Ukradené kolo Cannondale Jekyll Carbon model 2012

38 nepřečtených
  • lacinap

    Kolo bylo ukradeno v sobotu 22.6.

    Místo krádeže: Praha

    Jedinečný identifikátor: cislo ramu NM18457 Odměna za nalezení nebo za informace vedoucí k nalezení věci

    10 000 Kč

    Detailní informace

    Horské kolo Cannondale Jekyll Carbon 1, model 2012, barva bílo-černá, s množstvím červených tuningových doplňků, kola Reynolds AM Carbon černo-červené, řazení Sram X0 Grip shift černo-červené, brzdy Avid Elixir X0 černo-červené, napínák Shaman, sedlo Selle Italia SLR, řídítka 3T Carbon 740mm, představec Straitline červený atd.

    Za případné informace děkuji.

    0 0
    • KubaBajk  

      Tyjo…mě by kleplo.

      0 0
    • Deckard  

      sklep ?

      byt ?

      odložené před samoobsluhou ?

      Zajímalo by mne to ze statistických důvodů, díky.

      0 0
    • honzour  

      Ježiš … přeju ať se najde !!!

      0 0
    • bikerR  

      krasavec, držím palce at se najde..dotyčnému co to vzal(ukradl) bolestivě zasunutou sedlovku v zadnici…

      0 0
    • tonik666  

      Ahoj, taky by mě zajímalo odkuď a jak, abych se mohl náležitě zařídit. Přeju ať se najde.

      0 0
      • lacinap  

        Kolo bylo v kufru auta a nebylo na nej videt. Stalo se to v noci na celkem frekventovane silnici. Zlodeje nejspis zlakala nemecka SPZ. Dostali ho ven bocnim okynkem u spolujezdce. Podle me ho pritom museli zlomit vejpul.

        Taky upozornuju, ze sedlova vzpera byla napraskla – kdyby ho nekdo koupil, tak aby vedel, ze bude muset na vymenu…

        0 0
        • Károš  

          Co zkusit požádat zastoupení Cannondale, aby dali echo, pokud někam dodají tu vzpěru, tolik toho dodávat zas nebudou.

          0 0
        • yetti  

          ještě jsem neviděl auto, který nejde zevnitř odemknout, takže jestli se dostali bočním okýnkem dovnitř, tak ven to kolo dostali v pohodě dveřma nebo kufrem

          0 0
          • Smazaný účet  

            no, citroen používal tzv. superzamykání, že pak nešlo otevřít auto ani zevnitř. ale zkušenost s tim nemam, bo sem měl sockavýbavu. ;-)

            0 0
          • fousac  

            Jestlis někdy viděl Mondeo, tak si viděl auto, co se zamyká i zevnitř.. ;)

            0 0
          • Károš  

            Mám Peugeota, má přesně ten zmíněný super zámek stačí dvakrát zmáčknout zamykání a nejde otevřít ani zevnitř, předchozí Citroën to měl taky. Smutný je, že to je jak vidno na dvě věci.

            0 0
          • lidumil  

            Octavia II když zamkneš dálkou se zevnitř nedá otevřít taky. Jinak si myslí, že si dotyčný kolo někdo vyčíhnul, nešel pro něj jen tak náhodou.

            0 0
        • tonik666  

          Tos měl asi jen smůlu a byla to ta německá poznávačka. Mám zkušenost s 4× rozbitým okýnkem u auta s německou poznávačkou parkovaného v noci na ulici, přestože v autě nebylo vůbec nic k ukradení.

          0 0
    • Cavendish  

      A dokolečka dokola…

      0 0
    • Rubi  

      v aute na ulici pres noc? je to smutne, ale byla to chyba

      0 0
      • AussigBiker  

        Ty vole a co uz mas delat? Ze sklepa ti ho ukradnou, z drzaku na strese za bilyho dne… v kufru auta me to neprida, ze by to byla chyba, kdyz si nekde, kam to kolo nemuzes dat, tak kufr to jisti… to aby se z jednoho pomalu stal masovej vrah a cihal s brokovnici u veci.

