Sraz bikeru z PRG - rezervace 15/10/2004

135 nepřečtených
  • rich

    tak som nakoniec vcera rezignoval na Blok bar z uz spominaneho pristupu a rezervoval som inu hospodu a myslim, ze aj lepsiu. Miesto: Ragtime Kde: Lidicka ulice (hned za Palackeho mostom zo strany Andela) Cas: 20h00 Pocet rezervovanych miest: 15

    0 0
    • SavaH  

      Děkuju moc=;o) Jen je škoda, že nedorazíš.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Co tam točej? Mám obavy ze smíchovských restaurací, neb je to tam skoro monopol staropramenu… jinak já teda asi taky dorazim.

      0 0
    • Beeda  

      Uz se tesim, doufam ze tam vari, nakej steak to jisti. B.

      0 0
      • rich  

        varia a dobre, steaky nevynimajuc, slusny vyber vsetkych jedal. a ako bonus pekna, flirtujuca casnicka, ale tu som nezarezervoval, musite mat aj nejake prekvapenie. iba neviem ci jej budete rozumiet – hovori akymsi zvlastnym jazykom…slovensky :-))

        0 0
    • SavaH  

      Doufám, že dorazí nějaká slečna… LUKOOOOOO!!! Jinak si svou účast rozmyslim.S

      0 0
      • Daf  

        Jako hlavni organizator mas ucast povinnou :)

        0 0
      • Luka  

        Savicko, hrozne rada bych, ale bohuzel, trefili jste se do dvou terminu, ktery mam bohuzel uz pul roku obsazeny. Ted musime byt na horach na brigade na drevo, jinak budu vyloucena z lyzovani v Krkonosich celou zimu, takze, budu duchem s vama, ale bohuzel, fyzicky v Krkonoshich.

        0 0
        • SavaH  

          V pohodě, tak teď to jistí Eila a Selmira – snad. Jinak se fakt pudu zahrabat.

          0 0
    • fousac  

      v kolik tam zaviraj a kam potom???

      0 0
    • Darkson  

      já dorazim taky. jen doufám, že tam bude aspoň někdo, koho znám

      0 0
      • Martin  

        Hele, určitě doraž. Ze mě si furt dělaj srandu, že na kole jezdím nejradši vodou, tak v tom aspoň nebudu sám :-)))

        0 0
        • Thidney  

          se k tobě přidám. dneska dopoledne jsem si vyrazil zablbnout na šenberu /mám tam nějakej restík v průjezdu mezi skalkami/. sjíždím od zelený dolů, najíždím na úzkou lávku a z druhý strany se na lávku vrhnul beníček /černá velká doga sousedů od rodičů/. neviděl mě už tak tři týdny, takže se radostně na mě vrhnul. Asi je fakt lepší jet rovnou potokem než do něj spadnout spolu s rozjuchanou dogou. fuj jdu si udělat svařák.

          0 0
          • Martin  

            Šenbera – není to na sever od Jevan? Tam jsem si krasne zabrodil v sobotu!!! Ale už byla docela kosa:-(

            0 0
      • fousac  

        ti nestacim???? :))

        0 0
        • Martin  

          Rád tě uvidím (i s doutníčkama:-) Ale je to s tebou někdy těžký, vodou nejezdíš, Velociraptory se ti nelíbí… No co se dá dělat, opijem se, až se nám prsty na nohou zatnou v pěst:-)))

          0 0
          • SavaH  

            Já Tebe taky moc ráda uvidim s flaškou a čokoládou cos mi asi před měsícem přislíbil za půjčení kola…

            Ještě mě tak napadá, co po uzavírce hospy vyrazit do Karlovek, maj tam na rozdíl od Futura až do rána=;o)

            0 0
            • Martin  

              To víš že jo. A hlava mě přestane bolet někdy v neděli qečeru:-(((

              0 0
              • SavaH  

                A kdo řikal, že tu flašku budeš pít ty? Míchat alkoholík se nedoporučuje!

