• Meesha

    Kdo jedete? http://www.transbrdy.cz/…ice_zima.htm Posledni zavod sezony(pro nekoho uz mozna prvni), tak by se to melo vyuzit! :-)

    predpoved teda zatim nic moc… http://pocasi.kvalitne.cz/…n/indexm.php?… Nicmene se zatim tesim :-)

    0 0
    • McBlacky  

      tak tohle si zvážím až v sobotu ráno. Na závoďáku mám wormdrivy, když bude sucho tak i pojedu…

      0 0
    • Darkson  

      já určitě. a možná bude i sníh:-))). bez něj to jsou prd zimní pretěky

      0 0
    • alfons007  

      Nepřezouvám, jedu na RR, aspoň bude sranda.

      0 0
    • SELMIRA  

      Yes, yes! A? sněží. Jedu! :o)

      0 0
    • Medunka  

      Asi, pokud chripajzna odezni… a snih nevadi.. v Letech bydli kolega a uz zve na caj ;-)

      0 0
      • SELMIRA  

        A skorovLetech bydlí Šelmíra a zve klidně na čaj s rumem! :o)) Nebo s medovinou, ale to jen pro dámy, páč tej už mam málo. Jo. /Bohužel ale nemam moc času, páč jeden zde náš kolega si schválně s přítulkyní koupili byt, aby mě mohli pozvat na „kolaudaci“ zrovna v den, kdy by byste mohli ke mně na čaj. A koupili ho schválně tak malej, abych vás nemohla vzít s sebou, páč bychom se nevešli. :o))/

        0 0
        • McBlacky  

          hele neslibuj nebo alespon na tu chvíli se k tobě vetřeme :)

          0 0
          • SELMIRA  

            kein problem. Akorát ta krutá časová tíseň. No, ale třá to stihnem, musíme závodit rychle. :o)) A jestli ne, tak neni všem dnům konec.

            0 0
        • Klára  

          A můžu se pozvat i když nepojedu?

          0 0
          • SELMIRA  

            Ty vždycky. /Jo, když Tě mam na příjmu, ona je prej dneska hospoda??? Totiž chci říci schůze?! To asi též trochu nestíhám! Tak aspoň mi v sobotu podáš zprávu./

            0 0
            • Klára  

              To sis spletla měsíc. Podle mě je až v prosinci. Prosim, neplašit.

              0 0
              • SELMIRA  

                uf, tak to jo. se mně včéra právě ptala jedna pani ze švajcu a pak eště jeden pán ve vlaku řikal, že to je v úterý. Taxem se nechala zmást.

                0 0
        • Smazaný účet  

          a hlavně byste všecko sežrali a vychlastali. vás znám. jak kobylky. stačíš ty. ;o)

          0 0
          • SELMIRA  

            no jo. Mně je lepší šatit než živit a napájet. A navíc po závodě budu vyhládlá…:o)) BTW můžu u vás přespat? :o)))

            0 0
        • fousac  

          Selmira zve?? to by byla skoda propasnout.. ;o) asi nandam ralfy a taky pojedu.. se lehkym tempe projet.. ;)

          2blacky: az nas katzen vyzene, muzeme se doladit u pigiho.. ;o)

          0 0
          • SELMIRA  

            a nemohl bys přijet už dřív? Skrzeva ty WTBčka. Bych raději závodila na plečce, ale tej zadní Rubeně už nevěřim…

            Jinač ale co pozávodní společenské povinnosti v Letovské sokolovně? Když pudete na čaj ke mně…co když zrovna KVŮLI VÁM propásnu ženicha! Ale jak řikám, čajů mam dost, rum a medovina eště v lednici taky jsou a pak eště nějaký víno…jenže musim na tu párty pak. Tak asi zůstane u čaje. Zatr sakr. :o))

            0 0
            • fousac  

              ty se ale naotravujes..

              budu o tom uvazovat.. ze si to ty.. ;o) ale budes to mit za jeden extra caj navic..

              0 0
              • SELMIRA  

                ééééééé! Tak na to kašli. Tolik rumu nemam. Pojedu na Titaniku. Snad mi to můj nejdražší bahňošek odpustí.

                BTW. napadlo mě, že bychom si k tomu čaji mohli pustit nějakou legraci. Třeba první sudety. :o))

                0 0
    • jecnak  

      Mozna prije i Jecnak. Popravde ale jezdit ve srackach zrovna nemiluju, takze bud bude zima a snih, nebo zima a sucho, jinak na to pecu. Teplo asi uz nebude :-) Prece jen platit za jezdeni v domacim reviru…

      0 0
      • SELMIRA  

        Tak tos měl jet loni, páč to bylo startovné 0 a s ponožkama (co zbyly od léta) v ceně. Ale sucho a teplo teda nebylo a nakonec i sněžilo. :o)

        0 0
    • Frankie  

      To McBlacky: Sucho nebude!! :))

      Skoda, ze bude takovej humus, jinak by to byl prima plan na sobotu a za neobvykle lidove startovne!! , ale do toho bahna me nedostanete :))

      FV

      0 0
      • McBlacky  

        no tak záložní plán, zimák na albertech, ale to fakt nejede víc jak 30km/h a není to moje chyba :( se nechci plazit do cíle tři hodiny…

        0 0
    • Gung-Ho  

      Já jedu a už se těšim. Myslim, že až tak bahno nebude, už je docela kosa a tak je to dost zmrzlý, ale kdyby napad sníh, tak to bych se nezlobil :-)

      0 0
    • Chuck  

      Já se taky přidám pokud nebude extrémně hnusně. Odkud a v kolik kdo vyjíždí z Prahy?

      0 0
      • Gung-Ho  

        Já a Darkson pojedeme určitě po vlastní ose a viděl bych to tak na 9:00 pod Barandákem na smíchovský straně.

        0 0
        • Chuck  

          No tak to se tam teda asi sejdem :o) Eště se teda dohodněte v kolik přesně a dejte vědět.

          0 0
    • JancA  

      no já bych jela hned,teď řešim dilemma:)jestli mrznout a dávat si na Transbrdech nebo jet courat na víkoš do Mnichova…ale jezdí mi to teď docela dobře,takže škoda to nezajet:)…dá se někde najít seznam přihlášených?

      0 0
    • JancA  

      ps:a jedete někdo případně károu, ve který by se našlo jedno místo?

      0 0
      • Meesha  

        jestli pojedu velkym, tak ti pisnu… Ale nevim co na me doma zbude.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.