        0 0
        • Smazaný účet  

          gsm alarm s pohybovym nebo otřesovym čidlem do auta. ale jinak souhlas. :-(

          0 0
        • Cavendish  

          Nechávat takový kolo přes noc v kufru auta je čirá demence

          0 0
          • Smazaný účet  

            počkej, dyť je to jen 26, dyť to je vo hovně. každej ví, že cenu maj jen 27 a to je důležitý.

            0 0
        • Azmir  

          Tohle bych prostě neudělal, kde jste spali, že ho nemáš kam dát?

          0 0
        • Rubi  

          vedle postele, popripade do vedlejsiho pokoje, porad je to materialove 100 litru a ty bys v aute pres noc rozhodne nenechal…

          0 0
        • scret  

          tak si to shrneme – karbonovej cannon v kufru, nemecka SPZ a bylo to v noci, zrejme pres noc…

          Nechat to stat vedle auta, usetril by za rozbity okynko…

          0 0
          • McBlacky  

            ale hovno, pokud to bylo v kufru a nebylo to vidět – respektive přijel s tím, vystoupil a neladil to do kufru tak co bys chtěl?

            Ty v noci auto neparkuješ? Co ciziny nejezdíš?

            0 0
            • scret  

              hovno se nerika:))

              ac se to zda divny, kdyz mam biky v aute, vzdy se alepson jeden u auta pohybuje… a vubec se snazim eliminovat co nejvic takovych rizikovych faktoru…

              Ale samozrejme pokud si jen od auta odskocil, ovlivnit uz to tolik moc neslo…

              Pokud nechaval bike pres noc, je to nerozum… ikdyz ho nemusel nikdo videt…

              Ale mozna to je tim, ze ja jsem vycviceny tady od nas… Tady ti ukradnou i nos mezi ocima… teda pokud by byl z kovu:))

              0 0
              • McBlacky  

                tak snad se u vás do aut náhodně nekoukaj, jestli náhodou něco není v kufru ne?

                nebo taky paranoidně parkujete s otevřenou schránkou spolujezdce a srolovanou roletkou ?

                0 0
                • scret  

                  tak predpokladal jsem, ze se jednalo o kombik, tzn. treba neco videt bylo, staci treba i deka, kdy zlodej ceka neco pod ni…

                  A ano, koukaj se baterkou treba i pres zatmaveny skla… a smazky tu bezne vykradaj auta nahodne, ikdyz ted je to uz min… teda ty s UL znackou…

                  Jak je cizi, je to riziko jako prase!

                  0 0
                • JSt  

                  to je normalni. tady v brne devky vyplnuji cekani na kseft skenovanim aut, ktery by za to stalo a davaji echo.

                  0 0
      • rasto  

        to mu pomuze, kdyz do nej budete takto kopat… neni vada, ze to mel zamcene v kufru. chyba je to, ze mu to nejaky zlodejsky … ukradl!

        0 0
        • jIrI___  

          Příčina nutně předchází následek… Ale doufám, že se kolo najde, protože stát se to mě, tak mě asi jebne.

          0 0
        • dodo  

          tak… nechápu, co tu kdo furt mele o tom, že ho nemá někde nechávat. Proč ti má co, kdo, co lézt do věcí, zvlášť do těch, který máš ještě uzamčený. Ano, je dobrý tomu předcházet, ale …

          0 0
    • petrees  

      Ahoj,

      v sobotu jsem čekal na Hlavním nádraží u pokladen, tuším.

      Mohlo být tak 6:50. Okolo tlačil sportovně oblečenej cikán? Cannondala. Jediný, co si pamatuju, že kolo mělo červený náby a že to byl Cannon, ale jestli byl celoodpruženej a v tý barvě, tak to už nevím. Řikal jsem si, že to je divný, ale zas na druhou stranu to nemusel bejt cikán.Dneska jsou tu různý národnosti.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.