Ukradená Merida Matts TFS 400-D

16 nepřečtených
  • Snake.Charmer

    Zdravím, včera 13.9.2013 pár minut po 17té hodině jsem nechal stát kolo ve stojanu na kola u OC Chodov u vchodu C (mezi hlavní a dálnicí). Když jsem se po ani ne půl hodince vrátil z nákupu, kolo bylo fuč – zůstal jen přecvaknutý zámek. Kolo sice nebyla žádná hitparáda, ale i tak to mrzí. Tímto bych chtěl poprosit, aby dal vědět kdokoliv, kdo by měl nějaké informace nebo kolo někde náhodou zahlédnul. Fotka není aktuální, nedávno jsem na něj kupoval stříbrnou vzduchovou vidli Suntour Axon a přezul ho na 1.6kové pláště, místo neoprenu na zadní stavbu jsem udělal omotávku z duše. Jinak by mělo vše sedět. Předem díky za případné info!

    0 0
    • alinceb  

      Za blbost se platí…

      Jasně, že normální je nekrást, ale jednou už žiješ v ČR, tak by sis měl zvyknout, že co není přivařené, to ti nějaký chmaták vezme.

      A tohle kolo? Buď už je rozebrané na díly a nebo ho nějaká fetka prodala do zastavárny.

      0 0
      • Snake.Charmer  

        No je mi samozřejmě jasný, že to nějak podobně jak píšeš dopadlo. A nedělám si žádné velké naděje. Ale náhoda je blbec, tak to aspoň zkouším. Samozřejmě že bych dražší kolo takhle nikde stát nenechal a člověk musí počítat s tím, že když to udělá, tak mu ho můžou štípnout (i když je to teda dost smutný). Na druhou stranu to nebyla žádná dlouhá doba, po kterou tam stálo, navíc tam jsou kamery a kolo sem během pěti let takhle před obchodama nechával nespočetněkrát a nikdy mi ho neukradli.

        0 0
        • alinceb  

          Kamarád si předloni koupil karbonové HT Haibike. Poporvé na něm jel k bráchovi na oběd a říkal si, že se staví v Kauflandu pro pár lahváčů na spláchnutí. Kolo připásal zámkem pod kameru a vědom si nebezpečí proletěl Kaufem během 5 minut. Našel jen přeštípnutý zámek…

          …z toho plyne, že můžeš být rád, že ti kolo vydrželo tak dlouho…;)

          0 0
          • Snake.Charmer  

            No jo, je to tak jak řikáš. Asi sem potřeboval vlastní osobní zkušenost. To ale nic nemění na tom že lidi co kradou kola sou zas*aný ku*vy a že by to tak bejt prostě nemělo.

            0 0
          • Pavel  

            Zapomněl k tomu řetězu připojit ještě jedno důležité příslušenství… Pořádně ostrého dobrmana…

            0 0
    • Vilém  

      Podivej se na to z druhe strany. Dalsi treba koupis ve vhodnejsi velikosti.

      0 0
    • skunkos  

      Zeptám se, řekněme, že nechám kolo zamčené v kolstavu u supermarketu, přičemž kolstav je hlídáný sekuriťákem (patrně placeným supermarketem).

      Řekněme, že sekuriťák zaspí a někdo mi dané kolo z kolstavu ukradne. Mám nárok žádat úhradu škody po sekuriťákovi/su­permarketu? Co myslíte?

      0 0
      • Schoscha  

        řekl bych, že máš nárok max. na bezpaltný telefonát na linku 158.

        Obchod za nic neručí.

        0 0
        • Pavel  

          Pokud by to bylo místo určené k úschově kol, tak za to obchod ručí.

          Pokud to byla jen dohoda per huba se sekuriťákem, tak má nárok opravdu jen na ten bezplatný tlf na linku 158…

          0 0
          • skunkos  

            Sekuriťák tam explicitně stojí za účelem hlídat daný konkrétní prostor, který je určen pro kola.

            0 0
            • Pavel  

              Tak za to by ten obchod asi ručit měl…

              0 0
              • Schoscha  

                v takovým případě asi jo.ale obchod kde hlídají kola jsem ještě nepotkal.

                0 0
    • karliner  

      13/9 je dneska.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.