• Spooner

    Ahoj, vím že mi tady napíšete použij hledání, ale většina topiců jsou staré a tak se Vás ptám na radu jakou byste doporučili vidlici do 7000 Kč jen na kotoučové brzdy a aby za něco stála. Díky za návrhy

    0 0
    • scalar  

      Nepoužívej hledání, použij Rebu …

      0 0
    • jachymk  

      Reba

      0 0
    • Smazaný účet  

      Z vlastni zkusenosti bych volil tuneneho epikona…a ted od mne.)

      0 0
      • BigKarel2  

        ****** na tunink ****** na epikona!! :D

        0 0
      • felix.org  

        To se ještě prodává? :-) Nějak je kolem něho klid :-D

        0 0
        • Smazaný účet  

          Pockej na zimu, ladici zalezou do nor ke klavesnicim a nastane mela. Btw. tuneny durolux chodi krasne!

          0 0
          • felix.org  

            Však já proti němu nic zásadního nemám, objednával jsem už 3 tuněný epicony do rodiny, ale na moje kolo nesmí :-)

            0 0
          • jachymk  

            To jo Durolux. To je úplně jiný použití, zdvih a určení. Jednou jsem měl tu čest s tuněným Reconem a můžu říct, že je to totálně dokurvená vidlice. Houpací kůň. Při zdvihu 100 mm mi to nepřijde dobrý.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Mam i tunenyho epikona…problemy s houpacim konem nepozoruju, asi nebyl dodan:)

              0 0
              • hony007  

                Ono to taky dost často záleží, co za koně je ten uživatel, jestli umí šlapat a tak :-D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Mam podezreni, v ramci uspor je cas od casu k nektere vidlici pribaleny vul misto kone.)

                  0 0
                • jachymk  

                  :D to mě rozesmálo. Jakože musím šlapat podle vidlice :D to už vyžaduje slušnou porci demence.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tak proste nejsi cilova skupina citlivych vidlic…stejne by se pod tebou chovala pruzinovy fox van(starsi rocnik)…tkaze to by byla vykurvena vidlice uz z vyroby:)))

                    0 0
                  • Bysto  

                    toto ma fakt dokáže rozosmiať :D, tak nač si ľudia kupujete odpružené vidlice, keď vám vadí, že pruží :D,, a hlavne je to chyba šľapania, ak nedupeš z pedálov nie je možné aby si mal z vidlice hojdacieho koníka, trošku sa zanárať môže, ale určite to nebude katastrofa, no a v neposlednom rade je tam predsa lockout, keď to už niekto potrebuje dupať postajačky po asfalte

                    0 0
                    • jIrI___  

                      S tím pružením zas vocaď pocaď. Jel jsem na Foxu s nějakým kurvítkem omezovačem chodu (TerraLogic?) a stálo to za prd. Pak jsem jel na Epiconu od Milana, taky stál za prd, ale v opačném smyslu než ten Fox. Jediný rozdíl je v tom, že na ten tuněný Epicon by se dalo zvyknout, resp. se mu přizpůsobit.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Citlivou vidlu muzes vklidu rputlumit a neni problem (a v terenku ji zase vratit a neni problem)…s mrchou neudelas nic…

                        0 0
    • BigKarel2  

      :D REBA :D pyčo :D

      0 0
    • metr-x  

      Jednoznačně Reba Pyčo! :-)

      0 0
      • Pavouk88  

        Jé chci koupit ty XT kola co máš. Jak jsi spokojenej? Tuhost praskání drátů? Kolik vážíš?

        0 0
        • metr-x  

          Spokojený jsem moc. Mám je cca rok, za tu dobu mi nepraskl ani jeden drát. S nábojema problém nemám, kupoval jsem je už jeté a s konusama problém není. Váhu mám někde v intervalu 70–74kg. Jak kdy. Tuhost nepoznám, ale nebude to úplně nejhorší.

          0 0
    • Spooner  

      A je nějaký rozdíl mezi Rebou 2011 a Rebou 2012 co se týče kvality ? Vím že ta novější je o nějaký ten gram lehčí, ale jestli plní tak dobrou funkci jako 2011 ?

      0 0
      • Milvus888  

        2011 sem nemel ale mam 2012 a je naprosto super ,podle mych predstav ..:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.