                Jinak jsem ještě objevila, že v Melounu je československá díza a ve Wagonu rege party do 5 do rána=;o) Výběr je veliký. A hlavně flámování do rána reší problém s noční dopravou!

                0 0
      • Gung-Ho  

        Neboj, dnes jsem se rozhodl, že oželím pátečné Age Of Empires a dám přednost této akcičce.

        0 0
    • SELMIRA  

      já přijdu. Ale…na netu jsem četla, že ta hospa má otvíračku do 23h. No a na disco do Karlových těch teda pak teda nejdu ani za zlatýho bika!!!

      0 0
      • Smazaný účet  

        No, za zlatýho bajka bych se tam možná nechal na 5 minut zatáhnout. Ale pak bych zas rychle zdrhal, než mě to poznamená natrvalo.

        0 0
      • rich  

        kus babo! :-)) nevyvolavaj paniku, ked vravim, ze je do 24h00 tak to je do 24h00. Vcera som tam bol a pozeral som do kolkej je otvorene.

        0 0
        • SELMIRA  

          Kus dedo, tak to by si meli opravit web. o)

          0 0
          • rich  

            ja hovorime o Ragtime hospode, a ty? :-))

            0 0
            • SELMIRA  

              ja tóže gavarim o étoj Ragtime – Lidická 2/843, Praha 5 – Smíchov (PH), 15000, Po-Ne 11:00–23:00, točené pivo, teplé jídlo, živá hudba. …

              0 0
              • Smazaný účet  

                Ale tak se nehádejte. Tady nejsme na Slovensku, tady se na zavíračky tolik nehledí. :o))

                0 0
              • rich  

                nem taky ony internet asi stary verzio, zijuca hudbe uz davneho nem, vravim Tebe, ze ta vendeglo na polnoci dvere priviera sama sebe. :-)

                0 0
                • SELMIRA  

                  jo. asi stary verzijo zijucu hudbu si kdyžtak obstaráme sami (Za-zpí-váme siiii!)

                  0 0
      • SavaH  

        Do Karlovek Tě a ani nikoho jinýho nikdo netahá. Jen se Fous ptal, kam po zavíračce hospy, tak jsem hodila do éteru pár návrhů;o)

        0 0
        • SELMIRA  

          V pohodě. Já jen, že disco já moc neto. Stejnak asi pojedu dom před půlnocí, páč druhej den je přeci uplně nejvíc nejdůležitější závod sezóny – Opárenský okruhy. :o)) I když…při vzpomínce na jistý závod kladenský ligy nebo bikerallye 3000…tak si řikám, že nejlíp to jezdí dyž si čék noc před závodem způsobí nějaký ten zážitek. Tož dík za návrhy Sávi. Už se těším!

          0 0
          • SavaH  

            To já taky, konečně poznam i jinou bajkerku než Luku a Terku.

            0 0
            • SELMIRA  

              I mně bude poděšením. ;o)

              0 0
              • Beeda  

                Kde se to kona, mas link? diki…B

                0 0
                • SELMIRA  

                  KONA se kona tady: http://www.konaworld.uk.com/

                  Ale jinač web tý hospy nemam. Zkus si dát do vyhledávače název.

                  0 0
                  • Beeda  

                    hledam ty Opárenský okruhy, ne hospu. thx. B.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Ty okruhy web nemají. Více o tom v předcházejícím threadu http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… Je to série „král středohoří“, ta web má triatlon.lito­merice.cz/index­.php?id=clanek&c=135 a v tom minulym threadu je eště link na mapku kde to je. Sobota 14:00, prezentace od 13:00 v motelu Oráč. Startovný nevim, tak pade řek bych.

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        král stredohori ale chci bejt yáááá! :o) Uz jsi zameskal 6 závodů. Chichi. Já 5, ale to neva. Je to takovej srandazávůdek. Ale pojeď, způsobiš si zážitek, to zas yó.

