Tretry LAKE MX170 - praskla gumova podrazka

11 nepřečtených
  • RomanH

    Jiz podruhe behem pul roku mi praskla gumova podrazka na tretrach LAKE MX170 http://www.bikecentrum.cz/images/img.php?…

    Poprve jsem to vyreklamoval, ted to jiz reklamovat nechci – evidentne se jedna o systemovou chybu, ted jsem v tom ani nechodil po ostrych kamenech – je to proste dan za mekkou gumu. Spise me zajima, kde by se to dalo (v Brne) opravit. Zkousel jsem obuvnika v Tisnove (spravuje kde co, ale tohle odmitnul), ted jsem nepochodil u Bati na Ceske – pry tam jsou spec. nyty. Nevite nekdo o nejakem sikovnem obuvnikovi, pripadne o nejake specializovane opravne ?

    0 0
    • Zerocool  

      vypadaj jak kopačky, vyreklamuj ještě jednou a kup jiné.

      0 0
      • RomanH  

        Mne jinak sedi, mam vysokej nart a to BOA kolecko je super. A mam je pres kamose za nakupku…Reklamace je jako posledni moznost.

        0 0
    • Lister  

      Teda nestraš…mám je jen chvíli, ale zatím drží. Bohužel jsem si při nákupu nezkontroloval utažení těch šroubů, co kryjí závit na kolíky a dva jsem ztratil. Ale jinak zatím fungují dobře.

      0 0
      • RomanH  

        Tak to bud v klidu, jsem na tom stejne. Na kazde mi chybi jedna zaslepka.

        Pri tom prvnim prasnuti jsem si rikal, ze jsem holt blbe slapnul - byl oto pri vystupu na Ztracene kameny (i kdyz by to ani tak delat nemeli). Na rovinu jsem to kamaradovi rekl a oni je bez reci vymenili. Ted se mi ale stalo to stejne, i kdyz jen na jedne bote, a po zadnych ostrych sutrech jsem nelezl. Ta guma je proste mekka, vysoka a duta, to zakonite musi prasknout (ted nepreji Ti to, jen mi to tak pripada).

        Protoze mi jinak sedi, chci to zkusit nejak vyresit.

        0 0
    • Lucke  

      a ja si je chtel koupit.....:( 

      0 0
      • RomanH  

        Ja Te od nich nechci odrazovat. Treba mam jen smulu, podivej na Listera.

        0 0
    • mastihuba  

      zkus se zeptat v greensportu. mám tam teď na opravě trekový boty.

      http://www.greensport.cz/brno.htm

      0 0
    • wert_1  

      Jen si s Lake přihřeju polívčičku, neporadíte prosím, kde koupit Cyklistické tretry Lake MXZ 301? Nikde ani na netu nemají velikost 47, sice mám 46, ale na zimní si asi nechám trošičku vůli. Někde tvrdí, že se 47 nedodává, i když ji nabízí, někde mi psali, že je vyprodaná :-( nemáte prosím tip na prodejce?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.