• mais

  Ahoj jsme v Zillertalu – nemá někdo zkušenost nějaký trail nahoře s prcky? Ideálně lanovka nahoru, nějaká zábava – aqua trail atd a pak nějaká cesta, co je schopen třeba za půl dne sjet šestiletej prcek na dvacítce kole s véčkama? Původní myšlenka byla projet se v údolí kolem řeky a jet dál, ale budeme tu asi dýl..

  0 0
  • MatS  

   Taky jsme tu, ale ty kopce jsou celkem vysoky, takze sesup dolu strmy. Chce to pohledat v mape.

   0 0
   • mais  

    Mapu samozřejmě máme – jen úplně jaksi neobsahuje infornaci, co je fajn pro děti..

    0 0
  • Barak  

   Takovou trasu si úplně nevyhovuje.

   Ale můžu doporučit fajn koupaliště.:-)

   Pozice na mapě

   https://mapy.cz/s/dasuzujapo

   0 0
   • mais  

    Díky, ten znám – koupání je v poho, asi vezmeme kartu údolí, tam je zadarmo aquapark ve Fugenu a bazén máme pod nosem slušnej :)

    0 0
    • Barak  

     Nevím, kde přesně bydlíte. Ale vzpomínám si, že by pro 6 létě dítě mohlo jít, směrem dolů následující.

     Vyjet z Finkenbergu lanovkou na Penken, pak má severozápad po modrý turistický c. 57, na rozcestníku Tux to stihnout po cyklostezce přímo do Tuxu. Tam by vás musel někdo vyzvednout autem, protože do údolí je to po silnici. Pokud tedy nechceš po lesnich cestách, kde něco ještě nastoupas. A to s dítětem asi nechceš. Po tom sjezdu bude stejně podle mě k.o.

     0 0
  • dada  

   Co se týče sjezdu dolu nevím ale jak psal kolega výše, obávám se že to bude spíš náročnější. Co se týče entertainmentu pro děcka + ráchání splňují požadavky vrcholky Ahornbahn – Ahornsee. A Konigsleiten Dorfbahn – tam je to jezírko úplně nádherný a ne tak umělý a přelidněný jako na Ahorn.

   Samo slušná kravovina pro decka je Fichtenschloss ale tam neni žádná voda na ráchání.

   0 0
   • mais  

    Dneska se prckové hecli a dali 40 km, pak nastoupili s mamkou na úzkokolejku a mastili zpět. Já si dal dalších 40 km – tahání kol nahoru jsme pro zatím vzdali (za mě rozumě…stejně to bylo spíš přání partnerky a dětí – napřed to chce aspoň tu dvacítku mladšího prcka vyměnit za něco stabilnějšího) a taky by se šiklo nějaké drobné rozježdění po trailech – aby měli prckové za sebou nějakej delší sjezd a trochu zlepšili techniku brzdění. Jinak ono počasí tomu ani úplně nakloněno není obecně – dneska přes den bylo fajn, že nevyšlo počasí, jinak stále slibují dost vody z nebes

    jinak každému, kdo sem pojede doporučuju Aktivcard – řeší to koupačky, vláčky u lanovky

    0 0
    • MatS  

     Presne, Ziller card activcard se zaplati uz za dva tri dny. Jen dnes lanovka, bus a vlacek. A k tomu pesky 13km s nastoupanyma 800m do 2190mnm. Zda se to malo, ale ten krpal nahoru i dolu byl brutalni.

     0 0
     • mais  

      U nás dneska „jen“ vláček 3ks s kolama, ale jelikož je v plánu i výjezd na ledovec, tak je návratnost jistá – loni jsme tam v létě i lyžovali, škoda, že to letos nevyšlo.. jen teda na lyže se takhle karta nevztahuje – nicméně měl by v ní být i aquapark ve Fugenu – což se bude muset…tak jako tak… na výkony moc nekoukáme, spíš na to si to v klidu užít a když to jde dá se víc, když se nedaří kecnem k bazénu, dáme kafčo… dyť je to fuk..

      0 0
      • dada  

       Jj když sem tam prisel s dvojcatama v cervenci s lyzema v jejich peti letech, pokladni nechapala ze chci permici pro sebe a pak este dve zdarma k tomu – decka nebyly pres pultik vidět…pak když vyskočily a videla je se na me koukala jak na vraha. Decka mely zážitek, nicméně zhodnotily to jakože o ničem – žádný pořádný černý sjedofky.

       A teď uz se dva roky na lyze jen práší…:(

       0 0
      • MatS  

       Na ledovec se Activcard vztahuje jen na tu prvni lanovku. :-(

       0 0
       • mais  

        ty jsi to zkousrl? aquapark ve Fugenu je taky jen venkovni bazen

        0 0
  • milmat  

   Relativně snadná trasa se okolo přehrady Gerlos. Pak je super údolí nad Krimmelskými vodopády. Ale je to tam cca 400m up, možná víc. Po cestě je tunel. Pak se jede podél vody.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.