                        0 0
                        • Beeda  

                          ctu „MTB Opárenské okruhy (handicapové terénní kritérium, 24km)“ tak handicap by mohl byt velky po patku ne :-) B.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            No, právě. :o) Esli se bude vyřazovat při předjetí o kolo, tak jsem max. ve třetim kole k.o.

                            0 0
                            • SELMIRA  

                              Fuy takový závody nemá ráda! Kde čék musí dbát, aby nebyl předjet o kolo. No, ale jestli je to kolo dost dlouhý… Dyž budete hodní a slíbíte, že se nebudete smát (:o))) tak vám večír ukážu fotku jedný žencký, co nechtěla aby ji Ala J. předjela o kolo. To kolo mělo naštěstí asi 7 km a Ala asi chápala, že to neni olympiáda, alébrž srandazávůdek, tak byla milostivá, ovšem ta fotka je výmluvná. :o)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Echm… jedný ženský? Se nestyď, ne. Právě že je krátký. Já myslim že se na to vykašlou. Předloni každýmu dělali čárky kolik ujel kol a jelo se prostě na osum. To by plnej počet ujela tak max. čtvrtina startovního pole. Dyžtak budem hlasitě protestovat. Tobě to ofšem může bejt jedno, esli tam budeš mít vůbec nějakou soupeřku tak pochybuju že ti nadělí kolo. :o)

                                0 0
                                • SELMIRA  

                                  ANO! Budem protestovat. Hlasitě. Protesty mě baví. :o) No, to je škoda, že nebudu mít soupeřku, páč dyby mi chtěla nadělit nějaký pěkný kolo, tak bych se nebránila. Sice uplně nejvíc nejhezčí kolo v historii vesmíru už jedno mam a bahňáka už taky mam, ale kol neni nikdy dost.

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    jestli pojed Beeda tak se nemusí nikdo z vás bát že by se moc nadřel, protože vám dá kolo už tak ve třetím kole a tím pádem vás vyřadí :-)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      No a co ty? Já pádim, tak (snad) večer. Esli nezabloudim, neusnu a tak.

                                      0 0
                                      • McBlacky  

                                        já do Opárna nejedu… bohužel, letos už jsem dochrtil :-) už jen mírný pojezdy, možná se ukážu zítra na Točný, ale i to zvažuju

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          No jo, co se dá dělat. Já zrovna nějak pokašlávám, ale do zejtra to eště nějak vydržim a pak a? třeba zhebnu. :o)

                                          0 0
          • Jenda  

            ty si jezdila kladenskou miniligu? Kdy a kde jsi jela? estli jsme se tam nahodou nepotkali?:-)

            0 0
    • Thidney  

      A co bude s vyhlašováním nejlepšího lezoucího cyklisty? nenápadně pozměníme soutěž z lezce po stěnách na variantu meresjev – kdo se bude zarputileji nad ránem plazit k domovu? Stejně bych na tu stěnu na chvíli zašel.

      0 0
    • Jogador  

      A mohl by jsem někdo napsat kde bude sraz, nebo něco takového, a možná by nebylo od věci jsem napsat i čas:)

      0 0
      • fousac  

        si snad vic natvrdlej nez enjoy posledni dobou…

        sraz v 19:30 u Andela u vylezu z metra pred albertem.. uf…

        0 0
        • rich  

          enjoy sa stal castou sukolia kapitalistickeho systemu tak mu daj cas kym sa adaptuje :-)

          0 0
        • Jogador  

          Enjoy začal pracovat, a já studovat, jsme natom oba stejně mizerně:)

          0 0
    • fousac  

      sem byl dneska prozkoumat teren a prinasim nejaky info: pivo 10ka za 22,– , jidlo tak cca 130,–

      akorat nevim, jak se tam vejdem… dyk je to mrnavy… :/
      teda neni to mrnavy, ale je tam desne nevyuzityho prostoru..

      no nechme se prekvapit..

