• m-k-1

    Jaké tretry do 2500? Co třeba Lake MX 160? K vidění jsou na www.bikecentrum.cz. Prosím Vaše zkušenosti. Doteď jezdím Diamanty, ale už se rozpadaj.

    0 0
    • Buzz  

      ja sem napodzim kupoval tretry Northwave Hydro u Sterby za asi 2500, byly to stary modely, vypadaj perfektne, mrkni se na jeho stranky do slev, urco tam jeste neco ma…

      0 0
    • figur  

      Už to tady bylo,ale – Lake MX 160 mám,najeto asi 1000km.Botka tuhá,pohodlná ale těžší.Může za to vibramová podrážka.Díky ní se v tretrách celkem dobře chodí.Velikosti jsou menší,než jsem zvyklí.V předu možnost alu špalků (součástí).

      0 0
      • panaczek  

        taky vozim a souhlasim – myslim vyvazeny kompromis mezi zavodni a turistickou botou za dobrou cenu. za tu cenu je tam tkanicka + 2 pasky na suchy zip + jeste maly suchy zip na jazyku – to myslim nabizi uz jenom answer speedster (v dane cenove kategorii), ktery jsou lehci (lake mi ale padly lip, taky design sehral roli)

        0 0
    •  

      zdravim, ja mam shimano sh-m071, zakladny model, ale som velmi spoko. Sice zatial iba nejake 3 mesiace, ale perfektne sedia, ziadne zvuky, 2 pracky-staci. Moj nazor.

      0 0
    • m-k-1  

      Tak u Štěrby už je prd.....respektive samý blbý velikosti. Budu muset vyrazit a zkoušet.........a zkoušet.......neb mám širokou nohu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.