• author corsa

  zdravím,

  potřebuji poradit s výměnou přehazovačky na manželky kole. Jedná se o Author Corsa model 2009 (http://kolo.cz/…or-corsa-200).

  Při jízdě se jí zapletla do zadního kola větev (pochopil jsem, že byla hrubší). Zastavila a trochu svérázně se snažila hrubou silou zapletenou větev vyškubnout. No abych to neroztahoval, trochu ohnula přehazovačku (na první pohled to moc vidět není, ale zblízka jo).

  Snažil jsem se to seřídit, ale vždycky tak na dvou převodech řetěz běhá bez nějakých pazvuků a u ostatních převodů to různě přeskakuje (resp. to vydává tento zvuk při jízdě).

  Nevím jestli se přehazovačka dá nějak spravit. Napadlo mě rovnou koupit novou. Stávající přehazovačka je shimano deore s osmi rychlostma.

  Nevím jestli je potřeba shánět stejný typ jako byla původní nebo tam můžu plácnout třebas http://www.kupkolo.cz/…d-m310_z994/ popř. něco takového http://prehazovacky.heureka.cz/…vio-rd-m410/

  Tato je dostatečně kvalitní ?" http://www.kupkolo.cz/…cerna_z4846/": http://www.kupkolo.cz/…cerna_z4846/

  btw. Všiml jsem si, že má řazení alivio, ale přehazovačku deore – není lepší mít alivio nebo deore obojí? Můžu to různě kombinovat? Na co si dát pozor?

  Omlouvám se za blbé dotazy, ale moc se v tom nevyznám :)

  děkuji za jakoukoliv radu!

  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.