeš dělat. Co když si tam majitel dá ceduli pouze pro kuřáky ? Já nevím, ale pokud je někde hospoda pro gaye, tak tam asi jako heterouš určitě nepolezu a věř tomu, že to neberu jako diskriminaci. Budeš se ty cítit diskriminován tím, že nebudeš moci jít do kuřácké hospody, Neměl bys být, protože kouřící kuřák taky nemá co dělat v nekuřácké hospodě. Nebo jinak. Na spoustě letiš?, ve spoustě firem jsem viděl tzv. kuřárny tj. místa vyhrazená pro kuřáky. Co myslíš. Když tam vlezeš ty jako nekuřák máš právo na čistý vzduch nebo mají oni právo na cigaretovej kouř ? Byl bych rád, aby jsi odpověděl.

                    0 0
                    • Jenda  

                      Co to placas za nesmysly? To ze mas hospodu je zrovna tak tvoje svobodna vule, takze asi musis dodrzovat nektery pravidla jako napr. zakony. Protoze kdyz vezmu do dusledku tvoji logiku tak nikdo nikoho nenuti hospodu provozovat. To ze nemas nalejvat nezletilejm se taky vi nokdo to nedela protoze ve spouste hospod tvoti podstatnou cast klientely – nad timhle zakazem by si se mohl taky pohorsovat a to nemluvim o tom ze musis platit dane. Hele v Irsku co zakazali koureni v hospodach tak jim rozhodne trzby neklesli a dokonce i vetsina kuraku si to nakonec pochvaluje protoze misto krabky u stolu vykouri za vecer tri cigarety venku. Hlavne nejak nechapu tvuj argument na nekuraky? Nekurak svym nekourenim kuraka nijak (pokud se s nim nezacne prat:-) neomezuje zatim co kurak nekuraka kourenim omezuje. Takze kdyz nekurak pujde do kuracky hospodu a bude tam nekourit je to jen a jen jeho problem! Dalsi vec je ze i silny kurak bez problemu vydrzi behem obeda nekourit – takze to ze si zapali je ciste jeho arogance!

                      0 0
                      • Volf  

                        Sice hezký slohový cvičení, ale slovy klasika , řeč byla velmi nová a poučná, ale kde byla nová nebyla poučná a kde byla poučná nebyla nová. Srovnávat podávání alkoholu nezletilým s kouřením je mimo mísu. Když půjde nekuřák do kuřácký hospody a nebude vyžadovat aby se tam nekouřilo tak teprve pak je to vpořádku. Jo a odpověz mi na ty kuřárny.

                        0 0
                        • Jenda  

                          kdyz polezu nekam kde je napsano kurarna asi nemuzu vyzadovat aby se tam nekourilo ze – dle tvych brilantnich dedukci jsis na to mohl odpovedet i sam bez me odpovedi ze:-) naopak podavani alkoholu nezletilym byl priklad indukce:-) – omezuje te jako provozovatele ze musis zakazat koureni nebo udelat nekurackou cast v dobe obeda – muzes is stezovat ze te prave omezuje to ze nemas nalevat nezletilym – a ono te omezuje i to placeni dani – atd. atd. zakoncil bych to jednou citaci // Ve staré dobré Anglii je přísloví ,,I špatný zákon je zákon a musí se dodržovat,,. Tak se s tím smiř a přestaň řešit proč. // kdyby jsis nejak nemohl vybavit kdo to na B-F napsal tak hledej zde http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… napsal nejaky volf :-)

                          0 0
                  • wroum  

                    truhlik ses ty. ja muzu jit na obed treba ve 4 hodiny a prestoze to je pro me doba obeda, pro nekoho uz to je doba vecere. jinak ja cigarety taky nekourim a smrad z nich mi taky vadi, nicmene realita je takova ze ja i ty mame smulu. ja sem ale tolerantni a nikomu valkou vyhrozovat nebudu, protoze se dokazu prizpusobit a udelat to tak abych byl spokojen a neomezoval pri tom nekoho kdo treba kouri a ten spor vidi z druhy strany.

                    jinak jestli ti to opravdu natolik vadi, doporucuju zmenit planetu. bude vsem lip.

