• Beeda

    Caves budu si davat cajik v prostoru cile, tak muzu suportovat nase B-F leadry co se potavi na start:-)). Kdo tam vsechno bude? B

    PS: proste tread P50 tu chybel:-))

    Anketa: ucast P50

    6x
    27%
    5x
    23%
    8x
    36%
    3x
    14%
    0 0
    • Medunka  

      No tak, vzdyt to neni 50 km ;-) Jinak vsem zavodnikum preji krasnou bahenni lazen ;-)

      0 0
    • JancA  

      jasný, večer zlehka zakalim, ráno si dám na probuzení cigárko, kafíčko, panáčka na zahřátí a vystřelim směr Okoř.Myslim že bedna jistá:).Ale chtělo by to dres B-F…Nevyrábí někdo?:)

      0 0
    • Meesha  

      prijedu se kouknout a podporit. Ale to skonci spolu s asfaltem – do sracek nejedu :-)

      0 0
    • Elwing  

      v kolik to tak končí? přijela bych podpořit, ale makám do 13.30

      0 0
      • Meesha  

        10:30 je start, takze mozna stihnes vyhlaseni :-)

        0 0
        • Elwing  

          stejnak pojedu kolem tak zaskočím jestli tam ještě někdo je :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Myslim že kvůli tobě tam půl bike-fora bude stepovat třeba do šesti. :o)))

            0 0
            • Elwing  

              jestli má půlka BF takový zájem mě vidět, tak ať si dá k nám kolo na servis :-p

              0 0
              • zac  

                Jetse rekni, ze to servisujes ty. :) nebo snad ty papousci co vam tam furt pipaj? :)

                0 0
                • Elwing  

                  já ne, já se jen mile usmívám a píšu zakázku :) a ty dva hrozný ptáky sme už odstěhovali zpátky :)

                  0 0
                  • zac  

                    ja sem Te vzdycky jenom videl rovnat lyze. :)

                    0 0
                    • Elwing  

                      no nějakou činnost musim předstírat ;-)

                      0 0
                      • zac  

                        :) a kdyz dneska prijedu, seridite mi na pockani kolo? :)

                        0 0
                        • Elwing  

                          eeeeeeee a co bys potřeboval? :) já už právě za chvilinku odjíždim, jedu do práce na kole…

                          0 0
                          • zac  

                            jenom razeni, sem totiz hrozna lama a nechce se mi na to sahat… :)

                            0 0
                            • Elwing  

                              podíváme se nato :) mizim

                              0 0
                            • Mamutt  

                              ŘAZENÍ?!?! No panáčku, ty hledáš záminku fakt zoufale :oD Ji někam pozvi, ne? Třeba to není taková ledová královna, aby nešla :o)

                              0 0
                              • zac  

                                :-DDD

                                0 0
                              • Martyss  

                                "Třeba to není taková ledová královna, aby nešla :o) " Třeba je..:-)))

                                0 0
                                • Elwing  

                                  drzouni drzí :-p tak teď ti to na počkání neopravím páč jsem tu sama

                                  0 0
                                  • zac  

                                    :( a ja se uz chystam… :(

                                    0 0
                                  • Martyss  

                                    Tituluješ nás hezky:-), ale stále si nám neřekla, jak je to s tou ledovou královnou:-)

                                    0 0
                                    • Elwing  

                                      jo zrovna dneska sem chladně odmítla všechny nápadníky a tak sedím hrdě doma :) ale zítra se přijdu kouknout na závod, dostala sem milostivě volno :)

                                      0 0
    • Daf  

      Cau. Jdu zavodit, jsem vysmatej. Natrenovano nemam skoro nic. Ale docela se tesim :) Vubec netusim jak mi to pojede, ale chtel bych byt v top 10. A s tymem na bedne :)

      0 0
      • JancA  

        ja se taky tesim…ale kdyz je mokro, tak mi to nebrzdi, to budu mit zmalovanou prdel:)

        0 0
    • cabbage  

      mas u me maly + za 3. polozku v ankete;)

      0 0
    • McBlacky  

      tak pokud bude jo hezky přijedu si vas vyfotit :) docela mě mrzí že nejedu, už jsem uvažoval že to dám i se sádrou, ale nakonec zvítězil rozum :)

      0 0
      • Meesha  

        sem koukal, ze na startovce ses! ;-)

        Jako kdyz ted vidim to pocasi, tak zacina cervicek hlodat. ALe 600 na startu nedam :-/

        0 0
        • McBlacky  

          no sem no, jsem se bavil s Landou osobně po telefonu a řekl že mě teda vyhodí a vrátí prachy co by mě nasralo nejvíc by bylo zaplatit a nechad to propadnout :(

          0 0
    • petebike  

      prijedu, dneska tezce zakalim a snad se trefim rano do treter a do rukavic :-))) pudu podporavt i na trati, pokud mi vsichni neujedou :-))

      0 0
      • Meesha  

        hlavne si nesplet ty tretri a rukavice! :-D

        0 0
        • Meesha  

          treba jako si pletu ja mekky a tvrdy… :-/

          0 0
        • petebike  

          myslis ze bych dal misto rohu spdcka ? :-)) rohy jsem sundal na dobro – nejak ty novy karbonovy rodla vypadaj lip :-))

          0 0
    • goood  

      No asi se na tu grupu taky prijedu podivat. Teda pokud bude tak pekne jako dneska. Nezavodne !;-)

      0 0
    • Vejdel  

      Tak jak se vam jelo? jak se vam libil posledni vyjezd? celkem o drzku co? ja sem se na cely trase natahl asi trikrat

