• McBlacky

    co takhle po závodě až vyhlásí tombolu dát hromadný přesun k Pigimu a trošku to zapít? Mohli by dorazit i B-F bikeři co nepojedou závod a pojmem to jako sraz. pokud teda nebudou padat z nebe totální sračky.

    Anketa: Pivo po závodě?

    9x
    39%
    0 0
    • fousac  

      ;)

      0 0
      • fousac  

        TB sice nejedu (ach ta lenost:), ale stejne se tam budu ochomejtat… takze no problem se potkat..

        0 0
    • fousac  

      2Medunka: nemystifikuj!! ;)

      0 0
    • Luka  

      zrovna jsem si rikali, ze dlouho nebyl zadnej sraz… no.. ja to doma predam a navrhnu na schvaleni, dame (nebude li super hnusne) nejaky lehky vyjezd a dojedeme k Pigoshovi… to bude super..

      0 0
    • fousac  

      ááá koukam, ze se za me nekdo vydava v ankete.. ;)) no panove, to ale asi nevite, co to obnasi.. :-P doufam, ze uz pigi koupil cerstvy tabasco.. ;)

      0 0
    • jecnak  

      Mozna pojedu kolem a stavim se. Oboji podle pocasi.

      0 0
    • cabbage  

      FUUUJ FOUSÁČ!!! :-D

      0 0
    • Martula  

      Jeduuuu takyyy:)

      0 0
    • petebike  

      jestli bude na cem, tak pojedu, a jestli bude hezky a nejakej rozumnej cas tak si dam jedno dve na cestu domu :-)

      0 0
    • Elwing  

      v sobotu, to né, jedu na dzban na tri sestry :(

      0 0
      • Darkson  

        taky se rozmejšlim mezi těmahle akcema. dá se na džbánu nějak fungovat s bikem? nikdy jsem tam nebyl

        0 0
        • cabbage  

          ještě blbni i ty, v nejhoršim(budu shánět špunty do uší) ti je pustěj u pigiho…

          0 0
        • Peslezedirou  

          Byli jsme loni na nějakém koncertu na Džbánu a myslím, že tam hráli i tři sestry a kolo bych tam netahal. Nevím jak to říct, no prostě některý návštěvníci jsou dost debilní i bez pivka. Byli jsme tam v šesti lidech a nikdo z nás není nějak konfliktní a agresivní a stejně jsme se tam poprali :o/

          0 0
        • Chuck  

          můžem biky kdyžtak hodit ke mě do práce :o) je to co by kamenem dohodil :o)

          0 0
    • Darkson  

      pokud nebude podobně jako dneska, přijedu zafandit, respektive na oběd do haloun a na pivko k pigimu. nechávám si ale manévrovací prostor k případnému přesunu na džbán

      0 0
    • Smazaný účet  

      jsem epileptik a nepiju. ;o)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Nemůžu, v so jdu na sraz příznivců hvězdných válek :o(

      0 0
    • Habib  

      Tak jsme dorazili dom…dekujeme Maverickovi za spolujizdu ku Praze a Fousacovi se omlovame za relativne brzky odjezd..i kdyz jsme tam zustali ze vsech nejdele..:-)))

      0 0
      • mawerick  

        já též děkuji za příjemnou společnost;) Ale teda cesta dom krčákem byla docela dobrodružná:) Protože bylo zataženo, tma jak v pytli tak jsem si musel svítít telefonem;) :D

        0 0
      • mawerick  

        P.S.:kdy budou fotky?;)

        0 0
        • Luka  

          jakmile je hodim na web,snad dneska, nejpozdeji zitra.

          my na skalce vylezli z metrone, vjeli do lidliste a tma jako v pr*eli. vydrzeli jsme to 10m, nez jsme to otocili k Tescu a pak po osvetleny hlavni smerem na prumyslovou. Mazec. Uz nikdy si doma svetylko nenecham! slibuju!

          0 0
          • mawerick  

            No to jste na tom byli lip nez ja:D já neměl kam uhnout;) já muset tmou;) Ještě že mám na telefonnu lampičku:) ALe asi mě to donutí koupit světlo:)

            0 0
    • fousac  

      backory.. dat si jedno a zbabele zdrhnout..