                    0 0
                    • kralovek  

                      hele covece, ja jako vzorek „netolerantni spodiny“ bych se te zeptal … vadi ti kdyz nekdo prdi? Tedy mam na mysli v tve bezprostredni blizkosti a navic UMYSLNE (neumyslne se to obcas podari kazdemu … rika se tomu trapas) … Co by sis pomyslel o cloveku, ktery jede s tebou ve vytahu, nebo treba sedi u vedlejsiho stolu treba a poradne si usere …

                      Jestli jsem z tvvych poznamek spravne odhadl tvou povahu, reknes si … no on preci nemuze za to, ze se mu v prdeli nahromadil vzduch tak co by cekal az z toho vytahu vystoupi, to je prece v poradku v prirozenosti je krasa, musim byt preci TOLERANTNI? Tak co trefil jsem se?

                      Jsem si naprosto jist ze ano … mas pro to navic i spoustu duvovu.

                      1. Svymi prdy jeste Nikdo nikoho nezahubil. Zatimco tzv. pasivni koureni uz ma spoustu obeti.
                      2. Prdy jsou prece naprosto prizozene … ja prdim, ty prdis, my vsichni prdime.
                      3. atd.

                        … to je ale vesela diskuze :o))))

                      0 0
                      • wroum  

                        umyslne nebo neumyslne – to vi jen ten kdo si ulevi, stejne jako to, jestli by to dokazal vydrzet.ale kazdopadne to je vec nad kterou se dokazu povznest. koneckoncu je to i vizitka pro toho, kdo to udela, ze?

                        1 – ano,ano – nicmene treba auta uz rozmasirovala tolik chodcu a stejne je nikdo nezakaze… 2 – ano :-) , muzem se akorat prebijet, kdo vic nahlas a kdo dal dosmrdi 3 – :-)

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Koureni je taky vizitka pro toho, kdo to dela. Nebo myslis, ze žabka kouri, protoze ji to chutna?

                          0 0
                          • wroum  

                            zalezi na tom co kouri … :-) …protoze potom i to ze nekouri by mohlo byt brano negativne a svou vizitku si tim nevylepsi

                            0 0
                        • cabbage  

                          add1) co sem porad tahate auta? to najses shopen ani rozlisit ucel aut od cigaret. ad2) vyhrals:-)

                          0 0
                          • wroum  

                            s autama je to v podstate stejne – nekomu pomahaji a vsem skodi. rozdil je akorat v tom, jak a komu pomahaji. navic auta a jejich provoz je natolik notoricky znam, ze je temer jiste, ze se priklad nemine ucinkem a je dostatecne nazorny. urcite by sel najit priklad i z jineho odvetvi, ale asi by to spousta lidi nepochopila.

                            0 0
                • radek z BF  

                  Wroume, sorry, ale to jsi těžce ujel…

                  0 0
                • pulec  

                  wroume, ty jsi velký srandista… :o)

                  pokud tuto svoji logiku aplikuješ i v reálu (a nejen pozérsky provokuješ na b-f), tak tě potěš pánbůh! :o)

                  0 0
        • kralovek  

          ad 1) Prave protoze tim ostatni OMEZUJE (prosim vas vysvetlete mu nekdo slovo omezovat … neznate na webu naky cesko-cesky slovnik?) a kazi jim pozitek z filmu. a navic, obvykle (aspon u nas v domazlicich) to tam zakazany je, ale nikdy se to nedodrzuje.

          ad 2) Radsi si to precti jeste jednou. Vysvetlil jsem, ze kvuli pozitku neurotiku, kteri se bez toho neobejdou se mi svysuje sance, ze cestu prosedim v ulicce.

          ad 3) na to fakt nevim co rict.