      0 0
      • Meesha  

        Ja sem se byl jentak kouknout a rozbyl sem si bradu hned v tom sjezdu z Hanspalky. :-) Pak sem pockal az to vsichni sesoupou (videl sem velmi zajimave kreace! :-D ) a pak jel k tomu sjezdu do sarky, kde taky o pady opravdu nebyla nouze :-)

        Jinak gratulace Jance, Dafovi, Marrymu, Buldovi a Lemplovi! A ostatnim co prezili :-)

        0 0
      • Marry  

        Mel sem celkem pocit ze by to i jelo…ale vzadu sem mel sjety ho pythona a vepredu sjety Mosquito…na ledu sem lezel vicekrat…no 23.misto nic moc…ale aspon sem si na kole a na sobe nic nerozbil :-)…asi uz to nikdy nepojedu ;-)…jo jeste neco…v nejakym sjezdiku sem si dal na drku pred nejakym fotografem…nafotil mi celou serii fotek od uklouhnuti az po brzdeni zadni casti tela :-)))…mel z toho ocividne radost…:-) aspon sem pobavil.

        0 0
        • Vejdel  

          o takove snimky je nejvetsi poptavka:-)) Ale mam pocit, ze me taky jednou fotili, jak se vezu po prde*i to 23.misto je celkovy, nebo v kategorii?

          0 0
        • SavaH  

          No krasny, s padama obsadit 23. misto. Gratulace.

          A co zbytek? Pochlubte se! Janco, Dafe a spol?

          0 0
      • petebike  

        uz nikdy, kombinace 16piv,deseti panaku,1,5hodiny spanku, do toho ten led a bahno,jel sem jako doprovod Jany a mel sem co delat, dlouho sem takhle neletel vzduchem…par modrin…jinak prezil :-))

        0 0
      • Daf  

        Jeee lidi to byl sranda zavod :) Kdyz se nejelo zrovna po silnici, tak se jelo po ledu a to vubec neprehanim :) Kdo blbe obul mel velke problemy. Nejvic lidi jsem predjel ve sjezdu v tom prvnim kopci, pred kterym poradatele varovali. Vzal jsem to prostredkem cesty rovnou po ledu a modlil se :) Par drsticek jsem hodil. Rek bych dost elegantne. Pod tim mostem kousek pred okori jsem dal krasny skluz na boku s kolem lezmo cca. 5m :) Druhej byl v podstate to samy, ale navic v louzi v tom doliku pod julianem, takze jsem se pekne zmacel. Od okore jsem jel uplne sam docela nuda v dalce jsem videl Buldu a Taticka, ale nemoh sem je dojet :( Zavod se mi docela libil, ale vubec mi to nejelo. Rozhodne to nebylo do prvni desitky, ale aspon jsme dali bednu v tymech :) Jestli nekdo mate nejake fotky tak to sem pls. hodte. Na ty se opravdu tesim.

        0 0
        • JancA  

          jo, souhlasim, chvilema to bylo vo držku, paradoxně sem ji hodila hned před barákem a narazila si kostrč:)…Jelo BY mi to mnohem líp, jenže ten led, bahno a sníh to ňák neumožňovaly:(…těch ženskejch tam bylo asi 6, žádná konkurence, ale 6 minut za Kábrtovou (první ženskou). sem spokojená.

          0 0
      • Meesha  

        hele a ty si taky bednil, ne? Si se ani nepochlubil! :-)

        0 0
        • Vejdel  

          no, kdyz tady nekdo rikal ze dojel 23. a narikal si jak to bylo spatny tak mi bylo blby rikat, ze sem skoncil na 2. miste v kategorii – jinak sem 35. celkove

          0 0
    • Elwing  

      Jsem ráda, že jsem nejela. Když jsem viděla zmalovaný zadky mejch odvážnějších kamarádů…

      0 0
    • Meesha  

      pár fotek meesha.borec.cz/zp50­.htm

      0 0
      • Santus  

        ty blaho, borec holy nohy, druhej ruce a kde mate snih…nechapu.

        0 0
      • Marry  

        Pekny fotky…hned sem si ty spravny vybral :-)

        0 0
      • prodi  

        Koukám,že to tam opravdu pěkně klouzalo. Jen nechápu ty borce v kraťasech, jenom v dresu…

        0 0
      • Darkson  

        lemple, ty seš fakt lempl. jsem zvědavej na tvý klouby za 5 let:-(

        0 0
        • Meesha  

          a hadej v cem tam chodil kdyz se prevlik do tepleho a sucheho civilu? ;-)

          0 0
      • McBlacky  

        nice fakt mě sere že jsem nejel… to bych si užíval :)

        0 0
      • pegal  

        ..pockej pockej ..

        .. to jako v Praze nemate skoro zadnej snih jo? .. tak to Vam teda zavidim .. asi se stehuju do Prahy ..

        0 0
        • Páník  

          snih ne,ale toho uklouzanyho hnusu na cestach je tam habadej:)

          0 0
          • pegal  

            u nas je jeste porad kolem pul metru a toho za vikend docela hodne ubylo .. a v sobotu jsem byl na Javorici .. cca o 240 vejskovych metru vyse a tam je porad jeste tak 140 cm .. tady se ho do konce brezna asi nezbavime .. :(

            0 0
      • Pinocio  

        no, po zkouknutí těch fotek je mi do breku…dokonce bych bral i led, než ty dva metry sněhu všude okolo:-(

        0 0
    • petebike  

      www.petebike.com/…ar/index.htm

      nejaky fotky co delal Beeda

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.