• speedy gonzales

    pokud vas uz alpy nudi a nevedeli byste kam vyjet v roce 2007 mrknete na www.keadventure.com , sekce biking samozrejme…myslim ze stavnata inspirace.sice tam nemaji tak pekne fotky jako v tistenem katalogu, ale i popis docela zahreje

    Anketa: kolikrat jste byli v alpach

    5x
    42%
    3x
    25%
    3x
    25%
    0 0
    • filipes  

      prestan slintat nad katalogem a pojdme se domluvit :-) Pres zimu mam zalusk na Etiopii nebo nejakou stredni Ameriku… nejradeji bike.

      0 0
      • DW6  

        ted mam moznost jet na celej leden na Kubu.stačí jen sehnat 20tis na letenku a ssebou max 5tis..budu bydlet ve velkym dome u kamose,pojede tam se mnou(poloviční Kubánec),ale berem silničky..ubytovani za nic,je tam dost levno,na kolo pohoda,navic si tam prej jeste neco dokazu vydelat,prooze vlastnej plantaze:)..na bika to tam prej neni,hnusny lepkavy bahno a nic moc okoli

        0 0
        • speedy gonzales  

          tak kuba je jedna zmych favourite destinaci..ani ne tak na bika..spis tak na podivani. hmmm pekne pekne..tech dvacet litru na letenku neni moc,vzhledemkmoz­nostemktere se titam otviraji

          0 0
          • DW6  

            jj,za dva dolary mam moznost klatit peknou cernosku:)))nakonec tam pojedem v unoru,kvuli skole to vyjde lepe.

            0 0
      • speedy gonzales  

        ja sem ted tri mesice v rocky mountains:-)) v zime bych se mel ukazat i ve skole..ale ta stredni amerika je docela peklo.ta vlhkost me doceladesi..ale budu si to pamatovat:-))

        0 0
    • panaczek  

      jde to i levneji: www.bikeusa.cz

      0 0
      • speedy gonzales  

        a kdy zacnes platit za reklamu?:-)))

        nechci se nejak navazet..mam pochopeni pro reklamni texty (sam mam nekolik katalogu apod za sebou), ale prehaneni nedela nekdy dobry dojem:-))

        0 0
      • speedy gonzales  

        jo ale musim kvitovat ze ta cena je dost dobra

        0 0
        • panaczek  

          …jo, trochu mi to ulitlo, bylo to naprosto k tematu, a tak jsem si neuvedomil, ze je to vlastne reklama. reklama ale bude, i tady. zatim sonduju ceny, moznosti… (na druhou stranu je tvuj prvni prispevek uplne stejna reklama pro www.keadventure.com, nemyslis? :-) stejne tak spousta jinych prispevku, kdy zminis eshop apod.)

          kde myslis ze prehanim?

          cena je dobra pro zakazniky, nevim ale, jestli je dostatecne dobra i pro me…:-)) uvidime, jestli to klapne. pokud mas k tomu webu ci nabidce nejaky pripominky, napady…, budu vdecny.

          0 0
          • speedy gonzales  

            to k te reklame to bylo jen takove popichuti…tim bych se nezabyval muj prispevek reklama samozrejme neni, protoze nikdo z bf neda 4000babek za vylet:-))) a prehaneni jsem myslel ze utah „nabízi to nejlepší bikování na světě“…vsichni prece vime ze nejlepsi je colorado:-))))

            0 0
            • panaczek  

              …kamaryde, nemate Moab…

              dneska nam zas celej den padal snih, nastesti to rychle taje…a kamosi s bikama prilitaj za par hodin, jeste ze jsem jim rek, at si vezmou zimni bundy ;-))) od nedele ma byt ale jasno jak je u vas? porad klada?

              0 0
              • speedy gonzales  

                jak mi rekl stary ridic autobusu, ktery zacinal jezdit v generaci geryho a spol., kdyz sem jel do hor: „moab je dobry projet jednou za rok…ale nejlepsi biking je v coloradu!!“ …a ma pravdu:-)))

                0 0
              • speedy gonzales  

                za chvili jedu konecne do te fruty..unas je ted pred denmax 15, v noci k peti. v horach deset cisel snehu, ale pristi tydenma byt luxus pocasi..akorat mam pocit ze siho kvuli praci zase moc neuziju

                0 0
                • panaczek  

                  pozde ale prece: www.gjmountainbiking.com/koko.html

                  je tam i mapa, kokopelli trails area, klasiky jako horse thief bench nemo moor fun… je to hned z dalnice na grand junction, ted nevim cislo. ale urcite tam na den zajedte, nadhera nejvetsi

                  0 0
                  • speedy gonzales  

                    ok,diky za tip,prave na kokopelli myslim namireno. mam pruvodkyni co to tam ma projete, takze na vikend musim odlozit svuj dominantni charakter a nechat se vest

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.