• fufi

    Ahoj. Když dám na rám se zdvihem 100mm vidlici se zdvihem 150–200mm co všechno bude špatně? :D

    0 0
    • jIrI___  

      Všechno. Od totálního rozhození geo až po celkem reálné prasknutí rámu v oblasti hlavy.

      0 0
    • TJK  

      v prvni rade to ze v tom zarizeni co mas na krku ti asi chybi ta vec ktery se rika mozek! :)

      0 0
      • fufi  

        Díky mě to jen tak napadlo s realizací jsem ani nepočítal neměl bych kde takové kolo využít :)

        0 0
        • Azmir  

          Tak proč o takové věci potom sakra vůbec uvažuješ?

          0 0
          • fufi  

            No popravdě jsem se tak díval na jedno downhillové video a vzpoměl jsem si na moje crossové kolo… napadlo mě co by to asi spáchalo za škody tak jsem se zeptal :D třeba to někdy pomůže ostatním uživatelům o této možnosti ani neuvažovat, když uvidí toto vlákno :)

            0 0
        • nitraq  

          Ještě že tak. Byl tu i borec, co na rámy dělané na 100 mm dával 150 mm. Tak mě napadá, že už dlouho nenapsal.

          0 0
          • fufi  

            No snad se mu nestalo nic vážného

            0 0
          • Anub1ss  

            Neboj žiju mám ale 140 mm asi víc jak 160 bych nezkoušel, jezdím vesele dál už pul roku a vše je OK…

            Samozřejmě sem byl několikrát proklínám za tuto blbost dát na 100 mm rám vidli se zdvihem víc jak 120 mm…

            0 0
            • JakeF  

              A hned jsi s tou 140kou aspoň o 20% rychlejší, co? :D

              0 0
              • Anub1ss  

                Nejde o rychlost ale o pohodlí při jízdě…

                0 0
                • JakeF  

                  A geometrii chopperu, vejšku středu štaflí, ale je mi to jasný, jedny kalhotky nezůstanou suchý nad tím krutopřísným sjezďákem…

                  0 0
                  • nitraq  

                    Ještě přidej Monster, kšiltovku a pytlík chipsů a máš hotovo:)

                    0 0
                    • Azmir  

                      JakeF to nepotřebuje, on má spešla a 29 :D

                      0 0
                      • JakeF  

                        Njn, ale jenom 9cm péro a ani S-Works tam není, to možná tak nějaká z lítosti…

                        0 0
                    • JakeF  

                      Něco proti mojí večeři? :D Máš kliku, že kšiltovku jsem nechal doma, jinak bych si to taky moh vzít osobně :D.

                      0 0
                      • jIrI___  

                        K dokonalosti už už chybí jen macbook a laxně položený iphone.

                        0 0
                      • nitraq  

                        Se můžu jít zahrabat s pivem a křížalama:D

                        0 0
                      • Rubi  

                        nejhnusnejsi monster co znam, tedy vlastne nejhnusnejsi energitak, to byl snad prvni co jsem nedopil :D

                        0 0
                        • JakeF  

                          Spolu se žlutým právě nejlepší, pak zelenej s oranžovým… Ten novej červenej Assault mi přišel jako naředěnej vodou. Zbytek je humus, po dlouhý době jsem měl dneska ráno jednou RedBull, nějakej mixovanej s colou a to bylo extra hnusný i proti klasickýmu RedBullu. Zkoušel jsem i Rockstar, jakože budu hipster, když Monstery chlastaj všichni, ale taky mi nechutnal. Akorát teda modrej Monster je těžce out, ale to stejně pijou akorát anorektičky :D.

                          0 0
                          • deekay  

                            Mel jsem tu v jednom nemeckym casaku test energetaku, mimo jine tam hodnotili chut, dle nich subjektivne vyhral redbull a monster oznacili za chutove velmi umely, musim mrknout jaka barva monstru to byla :D

                            Ja jsem jeste nemel zadnyho, ani redbull mi nechutna a k monstru nemam odvahu :D

                            Radsi si dam kafe nebo caj :)

                            0 0
                            • nitraq  

                              Ono stačí to jednou nebo dvakrát přepísknout s redbullem s vodkou a člověku se pak do těch energiťáků nechce:)

                              0 0
                              • JakeF  

                                Proč? Mě jednou panák s redbullem pěkně postavil na nohy… Mi bylo dost blbě, tak jsem to zkusil a pak se pokračovalo až do rána :D.

                                Jinak k těmhle kombinacím, jednou jsme na cyklovýletě zkoušeli zalejt kafe vodkou a docela rozmanitý účinky. Kámoš běžel shánět někoho, kdo s ním půjde hrát ping pong (ve 2 ráno), mě to uspávalo a na holky to bylo asi afrodiziakum :D.

                                0 0
                                • nitraq  

                                  Protože když to přeženeš tak, že objímáš záchod, tak se ti ta chuť fest zhnusí a do huby to nevezmeš:)

                                  Kámoši zas pijou kofilu – panák tuzemáku, do toho lžičku mletýho kafe a trochu cukru. Někdy to musím testnout, taková prasárna by mohla bejt dobrá:D

                                  0 0
                                  • JakeF  

                                    RedBull je tak kyselej, že žaludeční kyseliny už ho můžou tak akorát osladit, takže po cestě zpátky může bejt už jenom lepší :D.

                                    0 0
                                    • nitraq  

                                      To je taky možný, ale nikdy jsem tohle „ochucení“ nezkoumal a nepozoroval:)

                                      0 0
                                    • Azmir  

                                      Nepřipadá mi, že by byl nějak kyselejší než ostatní energy drinky.

                                      0 0
                                  • Baba-Ji  

                                    my měli námořníka –> griotka + rum + posypat kafem

                                    0 0
                              • deekay  

                                todle u me neni duvod :o)))

                                do redbullu s vodkou bych nesel uz vubec :D jeste hnusny a jeste po tom cloveku bude blbe :D

                                0 0
                            • JakeF  

                              Já dřív pil RedBull a taky mi chutnal, ale nějak časem přestal… Teď mi přijde nějak kyselej, Monster je taková limonáda :D.

                              0 0
                          • Smazaný účet  

                            Jednou jsme si ve Skotsku na benzínce koupili nějaký energeťák, jméno si nepamatuju, ale byla to černá plechovka se zelenou kérkou a vlasntí pití bylo tak zelený, že pomalu světélkovalo. Byla to nějaká kombinace s džusem, velice výborná chuť (narozdíl od těch ostatních sraček) a hlavně nás tak nakopl, že jsme celou noc nemohli usnout, což velice ocenil zbytek autobusu :-D

                            0 0
                      • Smazaný účet  

                        Monster, o stupen vic hustak!

                        0 0
            • nitraq  

              Píšeš, že bys víc jak 160 nezkoušel. Takže si zkusil, nebo to máš v plánu? Stále na ten rám Felt, pokud si dobře pamatuju?

              0 0
              • Anub1ss  

                Ne nezkoušel a zatím to v plánu nemám je málo vidlic na klasický rychloupínák co jdou nebo jsou nastavené na 160 mm, a ano pořád to je na tom Felt rámu… Musím za sebe říct že mě těch 140mm vyhovuje a zatím žádný problém.

                0 0
          • Smazaný účet  

            Já měl na rámu původně s 63mm vidlicí nejdříve 130 a následně 140 :0)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.