Vym. novou 10kazetu Campa Avanti 11/23 (ev. s jetou nábou) za 10kazetu Dura-Ace 11/21(23).

24 nepřečtených
  • bestguru

    Vym. novou 10kazetu Campa 11/23 (ev. s jetou nábou) za 10kazetu Dura-Ace 11/21(23), jen novou. V krajním příp. vezmu i nižší řadu. Ostrava, vera-karty@volny.cz :oP J.

    0 0
    • Zdenda CUBE  

      Hele OLKYČ, nějak si ale zapomněl uvést co je ta Campa za třídu, sice chceš Duru, ale jestli nabízíš Xenon, nebo Mirage, tak to by přesně odpovídalo tvým heftům – HOP NA ŠPEK :-)

      0 0
    • kubad  

      Ty jo nemáš dvě?

      0 0
      • roud  

        náby nebo kazety ? :O)

        0 0
      • bestguru  

        Mám .. :o) .. ale pochybuji, že Ty máš kazetu DA .. :o) J.

        0 0
        • kubad  

          tak nepochybuj, otázka je co máš vlastně ty a proč to neřešíš v bazaru ???

          0 0
          • bestguru  

            Otázka je, proč se ptáš na 2, když nemáš ani 1. A jestli jo, nepruď tu a pošli mail ..
            Dále, kdybys hnul mozkem, anebo si jen pamatoval, co já tu kdysi psal, blbě bys nezmiňoval Bazar. Já přece nic neprodávám, ani nekupuji ..

            Pro upřesnění, zjistil jsem přesně, co mám: Centaur. http://www1-mail.volny.cz/…99a225419cb9?…

            0 0
            • kubad  

              hmm ten odkaz se asi nepovedl co :-(

              0 0
              • bestguru  

                Už na tom pracuji .. tak teď .. J.

                0 0
                • kubad  

                  od kdy ma Centaur titanove pastorky?

                  ty nás tu pekne lakujes co to vlastne mas ????

                  0 0
                  • bestguru  

                    Měls pravdu! Ponořením do Lučavky Královské jsem zjistil, že to BYLO bezcenné Augum .. žádný Ti ..
                    Jinak verdikt, že jde o Centaur je konečný a absolutní. Info i se schématem jsem dostal od Radka Šírera .. (ovšem i on je omylný ..). J.

                    0 0
                    • kubad  

                      takze Centaur za Duru?

                      tak do toho nejdu :-(

                      0 0
                      • bestguru  

                        A nába je vosk? J.

                        0 0
                        • kubad  

                          jak to mam vedet, zatim nenapsals co je to zac :-)

                          0 0
                          • bestguru  

                            Kdybys měl zájem, na nábu ses zeptal ..
                            Na nábu se musím podívat, co je zač .. je vypletená Cr špicemi v ráfku Campa Atlanta96. Kolo je pojízdné, ale ráfek dosluhuje.
                            Až se někdo projeví, zjistím typ, sfotnu a ev. mohu něco (ergopáky, šaltr, přesmyk ..) přidat (za DA). Ale jen jeté, ale funkční věci, ale staré, 8/9s modely. J.

                            0 0
                          • bestguru  

                            Kdybys měl zájem, na nábu ses zeptal ..
                            Na nábu se musím podívat, co je zač .. je vypletená Cr špicemi v ráfku Campa Atlanta96. Kolo je pojízdné, ale ráfek dosluhuje.
                            Až se někdo projeví, zjistím typ, sfotnu a ev. mohu něco (ergopáky, šaltr, přesmyk ..) přidat (za DA). Ale jen jeté, ale funkční věci, ale staré, 8/9s modely. J.

                            0 0
                      • bestguru  

                        Též jsem psal, že DA není podmínkou ..
                        Jde o to, že 11/21 se dělá jen v DA .. ale nouzově vezmu i 11/23, která je u Ultegry i 105 .. J.

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.