          Doufam ze jednou vejde v platnost uz dlouho pripravovany zakon o zakazu koureni ve verejnych prostorach … no ono to sice v praxi moc … ehm … totiz vubec nic nezmeni, ale clovek aspon bude mit pocit, ze kdyz uz nic jineho tak je aspon v pravu :o)

          0 0
    • Jarous1  

      Tak, a teď mně zabte…:-)

      http://www.mwm.cz/CD/c1225.htm

      0 0
      • kralovek  

        Nemas tam taky taky ten o alkoholu, co regeneruje mozkove bunky a leci jatra? :o)))

        0 0
        • Jarous1  

          Jo, možná bych to někde našel…;-)

          Doufám, že sis to přečetl poctivě až do konce…;-) Samotný titulek by mohl mnoho lidí odradit…

          0 0
          • Lišák  

            Tak sem to přečetl a nechalo to ve mě hluboký dojem… Hluboký dojem čtení časopisu „Hrom“( jehož jedno číslo jsem měl u čest někdy počátkem devadesátých let přečíst), nebo reklamy tabákového koncernu…

            0 0
            • kralovek  

              Jo to jsem cetl taky … psali tam jak zadrzeli 100 letyho hitlera kdyz se zrovna chtel projet na lodicce :o)

              0 0
              • Lišák  

                Taky tam bylo, že Hitler byl ženská a taky že na planetu Zemi se řítí komet, která ji trefí-teď nevim přesně kdy- ale už to mělo dávno být! :-)

                0 0
                • kralovek  

                  Fakt??? neeee .. a kam to bouchne … kam se mam schovat … stihnu to? jsem v praci na kole …

                  0 0
                  • Lišák  

                    Asi nás minula, ale děda tenkrát, jako na rozloučenou, koupil bečku Černé Hory a pěkně jsme se poměli… :-))

                    0 0
            • Jarous1  

              Já tomu taky moc nevěřím… Ale, jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu…

              Taky nám přes 100 let tloukli do havy ( a rodiče v našem mládí určitě nutili jíst… ), že je špenát zdravý a že je v něm hodně železa… No, a pak se zjistilo, že se tenkrát někdo seknul o desetinnou čárku… Samozřejmě, že k dobru… Pak se to znovu ověřovalo až ve 20. století…!!! Celou dobu to tu bylo jako fakt a nikdo si to neověřoval.

              0 0
    • black.horse  

      nejsem si jistej, jestli to už nikdo neřekl, ale co „kouřící bikerky“?:-) když to uměj, tak proti tomu rozhodně nic nemám:-D a nikotin v tom taky není:-)

      hehe, teď čekám jak se nějaká bikerka ozve jakej sem debil:-) ale co, sranda musí bejt:-)

      0 0
      • Jogador  

        • rolei (13.12.2004 12:42:26)
        > Kouřící Biker
        Závody – akce A co teprve kouřící bikerka! o Pá-dlista (13.12.2004 12:43:59)
        > > Kouřící Biker
        Závody – akce Spozdeni jen 77 minut :)

        A teď jen doufám, že Pádlista zase nepočítá spoždění, nebo tu bude do zítřka:) Ale už jsi minimálně třetí:)

        0 0
        • black.horse  

          v pohodě, hlavně že nejsem první, takže sou tady normální lidi:-))) no co… klidně a? to napíše ještě někdo, toho není nikdy dost:-)

          0 0
          • Jogador  

            Proboha, už ne, chudák Sirena, to Pádlista bude mít zabitý celý večer:)

            0 0
            • black.horse  

              :-D nou cement, yes dement:-)

              0 0
              • Jogador  

                Teď momentálně nevim, nebo spíš nechci vědět, na koho jsi to myslel, a o lihofilnosti anorgatičnosti polidisperznosti partikulárnosti cementu si budeme moc pokecat jindy:) Mimochodem, co znamená slovo dement?:)

                0 0
      • Eila  

        ******:)

        0 0
        • black.horse  

          děkuji, za stručný příspěvek a co nám k tomuto tématu řekneš pěkného?:-)

          0 0
          • Eila  

            nic:)

            0 0
          • black.horse  

            hmm, jelikož sem gentleman, tak svoji otázku beru raději zpět a nahradím slovy… Dneska máme ale hezky, sluníčko svítí, že:-)

            0 0
            • Eila  

              ne, bylo hnusne a zima:)

              0 0
              • black.horse  

                jak to víš? když si stejně jen válíš šunky a děláš cukroví a jiný blbinky…:-)

                0 0
                • Eila  

                  no dovol? jen pockej te tim cukrovim zadusim, abys vedel:) jooo a taky jsem byla v praci. nahodou:)

                  0 0
                  • Jogador  

                    No nazdar, už to tady začíná:) Enjoy pozor, nebo budeš přemožen:)

                    0 0
                  • black.horse  

                    náhodou? nebo si tam byla úmyslně?:-) nechceš mě radši zadusit půlkilovým stejkem?;-) a s americkýma bramborama a s brusinkama, díky:-)

                    0 0
                    • enjoy  

                      hmmm,to si davam v praci zadarmo:-)

                      0 0
                      • Jogador  

                        Víš, chlapče, ono né všichni kašlou na kamarádi, a místo za nimi do hospy jdou makat, ale jestli tam máš vážně tolik jídla zadara, tak bych to i pochopil:)

                        0 0
                        • enjoy  

                          to prijdes na pizzerku hned vedle a reknes mam hlad.a oni na tebe co si das?:-) anebo taky.kuchari uz to zatahli,mas smulu:-)) ja bych si i prehodil smenu s kamosem,jenze mu to delam v posledni dbe moc casto a bylo by pak nefer kdybych to nebral nekdy za nej a to se mi moc nechce:-),tak radsi delam kdy mam.

                          0 0
                          • Jogador  

                            Třeba o vánocích:(

                            0 0
                            • enjoy  

                              a celej vikend:-).prej tam loni na vanoce prisel jeden clovek:-)).asi si koupim santovskou cepici a budu si delat ze zakazniku prdel.sefove si ze me prdel delat muzou,tak proc ne ja.

                              0 0
                    • Eila  

                      nahodou, jsem sla kolem a uz jsem tam nejak zustala:) hele stejk klidne, ale budu ho susit tak pul hodiny aby mi chutnal:)

                      0 0
    • Dub  

      Uffff, tak jsem to všechno přečetl. Že to ale dalo práci. :o) Ke zdejší debatě mám jen jednu poznámku a vlastní zkušenost.

      1. Myslím, že kuřáci i nekuřáci by měli být trochu tolerantnější. S názory jako má kralovek se opravdu daleko nedostaneme.
      2. Předloni jsem byl na dovolené mimojiné i se švagrem-kuřákem. Samozřejmě vesele kouřil v autě i přes mé protesty. Skoro 3 týdny jsem do něj hučel, že si ani neuvědomuje, jak to ostatním děsně vadí. Nakonec jsem slavil úspěch a dohodli jsme kompromis. Pokaždé, když si potřeboval šlehnout, tak jsme zastavili a on inhaloval svoji nikotinovou trubičku mimo auto. Pak jsme jeli dál. Výsledek? Do cíle jsme dojeli o 5 minut později, ale všichni jsme byli happy. Nakonec i švagr uznal, že se nechoval správně a od té doby i doma chodí kouřit na balkon.

      Problém samozřejmě je, že jako je kralovek radikální nekuřák, tak jsou i radikální kuřáci, kterým je úplně jedno, že ostatní obtěžujou a tam fakt asi není pomoci jinak, než je zákonem usměrňovat. :o(

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Prumerne trva vykoureni cigarety 7 minut. Pripocteme-li cas potrebny na zpomaleni a opetovne nabrani puvodni rychlosti vyjde nam, ze kouril jednu cigaretu za celou cestu a to jeste velmi rychle nebo ji ani nedokouril. V horsim pripade jsi musel jet rychleji nez obvykle, aby jsi zbytecnou ztratu casu dohnal. Z toho nam plyne ze koureni je plytvani penezi, ztrata casu a navic je to nebezpecne. Chces jeste neco dodat na obhajobu kuraku? Nemam dalsich otazek. Svedek je Vas :)

        0 0
        • aku  

          Z druhe strany. Kdyz jsem pracoval manualne tak tech tvojich 7 minut byl vitany odpocinek ;)

          0 0
    • Dub  

      Já když v zimě vyšlapu nějaký kopec, tak se ze mě kouří tak, že se ze mě stává „kouřící biker“. :o))

      0 0
    • Dub  

      A ještě poslední poznámka. Dost lidí tady psalo o nekuřáckých hospodách. Znáte nějakou v Praze?

      0 0
      • McBlacky  

        mě napadá akorát Vesmírna Ve Smečkách, ale to je kavárna, jinak samozřejmě čajovny. Klasickou hospodu fakt neznám…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.