      0 0
      • rich  

        celkom vzadu, na takom vyvysenom „podiu“ sa spoja stoly a 15 ludi v pohode…aj tak budu priebezn ludia prichadzat a odchadzat

        0 0
        • blue  

          na vyvysenem podiu? :-) ze by sance pro pritomne damy? :-)))

          0 0
        • jonas  

          Minule zrovna moc lidi neodchazelo…

          0 0
          • fousac  

            hlasim se jako vyjimka… po vcerejsim „treninkovem“ posezeni U Pigiho s kapelou S.O.K uz dneska tech 15 piv jenom dokrmim a budu zuzovej… :/

            0 0
      • Smazaný účet  

        a za kolik tam maj rum, nevíš? já budu na rumu. nějak mě škrábe v krku.

        0 0
    • SavaH  

      Vim, že nejsem originální, ale vemte, pls, někdo fo?ák. Dík. Snad si do příště pořídim už vlastní.

      0 0
      • Thidney  

        fo?ák mám v ba?ohu, ale nevím jestli dorazím – se mi ten pátek hezky zašmodrchal od 15–00 mám firemní bowling na letný od 18–00 na slamníku kamarád zapíjí narození dcery, nevím jestli pak budu s to najít hospodu na smíchově

        0 0
        • Martin  

          cesto ze Slamníku nenajdeš ani cestu DOMŮ natož do jiný hospody!!! :-)

          0 0
          • Thidney  

            tak, jo máš pravdu /vlastní zkušenost?/ cestu za vámi jsem nenašel, cestu domů..taky ne. Měl jsem utkvělou představu, že mi v noci jede vlak. Dokonce jsem zřejmě dorazil i na hlavní nádraží, jelikož mě dopoledne probudili na nádraží v Ostravě a měl jsem u sebe lístek na vlak . Proč do Ostravy to netuším. Teď už jsem doma, naštěstí.

            0 0
            • Meesha  

              ty voe… to je docela ulet! :-)))

              0 0
              • Thidney  

                no podobnou výlohu jsem si přivodil naposled o vánocích před 11 lety. Tak, po telefonické konzultaci s učastníky obou pařeb jsem zjistil, že cestou ze slamníku jsem potkal kolegy z první kalby. Bohužel ostraváky a vyrazil s nima pařit do Ostravy /to vysvětluje ten lístek, jwen nechápu proč mi to přišlo jako dobrej nápad/. Naštěstí mě ztratili ve vlaku. Jinak bych teď byl v ostravě a vrátil se pravděpodobně až v pondělí do práce. Joj to by mě žena zřejmě vykostila. I takhle se mnou doma nemluví ani záchodový prkýnko.

                0 0
    • Smazaný účet  

      Tak jsem po zevrubném zkoumání jízdních řádů, ceníků etc. dospěl k závěru, že večerním spojem dom nepojedu, neb když dám 20 za úschovu kola na nádraží v průběhu srazu, je to stejné jako jet ráno s jedním přestupem a dát tu dvacku za lístek za kolo v druhym vlaku. A protože pojedu v neděli zpátky, tak to už si rovnou koupim 2 denní doklad na kolo za 60. Tak asi tak. Ale stejně nebudu moc kalit, neb to mám zakázané od pana dochtora, a taky aby mi zbylo na vlak.

      0 0
    • MartinXC  

      Já teda s tím moc společného nemám, ale když už to pořád vidím na panelu neodpustím si, jak se ten nadpis threadu dá přečíst: Sraz bikerů z pražské rezervace, dne 15.10.04 … :-)

      0 0
      • McBlacky  

        a znáš tenhkle vtip: přijdou cigáni (romové) do hotelu a recepční se ptá: „pánové, máte rezervaci?“ a oni na to: „vypadáme snad jako nějaký ******** indiáni ******?“

        0 0
    •  

      Ja bohužel budu muset účast odříci, jelikož se o mě pokouší nějaká viróza zas****, když to spočítám naposled nemocnej sem byl někdy tak před rokem… ACH JO Tak snad to neni posledni sraz

      0 0
    • Jogador  

      Tak jsem asi první, kdo dorazil z hospy domů, a je ochotný napsat stručně a významně chvilku děje. Hospoda celkem dobrá, jen si příště sebou bude lepší vzít vlastní židle, těch je nedostatek. Pivo točí i docela dobrý. Tři z pěti exemplářů dívek dorazili pošramocený, ale na veselosti jim to rozhodně neubralo:) Lidí se sešlo asi dvakrát víc, než byl zdvojnásobený odhad Riche, ale i tak mu děkujem za vyjednání rezervace:) Nestává se mi každým dnem, že bych popíjel u jednoho stolu stakovými borci, kteří zlomí rám Authora, jen se na něj podívaj, nebo dojedou první P50, i když na start dorazí se spožděním, a svázanými tkaničkami.No a co říci na závěrem,Fousáč mě nazval ukecaným s Enjoyem, Mamut plodným a mohl bych pokračovat. Zjistil jsem, že pár lidí( 1 kus) si velice pamatují, tak teď jen nevim, jestli to je tim, že je to Mamut, nebo tim, že to je slovák, každopádně bravo:) Tak dobrou

      0 0
    • Daf  

      Ahoj lidi, Myslim ze vcerejsi akcicka se vydarila. Skoda jen ze cas s vama utika strasne rychle a bohuzel jizdni rad je neuprosny :( Tesim se az se zas nekdy setkame at uz na biku, a nebo zase v hospode. Diky Savo s ty srazy byly dobrej napad. Fotky uz jsou na CD a pri nejblizsi prilezitosti je rad predam. Chystam se je jeste zmensit aby se daly poslat mailem. Takze kdo mate zajem dejte mi vedet na maila poslu je zacatkem pristiho tydne. David

      0 0
    • fousac  

      hmmm… tak mi to prislo vcera nejaky divny.. ta hospoda je fajn, ale ne pro sestavu 20 lidi a 14 zidli.. no nakonec sme si to jeste poradne uzili… vy, co jste vypadli uz kolem pulnoci ste o to nejlepsi prisli.. ;)

      0 0
    • Eila  

      sraz dobrej, zidli jsem mela dokonce vlastni:) ale priste se zdrzim dyl at vim co bude po pulnoci:))

      0 0
    • Smazaný účet  

      Já se příště taky zkusim zdržet dýl. Už nevim o žádnejch závodech na kerý bych chtěl, tak dyž budu zdravej, tak můžu. BTW sobotní Opárenské okruhy byly labůžo. Dle sobotního počasí si jistě dokážete představit. Fotky snad časem budou. Fousi, co bylo po půlnoci???

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tak dyby se chtěl někdo pokochat jak krásně jsme se s RUMcajsem následující den zaprasili, tak jsem fotky dal na pinguin.wz.cz/. Schválně kdo pozná jaká součástka se skrývá na poslední fotce.

