• pedro44

    Potřebuji řadu, neví někdo, jak dostat záznam jízdy ze Stravy do garmi edge830/garmin connect.?

    0 0
    • milan.v  

      https://www.bike-forum.cz/…ge-530-830-1

      https://www.bike-forum.cz/…r-volume-iii

      Máš to buď hodně pomotané, nebo ses zeptal dost zvláštně…

      1 0

        MTBIKER doporučuje

      • milan.v  

        Strava export / Garmin Connect import…

        0 0
      • pedro44  

        Tak pokusím se vysvětlit lépe můj dotaz.

        Mám trenažer tacx neo 2t a po jízdě v aplikaci Rouvy , se mě data nahrají do Stravy a já bych je chtěl dostat i do garmin connect nebo edge 830.

        0 0
        • tsunami  

          V podstatě to nějak smysluplně nejde aby se ti to rovnou počítalo do stavu tréningu apod. Asi si budeš muset nahrávat i ma edge.

          0 0
          •  jarek1  

            překvapivě to lze provést při export/limport FIT souboru.

            0 0
            • Baroninakolech  

              Tak. Jen aby pak nebyl zklamaný, až zjistí, že Garmin do plnění těch jejich výzev a odznáčků započítává jen aktivity zaznamenané zařízením Garmin a ty importované nebere v potaz.

              1 0
              • jaja01  

                krome kroku (pochopitelne) to importovane aktivity normalne pocita, delal jsem kdysi poradek, sesypaval cely svuj sportovni zivot z ruznych platforem do garmina a dostal jsem zpetne mnoho odznaku za silvestrovske a novorocni aktivity

                beh na pasu nebo indoor cyklistika se take pocita

                0 0
                • Baroninakolech  

                  Nevím, moje importované aktivity to normálně započítává do ujetých kilometrů i nastoupaných metrů, ale na získávání Garmin odznáčků nemají importované aktivity žádný vliv. Když jsem pátral po tom, co dělám špatně, dočetl jsem se někde v tom jejich FAQ, že započítaný záznam musí být do G Connect přenesen ze zařízení Garmin.

                  1 0
        • Krutas  

          Na androidu používám aplikaci SyncMyTrack. Umí to synchronizovat mezi sebou docela dost platforem, dá se nastavit i směr synchronizace. Je sice placená, ale funguje bezvadně, tak drahé to zase není.

          0 0
        • jmaselnik  

          a nemáš lepší jet data z tacxu rovnou do připojeného edge? Ušetříš si tím dost pakárny do budoucna s importem exportem…

          0 0
          • pedro44  

            To jsem právě dělal a km,tepy atd. se nahraje a mapa kde jsem jel , tak tam není a ukáže se , že jsem jel namístě uvnitř..

            0 0
            • jmaselnik  

              kamarádi, co na tom jezdí, to mají v connectu i na Stravě všechno. Jak to dělají, ale nevím, jenom to tam vidím

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.