Merida Matts spec.ed. -d. x Author Instinct

27 nepřečtených
  • Lance

    co by jste si spis vybrali? MERIDA MATTS SPEC. ED.-D nebo AUTHOR INSTINCT? pokud tu zacnete uvadet jine znacky tak at to je v podobne cene a nazor i na tyto dve kola:-)))))pls

    0 0
    • Lance  

      jedna se o modely 2005, mam moznost koupi Authora Instincta 2004 za cca 24000,– Kc, co na to forum?:)

      0 0
    • Daf  

      Co treba GT Zaskar Expert http://www.bikecentrum.cz/images/img.php?… ale pokud tedy netrvas na kotoucich.

      0 0
      • Lance  

        hm pekne,ale k GT nemam vztah:)jaka je cena?

        0 0
        • Daf  

          35K skoro stejne jako Author, nebo ta Merida. Co mas proti GT?

          0 0
          • Lance  

            Po pravde receno nevim,ma ho kamos a to bylo furt GT,GT. Moc americke:) Ale nerikam,ze bych si ho nikdy nekoupil. Melo tam byt „zatim jsem si nevypestoval vztah k teto znacce“

            0 0
            • Daf  

              Vztah neres dnes je to stejne vsechno Taiwan :) Podle me to GTcko nema ve vybave vyraznejsi slabinu proste prijde mi jako rozumne poskladany XC kolo. Casem muzes dokoupit Lock-Out k vidli a treba i jine razeni a mas z toho dobrej zavodni stroj. U Authora a Meridy tam mas Manitou Splice ktera je tezka a jeste se maze vazelinou. Maji sice kotouce, ale ty nejsou take zadna slava. Kliky deore na nove LX zdaleka nemaj.

              0 0
              • Lance  

                No tak dik to jsi mi zase pomoh:-)))))) Author je myslim cely na LX, ale nechcu dualy. Ta merida ma kliky Deore?

                0 0
                • Daf  

                  Jo novy deore. Vypada podobne jako letosni LX. Budou tam ale horsi prevodniky nez na letosnim LX co je vlastne na Authoru. GT dnes uz neni zadna kultovka. Dela posledni roky stejne levna kola jako Authot, nebo Merida. Na rozdi od nich jsou i levnejsi modely rozumne osazene. Nevim jak u Meridy, ale Author dava ke svym ramum sedlovky ktere jsou tam volne. Do sedlovky pak pada bordel a taky zajizdeji. Lobuji za GT ponevadz mam na Zaskaru odjete 3.5 sezony tj. asi 40000km a porad drzi.

                  0 0
                  • Lance  

                    Prosim te nevis proc tam pisou, ze ty kliky jsou Hollowtech proc tam nenapisou DEORE? octalink je ten stred ne? ten sestihran nebo co.dik

                    0 0
                    • Daf  

                      Hollowtech tzn. kliky jsou dute. Octalink=osa s drazkama.

                      0 0
                      • Lance  

                        ale proc nenapisou DEORE Hollowtech

                        0 0
                      • Lance  

                        dute kliky mas i u XTR, XT,LX tak proto se ptam, u te meridy maj treba napsane kliky Hollowtech M540 myslim jak mam vedet ze jsou deoracke?

                        0 0
                  • Lance  

                    jo a trochu mi vadi u authoru ty dualy, na silnicce to chapu,ale proc to davaj i na MTB, ja vim jdou s dobou,ale mohli by mit to i to. Vision ma treba rapidfire nebo ne? a ja jsem s tim max. spokojeny

                    0 0
                    • Daf  

                      Jo jo vypada to ze dualy nema. Taky je nejak nemusim. Asi bych si zvykl, ale proc si zvykat na neco noveho kdyz to stare funguje perfektne a jeste i lip vypada…

                      0 0
                      • Lance  

                        co vypada,ze nema dualy?ten Author je prave ma. Jinak souhlasim. Treba to tvoje kolo se mi libi dobra barevna kombinace.

                        0 0
                        • Daf  

                          Novej Vision je nema to jsem myslel. Uznavam ze design GT od roku 2002 uz neni co to byvalo, ale v realu jsou ty kola o dost hezci nez na fotkach.

                          0 0
        • Lance  

          GT jsem malem teda koupil

          0 0
    • enjoy  

      instict bylo podle me vzdycky spatny kolo.ale to ja rikam kdykoliv na nej prijde rec:-).

      0 0
      • McBlacky  

        já taky nějak nerozumín myšlence v pozadí tvorby instinctu… ale masovka musí mít nabídku pro co nejvíce segmentů tak třeba proto.

        0 0
        • Lance  

          Mi je jedno co je masovka, na to ja nehraju, stejne co nemas v nohach na kole nenahonis:-)

          0 0
          • McBlacky  

            mě to prostě přijde divně složený, za 35tkč mechaniky brzdy, axel vidle, ritchey comp, ted navíc lx dualy, prostě je to takovej moc velkej kompromis a navíc 13kg :-( mě od authora přijde dobrej modus, dražší modely už jsou jen pro fanoušky značky :-)

            0 0
            • Lance  

              dik, ted sem se dival na tve kolo, vidim,ze tobe to asi nemusim rikat,ze je to v nohach,:-) cos mel predtim jestli se muzu zeptat? a co myslis ten model04 za 24 tis.?

              0 0
              • McBlacky  

                za 24tkč je to dobrá cena, ale dost tady bylo stížností na ty mechaniky, takže ty by pak asi bylo potřeba zahodit, ale s tím ti půjdou i páky/řazení, bude to pruda to prodávat… je ale možný že ti budou fungovat v pořádku, já zkusil jen hmx-2 na cizím kole a to bych nechtěl ani náhodou, ale je to o seřízení, destičkách atd… za 29kč můžeš mít u spyderu lehčí rám, mc comp air, hayes hydro, mavic, ale jen na deore a sedlo/sedlovka/ři­dítka/předsta­vec/pláště nic moc. je to taky kompromis. Kdybys mohl mít slevu i na jiný authory a nechtěl nutně kotouče, mrkni na toho moduse, vážně to není špatný kolo a kdybys ho sehnat tak za 19tkč. já si kola stavím, předtím jsem měl rock machine, lx, rolf, icon, fizik, vidli jen gammu, ta byla na upgrade.

                0 0
      • Lance  

        Hm dik, to jsi mi zase pomoh:-) proc myslis?

        0 0
    • Lance  

      nevzal jsem ani jedno

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.