Propain Spindrift CF 29"/YT Capra 29 Core 3/4/Scott Ransom 910

1 nepřečtený
  • habibi

    Hello guys, chtěl bych se zeptat ohledně uvedených kol, jelikož přemýšlím nad koupí jednoho z nich.

    • Propain Spindrift CF 29" L/XL
    • YT Capra 29 Core 3/4 XL
    • Scott Ransom 910 L/XL

    Měřím 189cm, jsem docela heavyweight – 130kg a nejraději asi jezdím BP, ale občas i nějaký výlet přírodou do kopce s následným sjezdíkem, ale mandatorní jsou v tomto případě BP's. Jezdím 29tky kola.

    Jezdil jsem YT Jeffsy Pro Race XL, protože jsem čekal, že budu jezdit spíše opatrnější styl jízdy, nicméně hrnout kopce v rychlosti dolů, občas nějakou lavičku si dát, menší drop atd se mi zalíbilo mnohem víc. Jelikož byla jeffsyna tímto stylem jízdy nonstop na dorazech, tak jsem ji poslal lehčímu rodinému příslušníkovi a přemýšlím co teď.

    U propainu vůbec nevím, jak je to s kvalitou těchto kol, něco jsem načetl tady na foru a přijdou mi lidi docela spokojeni, ale otazky jsou:

    • Nebudu škrtat klikama?
    • Je XL vhodná velikost? Jeffsyna mi přisla dost malá v XL teda, ale četl jsem, že toto je dost autobus, každopádně stabilita mi asi vyhovuje víc než hravost
    • Přemýšlím, jestli pružinu foxDHX2 Coil s 600lb pruzinou nebo vzduchovy X2 Float Factory – pruziunu jsem nikdy nejezdil a vzduch byl nonstop na dorazu
    • Ve vidlici mám asi jasno kashimu 38
    • Brzdy bych na to chtel magury (opet bez zkusenosti), jezdil jsem shimana, bohuzel nejsou v nabidce a Sram brzdy uz nikdy
    • Kola NEWMEN Evolution SL A 30
    • Zbytek mi přijde otázka vkusu spíš
    • 175 mm kashima sedlovku tam chci dát ještě a 35mm představec s carbon riditkama
    • konfiguraci si predstavuju jak v prilozene fotce
    • Zbytek na GXu
    • Jak je to s kvalitou karbonu/praskání rámu?
    • Máte někdo zkušenosti se supportem/výměnou?
    • Dodací lhůty seděly?
    • co Tyee vs spindrift oba 29?

    Momentálně jsem propainu více nakloněný a u zbylých modelů by mě zajímalo spíše porovnání ve stejných věcech + ty zbylé dvě nejdou více konfigurovat, tam je to daný.

    Předem dík za rady :) V případě, že byste měli i něco jinýho, co by mohlo splňovat tyto požadavky, tak rád mrknu. O tom, že by bylo fajn zhubnout se bavit nemusíme :D vím…

    0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce