Ukončení sezóny 2004 B-F Ostrava

56 nepřečtených
  • repa

    Zdar Bikeři!! Rok 2004 nám pomalu končí a proto jsme se rozhodli s naším týmem , že uděláme závěrečnou vyjížďku s posezením . Sraz bude 29.12 2004 v Os­travě na nádraží Střed a pojedeme do Frenštátu pod Radhoštěm .Z Frenu pojedeme na Ráztoku , kde počkáme na ostatní bikery , kteří přijedou z jiných směrů než my . Potom vystoupáme na Pustevny . Z Pusteven hřebenovkou na Radhoš? . Na Radhošti bude malé posezení v hotelu Radegast .Pak bude závěrečný sjezdík zpět dolů , kde se rozejdeme . Veškeré další informace budou zde a na naších stránkách vortex.wz.cz postupně upřesněny.Takže nezbývá než doufat , že nám vyjde počasí a že budou ideální sněhové podmínky pro bikováni.Tím všechny srdečně zveme .

    0 0
    • Lada1  

      jeste jezdite spolu ? Ja myslel, ze to uz skoncilo.

      0 0
      • aku  

        Repovi se zkratka neda rict ne. Az na to ze vymysli vyjizdky prevazne v bahne :))

        0 0
      • repa  

        Ne neskončilo , právě naopak , právě teď se dost hodně věnují klubu , stále rozšiřujeme stranky o další informace . Pošli mě tvoje tel. číslo .Na tu vyjížďku musíš rozhodně jít . Informace o celé vyjížďce budou do středy na naších stránkách ,tak se tam koukni .

        0 0
        • Lada1  

          no tak to vim na 110% ze jit nebudu moct. budu v praci. ale jinak jezdit chodim. tak muzete dat nekdy vedet – pripojil bych se

          0 0
          • biker seli  

            Ty už nemáš dovolenou? Kdybys furt nechlastal a nevybíral dovču na alkoholické volno tak si mohl jet s náma. Já taky beru dovolenou a piš si, že těch blbých kecu od roby si vyslechnu taky dost

            0 0
            • rb  

              Synci něbuďtě na sebe hubati,jak nemože tak nemože,ja tež musim na ranni do fabryky a nešel bym…

              0 0
          • repa  

            Laďo pošli mě to tvoje číslo . Chceš být členem nebo ne ?

            0 0
    • repa  

      V Ostravě a okolí nejsou žádni bikeří ?! Nebo se bojíte sněhu ?! Ti co pracujou by neměli zapomínat , že práce není všechno a měli by si vzít dovču a jít si s námi zařádit .Aktuálni informace o srazu jsou umístěny na naších stránkach : vortex.wz.cz . Co Lency a Rozumík by nejel ?

      0 0
      • aku  

        ))) ale notak. Predsedo klid

        0 0
        • rb  

          A co takhle 24.někdy dopoledne,okolo 10–11h.Jenom se tak poblomcat třeba po Běláku (for Hrabuvka,Dubi­na,Vyškovice,Zab­řeh)dát si někde dvě piva jako aperitiv před tou žranicou večer????

          0 0
          • aku  

            Covece tak nejak se hecuju ze bych se v patek jel rano podivat na Prasivou ;)

            0 0
          • repa  

            24.12 jsem na dopoledne zatím domluveny s partou , že pojedem na Pustevny jezdit na pekáči , tak nevím .Je to pro ně taková tradice já tam mám být poprvé .Nač překážet doma .

            0 0
          • sis  

            tak zrovna do toho se hecuju…Dneska beru domu kolo tak snad zitra nebude hnusne. Jestli se nekomu bude chtit tak muzem

            0 0
      • goofy  

        ja uz sem ti rikal, ze bych jel… jen mi pak nejal zdelte, v kolik pojedete z ostravy, ja bych se k vam pripojil v kuncicich…

        0 0
        • goofy  

          sem se ted dival na stranky, a ono uz to tam je, takze uz nic no… :o)

          0 0
      • milhaus  

        J8 bych aji jel, ikdyž nejsem člen žádného klubu. Ale budu na chalupě:-) Beskydy moc neznám, tak snad někdy příští rok. ozvu se!! Milhaus – Opava

        0 0
        • repa  

          Určitě se ozvi .Heslo zní : Čím více tim lépe .

          0 0
      • Rozumik  

        rozumik ma zimni spanek :) takovou dalku fakt neujedu. bych vas akorat zdrzoval.

        0 0
        • repa  

          To není dálka . Do Frenu jedeme vlakem . Ale pokud máš ten zimní spánek , tak se ozvi na jaře .

          0 0
          • Rozumik  

            ale stejne, pro me je maximum 10km po rovine. bajk tedka vazi 23kg a s tim se za vama nepotahnu :) jedete nekdo pustevenske snehovanky?

            0 0
            • repa  

              Ano jedeme je . Pokud se podívaš na naše stránky vortex.wz.cz, tak v sekci připravované akce to najdeš . Jo ale zatím nevím přesně datum kdy budou . Pokud to víš tak mě to napiš. Dík

              0 0
              • Rozumik  

                presne nevim, ale tipuju 31.1.05, vetsinou se to jezdi nejak v tydle dobe. na www.cykloart.cz najdes naky info mozna, ale to asi vis.

                0 0
                • repa  

                  Na www.cykloart.cz byl i na stránkach pořadatele pusteveckých sněhovánek , ale info pro rok 2005 tam nemají . Ty bys tam jel ? . Pokud bude hodně sněhu ,tak lze vyjet i s bajkem na sedačkové lanovce nebo autem až na horu s Bečvy , ale to asi víš .

                  0 0
                  • goofy  

                    v dirtbikeru bylo napsano tushim 19.1.2005… toz tak…

                    0 0
                    • goofy  

                      oprava. tak sem se odhodlal zajit dolu do pokoje a podivat se a je to: 29. ledna 2005 – DH Pustevny Dalshi info: 602 553 211 – Zdeněk Florián

                      0 0
      • Lada1  

        nemam problem si vzit dovci kolik chci,ale nemam moznost si ji vzit kdy chci a 29/12 je zrovna ten den, kdy nemuzu. repa- mi vubec nedate vedet, jezdite si beze mne …, nevemes mne na zadnou akci na Stodolni .. :''-(

        0 0
        • repa  

          Druhou část tve odpovědi jsem nepochopil .Jednak jsou udělany stránky na kterých vždy zjistiš co se plánuje.Dále jsem tě několikrát prosil o tvoje tel. číslo , protože hodně vyjížděk vzniklo spontálně a nečekaně . Většinou jsem všechny lidi osobně obvolal a kdo mohl ,tak jel .Já nemám doma připojeni k in. ,tak upozornění formou e-mailů je občas dost nemožné ,ale i přesto jsem vždy Selimu zavolal a požádal ho a? ti napíše .A co ta Stodolní ?

          0 0
          • Daník  

            Makám, smůla. Naštěstí myslím, že s ohledem na předpověď počasí mi to možná ani nebude líto :))

            0 0
            • repa  

              Počasí nemá být zas tak hrozné . Od úterka ma lehce sněžit a teplota má byt lehce na 0 .No uvidíme jak na horách .

              0 0
              • Pospa  

                Čau bajkeři, tak jsem zabrousil na bike forum a co nevidím, je tady docela dobrá bandička v Ostravě. 29.12. bych s vámi docela rád jel. Takže pokud mohu tak se určitě přidám. Je nutný sraz na Středu, jinak bych přistoupil v Kunčicích. V kolik je ten vlak v Kunčicích?

                0 0
                • aku  

                  Ostrava-Kunčice 10:01 10:04odj viz http://www.idos.cz/Route.asp?…

                  jinak podle www.snih.cz na Pustevnach kolem 40cm snehu.

                  Pro repu a spol: Jestli bude rano prset tak nevim nevim jestli vyjedu ;). Jinak kolem pul devate teda na Stredu.

                  0 0
                  • aku  

                    teda samozrejme technickeho snehu

                    0 0
                  • aku  

                    Do haje dneska se mi fakt dari. OPRAVA – vlak o hodinu driv http://www.idos.cz/Route.asp?…

                    takze z koncic odjizdi 9:02

                    0 0
                    • Pospa  

                      Díky takže zítra v 9 v Kunčicích. Jinak toho sněhu bych se nebál, byl jsem na kole v neděli na Lysé a až po Ivančenu to bylo v pohodě, ale pak jsem musel na Malchor po turistické, protože kolem Lysé na Zimný byl sníh a hrozně se to bořilo. Takže od Ivančeny nahoru sem tam chůze jinak se dalo jet. A dolů masakr po červené na Ostravici.

                      0 0
                      • goofy  

                        V kuncicich se pridam i ja. ja jedu totiz uz z albrechtic… tak zitra…

                        0 0
                  • biker seli  

                    Čau Dane. Řepa není na netu až do 03.01.05 tak nekomunikuje. Já tu taky moc nemám čas chodit.
                    Je super že se našel další šílenec co s náma pojede.

                    0 0
                • Daník  

                  To Pospa – nedělá máma na Valchařské??

                  0 0
        • Rozumik  

          nebrec, stodolni je akorat tak pro diskace :))

          0 0
          • Lada1  

            ale kdyz on mi to slibil :'-(

            0 0
            • biker seli  

              Řepa a stodolni????? To mi hlava nebere. Že je ujety to vím ale tak moc v jeho rokach? tomu nevěřím. Vlastně ujeti sme všichni co snim jezdime na biku

              0 0
              • Lada1  

                to bylo jak prijel v mlznem oparu alkoholu a chlubil se , ze domu prisel z tahu pred 3 hodinami. Popisoval Stodolni, nejaky bar a karoke

                0 0
                • biker seli  

                  To je dost možné, ale mně by na Stodolní nikdo nedostala, ani Řepa

                  0 0
                  • ota  

                    jestli"nedosta­la"nevím,ale já tě tam viděl sedět!jinak 29,12,dělám.

                    0 0
                    • biker seli  

                      Tak „nedostal“ detailisto, ostatní inteligentní bikeři to pochopili :o), a že si mně tam jednou zatáhl v mé nevědomosti, s tím bych se vůbec nechlubil

                      0 0
    • biker seli  

      Hej partyjo z Ostravy, jedete někdo s náma . A? pak nebrečíte že ste sy necali ujít skvělou akci.

      0 0
      • goofy  

        no ja sem furt sice vahal, ale jedu… mne totiz nesedi vlak v kuncicih, a budu tam muset dlouho cekat… doufam ale, ze zvolite rekreacni tempo, protoze ja vas zas nejspish budu hodne brzdit… :o)

        0 0
    • ota  

      kurňa synci furt nad tym jaksi špekuluju,jen mě sere že musim by? v Ostravě v 18,00 na šichtě a vy beztak střizlivi nězustanětě…

      0 0
    • jihra  

      29.12. ještě makám. Tak si to užijte.

      0 0
    • aku  

      Kdo byl tak neprohloupil. Super vyjizdka. Teplota tak akorat, snehu taky. Jinak jsme se predbezne domlouvali ze bysme podobnym zpusobem vyjeli v Nedeli. Vlak zase v 8:57 a vystoupime podle nalady. Jestli Skalka , Lysa nebo Javornik – zalezi na domluve a nalade a pocasi ;) Tempo vyhlidkove

      0 0
      • goofy  

        ja to rikal, ze vas budu brzdit… :o)

        0 0
        • aku  

          S ohledem na to ze si svuj tank tlacil vetsinu cesty tak bych ani nerekl ze si byl brzda ;)

          0 0
    • ota  

      kolik vás bylo?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.