• DAWE25

    Ahoj bikeři a bikerky.

    Jako každý rok nastává čas zařizování a shánění letních dovolených a letos to nebude jiné. Kam se chystáte jet? Já mám dva tipy kam jet a nemohu se rozhodnout. První nápad je okolí Jindřichova Hradce (někde nad Novou Bystřici a Slavonice) druhý nápad je okolí Hradce Králového (východně od něj). Měli by jste nějaké tipy na ubytování??? (ideálně v soukromí, ne hotel!, kde by byli bikers friendly) Nechci se napálit se špatným ubytováním a vím, že zde dost z Vás má zkušenosti s cestováním po celé ČR. Minulý rok jsme byli na Třeboňsku a naprosto super :)

    0 0
    • Martin..net  

      Chtěl bych mrknout do Jemenu :)http://www.hig­hendforum.cz/vi­ewtopic.php?f=37&t=­404 Pár šílenců to absolvovalo i na kole…nevyskytuje se tu někdo takový?

      0 0
    • LRRTM1  

      Já mám jasno – bude Špičák :o)

      0 0
    • blaf  

      Asi Sicilie, ale až na podzim. Nebo Chorvatsko. Ještě nijak moc neplánujem.

      0 0
    • Zlatka  

      Já znám okolí Komorníku a Hejtmanu, to je u Kunžaku a Strmilova. Ubytováního je tam hodně, malé soukromé penziony, hotely, kempy, pro tur. cyklisty a především houbaře opravdový ráj (a pro klíšťata), ale placka.

      0 0
      • hawrda  

        Česká Kanada placka?

        http://www.mapy.cz/…

        0 0
      • DAWE25  

        Placka nevadí, defacto je na tuto dovolenou i vyhledávaná. Měla bys nějaký tip na dobré ubytování? Na bike teda dobrý, srovnatelný s Třeboňskem? Ono je to nedaleko třeboňska a tak minimálně jeden výlet bych tím směrme udělal.

        0 0
        • Zlatka  

          Placka né tak úplně, myslela jsem v bezprostřední blízkosti uvedených rybníků..

          Co se týče ubytování, tak to se samozřejmě hodně liší penzí, nebo zda si budete vařit..

          Mrkni na penziony.cz

          0 0
          • DAWE25  

            Tak jsem se asi rozhodl, že to bude buď Nová Bystřice nebo Slavonice. Raději bych Novou Bystřici, přijde mi, že je to lepší výchozí bod. Nevíte někdo o dobrém penzionu v těchto místech? (ideálně rodinný dům s 2–3 apartmány) Díky

            0 0
    • vrazdit  

      zacatek cervna s rodinkou na Lago di Garda s kolama a kocarkem a potom v cervenci na konci do Livigna s klukama, s kolama a beckama :))

      0 0
    • malej honza  

      Trošku se přiživým na tvém vlákně. Čeká mě víkend v Třeboni a chci někam zdrhnout do kopečků. Je lepší vyjet z Třeboně směrem na Českou Kanadu a nebo do Novohradských hor? Případně nějaký jiný tip, kde by bylo pár hezkých výhledů z kopců.

      0 0
      • hawrda  

        Do Novohradských hor je to po ose dost daleko+ještě tam pojezdit.Přiblížit autem,nebo po ose z Třeboně až na NH a potom z Českých Velenic vlakem zpět.A nebo mít fyzičku to zvládnout celý:)

        Já bych zvolil Českou Kanadu.Směr Peršlák(nejse­vernější kout Rakouska),Nová Bystřice, Landštejn a okolí, směrem na Kaproun a tak.

        No a nechat si nějaké síly na večerní návštěvu Třeboňského pivovaru:)

        0 0
    • felix.org  

      V dubnu už byly Maledivy, v srpnu bude Třeboň :-)

      0 0
    • Drbak  

      Tak v té Nové Bystřici bych určitě doporučil http://www.penzionovcarna.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.