      0 0
      • Luka  

        no jeste ze si to nezaradil pod nas… to by byl zralej na pohlavek :) ..clovek tam s nim sedi jak nejdyl to jde a voni si jeste stezujou

        Jo a to dvd od pigiho berem :) az budeme mitcestu, tak ho zaplatime…

        0 0
      • mawerick  

        jak kdo;) Někdo si dal třeba i víc;)

        0 0
        • fousac  

          samozrejme Luka&Habib, Mawerick a Phoebe jsou cestna vyjimka…

          ale ta band FUUUUJchrtu v koute by se mela stydet..

          0 0
          • mawerick  

            Tak to každoipádně;) Jinak celkem lituju že jsem tě nestáhl o to světlo;)

            0 0
    • Luka  

      tak ja uz taky mam fotky : www.lukabike.com/index.php?… Teda. nektery se fakt povedly…

      0 0
      • mawerick  

        Ty mi komolíš nick:((((((((

        0 0
        • Luka  

          opraveno… nojo… ses mi mel podepsat…

          0 0
          • mawerick  

            a kam bys chtěla?;)

            0 0
            • Luka  

              mno.. neprovokuj jo?… jinak ti popisu jak paradni byla vcerejsi cesta domu… 60% singletrack!!! a 30%hodne vedlejsi silnice, 10% zabloudeni v Uhrinevsi :D …ale jinak uaaaaaaa, super. A pak jsem vrazila do zaparkovanyho Superba… se vomlouvam. Me se odlipla cocka, tak jsem zavrela voko, a v tu chvili ho zpozorovala jak tam tak postava… a chnapnu za brzdy, jenze pisek na silnici a i-i-i-ííííí BUCH!… echm. tak jsem delala jako by nic a rychle ujela… bylo to jen dobrzdeni, kolo uz prakticky stalo…ale teda… nebejt schopny brzdy ci spozorovat ho pozdejc, mohlo to bejt drahy…

              0 0
      • mawerick  

        Ale jinak obrýzky pěkný:) A když jsem tam tak viděl tau poslední fotku tak jsem si vzpoměl s čím tam ti tuuuuristi dorazili (na nadraží od pigiho) ;) přihnali se jak velká voda a jejich samozvanej vůdce se nás hned ptal jestli prej „jsme tam byli taky s tím vlasatým fousatým exotem“;) Tak jsem jim vyvětlili že fousáč je náš guru a byl klid;)

        0 0
      • lubos  

        Tak takovouhle prehazku jsem jeste nevidel. Husty.

        0 0
      • fousac  

        paneboze.. :///

        0 0
      • vili  

        tyjo ty mas na paprskach namotany reflexy? To vypada brutalne a musi to byt super kdyz jedes :-)

        0 0
        • Luka  

          cerna reflexni samolepka… a ma to i muz.. svitime jak kolotoc..ale hlavne ze je nas videt ne?

          0 0
          • vili  

            super, jdu koupit reflexy :-)

            0 0
            • Luka  

              zabehni si do reklamky at ti prodaji zbytky, exu samolepky jsou vydridusina… tahle folie celkem drzi, je to na auta a garantujou 5let ze lepidlo vydrzi… nebo to je 10let? sakra ted uz nevim! :)

              0 0
              • vili  

                vubec netusim kde je v brne naka reklamka :-)..nemohla bys prosim vyfotit detail jak to tam mas nalepeny? At nemusim vymyslet neco, co uz je vymysleny :-D kuju

                0 0
                • Luka  

                  ustrihnes kosticku 2,5cm*1,5cm, prilozis delsi stranou na drat (tak 0,5cm od rafku, kvuli moznemu centrovani) a samolepku „ubalis“ na drat.. atd atd. kupovidu se to ani neodlupuje a fakt to drzi… JInak kdyz bys to kupoval v celku, tak m2 stoji neco kolem 700, ale v praze to byl dost problem sehnat, nikdo nemel cernou, nastesti firma polepovala cernou reflexkou firemni auta, tak jsem si nechala odrezky a bylo :)…

                  0 0
                  • fousac  

                    tech 1,5cm je pekny plejtvani.. i polovina by stacila kolem dokola dratu..

                    0 0
                    • wroum  

                      …a zvysuje to obvodovou hmotnost…

                      0 0
                    • Luka  

                      staci, ale lip to drzi na ty folii samotny nez na tom dratu.. proste minimalne jeden a pul otacky… ale mozna centimetr bude bohate stacit, to jo…

                      0 0
      • SELMIRA  

        tradičně hezký fotečky :o)

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.