        0 0
        • Jogador  

          Což ty fotky,ale ta trasa se mi líbila, minulý víkend jsem dělal Milešovku z Lovosic, ale po vlastních, a řekl jsem si, že při prvnim možném termínu si to dám na kole,možná teĎ ve středu, ale ještě nevim.Tato trasa se mi líbila, ale neni moc krátká? Nejde to nějak prodloužit? Je fakt, že tam je dost kopců, ale i tak max 3 a půl hoďky, a v tomto bahnitém terénu.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Je krátká, ale já většinou zkoušim kam vedou různé odbočky, takže zabloudim a pak se protahuje… Mívám toho takdle akorát, neb se spíše kochám. Prodloužit… ta první část jedině přes/kolem tý stráže a pak z bořislavi do bílky. Nebo to z dubickýho kostelíka vzít třeba na vodopády pod vrkočem. To by možná Rumcajs věděl jak se tam dá. Nebo pak z Milešovky ne do milešova ale do černčic, pak na hrad kostomlaty, bývalym vojenským prostorem březina, nějak na medvědice, přetáhnout kolo přes lipskou horu, tam vede myslim červená, po tý se dá tušim do vlastislavi kolem solanský hory a oltáříku, sutom, koš?álov (hrad), bílinka, lovoš. Ale je to víc po asfaltu a třeba ta část přes lipskou horu není moc sjízdná. Nemám tu mapu, tak nemůžu moc vymejšlet.

            0 0
          • Beeda  

            Ehmm, nerikal zde nejmenovana, ze se aktivne zucastni? Zatim jsem ji videl jen s cajikem:-)) B.

            0 0
            • fousac  

              ze by nejmenovana uplne vpravo??? http://pinguin.wz.cz/…o2004/01.htm

              bych rek, ze se chvastala, jak si to da… :)))

              0 0
              • Beeda  

                Zas tak vypito nemela ne?:-)))B

                0 0
                • fousac  

                  par juice a zbabele zdrhla uz kolem desaty.. ale bez zaruky, pacto ja uz vypito mel.. ;)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Řikala, ale vytuhla při pohledu z okna v sobotu ráno. Pak před závodem škemrala o bika a o boty, ale dyž se šli podivat do toho sjezdu a pár lidí tam před ní spadlo, tak už jí to nemrzelo. :o)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      jak jste vůbec dopadli? jsou někde výsledky?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jó, ty výsledky. Já je mam tady na kompu, zapomněl jsem si je vzít na kolej, tak to tam přesunu během chvilky. Blbě. Teda spíš standartně. Kdyby si nedali náskok, tak mohlo bejt líp. Ale pouštět největší killery o minutu dřív před náma jenm proto že maj třeba 31 let a tudíž jsou o kategorii vejš… :o((

                        0 0
                        • McBlacky  

                          to je trochu krutý s tím handicapem :-( minuta je hodně času…

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            No, tebe by to asi nasralo, ale mně by to stejně moc nepomohlo. Možná tak 2 místa že bych eště trhnul. Víc by pomohlo, kdybych si sešteloval před závodem přehazku. Sem se jí pak snažil doladit když to začlo střílet, ovšem špatnym směrem a pak koukám, že to mam celý šouplý o pastorek vedle… blbé. :o) Ale dyby ty handicapy nebyly tak na prvních místech by se to zjevně projevilo. Pokud by to ovšem nerozdělili do kategoriií. Já bych na takovejch akcích na kategorie nehleděl, dyk de o prd a mezi 20–40(50) lety stejně věk nerozhoduje.

                            0 0
                            • rich  

                              ja len nechapem preco maju handicap >30, ked s pribudajucim vekom sa zlepsuje vytrvalostne parametre, skor by to malo byt naopak a mladsi by mali vyrazit skor :-))) (podla logiky by potom 15r. boli asi najlepsi :-)))

                              0 0
                            • McBlacky  

                              na takhle krátkým závodu je mezi 20 a 40 sakra rozdíl, ale co, tyhle menší akce jsou spíš pro srandu ne :-) to s tím štelováním znám až moc dobře, taky jsem si letos odjel jeden race kde řazení byl spíš kvíz než co jinýho. Dobře se mrkni jestli nemáš křivou patku, já ji měl trochu hnutou a nějak se doohla při jízdě a šaltr v drátech…nic moc :-(

