• jakub sn

    Ahoj, nedávno jsem se rozhodl, že si koupím kolo YT Jeffsy cf comp a nějak se nemůžu rozhodnout mezi velikostí L /XL. Měřím 185 cm a nohy mám dlouhé 86 cm, což by podle YT mělo být XL, ale zase bych chtěl kolo spíš hravější a lítavější. Jaký na to máte názor?

    0 0
    • novas752  

      Máš delší tělo, šel bych do XL. Já mám Jeffsy 27 rok 2017 ve velikosti L (Top Tube 625mm) a při mých 178cm celkem a 87cm nohy mi to L sedí akorát. Takže aktuální L (TT 612 resp. 614mm pro 27,5 resp. 29") by ti bylo asi krátký.

      0 0
    • motacek  

      Šel bych do L. mám 189cm, jezdil jsem na XL a celkem v pohodě. Vzhledem k tomu, že ty jsi menší a chceš něco hravějšího, tak není co řešit.

      0 0
    • Eddi  

      Tak asi nejlepší by bylo si na to sednout a vyzkoušet. Napsal bych do Jeffsy vlákna jestli někdo z okolí tvého bydliště by nebyl ochotný nechat tě na bajk nasednout. U mě už pár lidí bylo z fóra na zkoušku Jeffsy 27 CF Pro L 2019.

      0 0
    • rybička  

      Nevím, jestli ti to k něčemu bude, ale já měřím 177/80 cm rozkrok, mám M-ko (viz můj profil) a L-ko bych nechtěl, ikdyž bych se na něj vešel. Reach by byl ale o 2 cm delší, a to bych nerad. Takže být tebou bych šel do L-ka.

      0 0
    • Peetřikk  

      Zdar , já při 187 cm mám XL 2019 a sedí mi perfektně.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce