• mihyb

    Ahoj,

    zena ma uz par let Specialized Myka a premyslim o tom ze bysme ho trochu vylepsili.

    Cilem je zlepsit prozitek z jizdy takze asi nejaka jina vidle (asi 100mm? klidne i bazar) a trochu srazit vahu.

    Idealne se vejit tak do 10k preci jen to neni nic moc kolo a nema cenu do nej zas tak moc vrazet. Spis tak aby ji to naladilo a presvedcil jsem se ze ma cenu vrazet v budoucnu prachy do noveho.

    Takze otazky jsou asi dve hlavni:

    1. jakou vidlici za rozumny peniz umernou kvalite kola? Aby mi pri kazdem kameni a korenu „nebrecela“ ze to proste moc mlati do rukou.
    2. kde nejlip investovat penize do snizeni celkove vahy kola?

    Vim ze to kolo neni nic moc, ale tim spis by nemel byt problem ho vylepsit. Premyslel jsem i nad brzdami, ale stavajici ji vyhovuji takze na brazdy a tam bych nesahal.

    Dik za rady

    0 0
    • Smazaný účet  

      Moje milá vozí RST F1RST a oproti XCMku, které měla dříve, si polepšila asi o 100%. Nebo bych se mrknul po nějakém Epiconu, Raidonu apod.

      Naopak bych se zamyslel, jestli by jsi prodejem tohodle a přihozením rozpočtu (10k) nezískal zcela nové, funkční kolo od nějakého zdejšího stavitele. Třeba to, co mám v profilu vyšlo pro milou pod 15k a myslím, že za tu cenu, to nemá slabou stránku.

      0 0
    • Tehu  

      Jestli planujes napresrok vymenu tak bych se na to vyprdl, bud vymenil hned nebo dojezdil… pac prachy co do toho ted vlozis ti nikdo nevrati… Jestli vsak trvas na tuningu tak treba Reba z bazaru za cca 4,5k by byl max.

      SZ

      0 0
    • mihyb  

      Malinko to tu ozivim.

      Nakonec jsem tady v bazaru vybral epicona z tunningu (necham is ji od nej prenastavit).

      Co na to rikate?

      Co jsem koukal tak by mela na myku v pohode sedet.

      0 0
      • scalar  

        Jak vyřešíš tu pevnou osu?

        0 0
        • mihyb  

          Skoda, ze jsem si toho nevsiml driv.....pevnou osu jsem nejak nedomyslel takze novy naboj nebo predni kolo. Podle toho co sezenu levneji

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.