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                No, kdyby tam bylo víc lidí, tak se možná věk nějak projeví, ale takdle spíš rozhoduje fyzička toho kterého jedince. Takovej Kahoun, te jel na krosíku, je to starej dědek a … jakej je. Nabušenej, no. Patku ohlou nemam, spíš něco s přehazkou. Jednou to chytlo ránu, ale už sem to kontroloval. Patka je rovná, ale dyž na to dám přehazku, tak de ramínko v divnym úhlu. Nevim. Opticky jsem nic nabouranýho nenašel. Spíš musim doladit pozici. Když sem to pak trochu sešteloval, tak to skoro přestalo. A taky se mi povedlo chytit kamínek do přesmyku. Takže mi nešel na malej převodník, ale až v poslednim kole, tak jsem využil 34 zubů vzadu a kopec do cíle vydupal – takovej malej spurt nakonec.

                                0 0
    • jecnak  

      Fotky z obou akci: http://www.bajk.cz/…load/tom/B-F sraz 8.10.zip http://www.bajk.cz/…load/tom/B-F sraz 15.10.2004.zip Kdybyste mel nekdo neco v lepsi kvalite, tak by se to urcite setkalo s vetsim ohlasem, takze se mi pripadne ozvete. Priste uz beru vlastni fotak… Vecir z toho jeste udelam nejakou galerku.

      0 0
      • jecnak  

        Hm, tak je potreba samozrejme zkopirovat cely radek s odkazem. Mozna ale bude fachcit tohle: 15.10.2004 sraz 15.10.2004.zip

        8.10.2004 sraz B-F sraz 8.10.zip

        0 0
        • blue  

          nebude, ta mezera rozbije link… priste radsi misto mezer podtrzitka nebo pomlcky

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Takhle to taky nejde? http://www.bajk.cz/…z%208.10.zip Mozna jsem ze stare skoly, ale ja nedavam ani tecky do nazvu souboru.

            0 0
            • blue  

              jasne ze to jde, me to jde i s tim nekompletnim linkem :-) ale minimalne jednu tecku do nazvu souboru davam vzdycky ;-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Kdyz to tak vidim, dal bych si pivo :) A nejhezci bikerka z rezervace je jednoznacne ta servirka :) Podarilo se vam (jim) vypit to pivo v integrale? To musim nekdy zkusit, ale rekl bych, ze mi to z pulitru nepujde :(

                0 0
          • jecnak  

            Jak jsem dostal, tak prodavam.

            0 0
      • McBlacky  

        ty z toho druhýho srazu jsou fakt divně vybarvený, možná by to chtělo míň červený :-)

        0 0
      • fousac  

        teda to je dobrej atlas hub… :))) takovy xichty se jen tak nevidi…

        a potesilo me, jak chrti nemaj vubec techniku piti piva… ;) jo to neni jen tak, umet za ten pullitr poradne vzit.. to chce leta pilneho treninku.. :)))

        kdy ze se pudem zase nekam opit???

        0 0
        • SavaH  

          Na chatu o vikendu 27–28/11 s tebou pocitame;o) No a do 7/11 jsem u zabozroutu a mezi tim bych klidne nekam vyrazila. A po 19/11 i na kolo. Budu uz bez sadry;o)

          0 0
        • McBlacky  

          hele já umím kombinovat vrcholovej alkoholismus s docela slušným bikingem :-)

          0 0
          • fousac  

            akorat to jeste zvladnout obe zaroven… ;))) to musis vyladit.. :-DD

            0 0
        • jonas  

          :) Ze bychom zacali delat srazy pravidelne ?

          0 0
          • fousac  

            omlouvam se predem, nechci se te nijak dotknout, ale asi mam na tebe alergii… kdykoliv te potkam, tak me vzdycky druhej den desne boli hlava… ;)

            0 0
      • Jogador  

        Nechceš mi říct, že jsem na očích všem lidem v okolí? Né že bych neměl rád publicitu, ale na kole mám tolik reflexních nálepek, aby mě nikdo nefotil, a Ty mě nakonec vyfotíš bez kola a dáš na net, ach ne, já budu slavnej:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.