• Martyss

    Potřeboval bych nahradil Garmina FR70

    Vynechat: Sigma, Garmin

    Cena: do 5000 Kč

    Využití: Primárně kolo – preferuji tvar hodinek

    Požadavky: Výměnná baterie v hrudním pásu

    Nepovinné benefity: Cyklofunkce, komunikace s PC přes bluetooth

    Celkem se mi líbí Polar A300

    http://www.polarshop.cz/…a300-hr.html

    Nějaké další nápady či rady? Má někdo zkušenosti se Suunto?

    Předem děkuji

    0 0
    • mr.nikdo  

      A co presne od nej potrebujes?

      Chces vedet, kdyz prechazis mezi zonami? Chces mit moznost trenovat intenzity?…

      Nektere tepaky to maji, jine ne.

      0 0
      • Martyss  

        Přiznám se, že jsem řešil trošku jiný level problémů.

        Sigma měla celkem oldschool přístup k vlastní konstrukci a nepřesně měřila, navíc české zastoupení nenabízí servis. Moc mi nesedla kombinace pulsmetru v cyklotachometru.

        U Garmina mi trošku vadilo, že na spárování s PC byl potřeba USB stick, navíc životnost jednotlivých komponent nebyla sice špatná, ale nic extra. Ale velmi se mi líbil přístup českého zastoupení.

        Celkem mám zmapovanou nabídku Garmina. Chtěl bych zjistit jako jsou zkušenosti od jiných výrobců.

        0 0
        • schrapnel  

          Len smelo do Polaru.

          0 0
        • mr.nikdo  

          Nechci kecat, ale skoro bych rekl, ze do 5 tisic budes muset mit USB stick anebo kabel…

          Ja sel ze Sigmy do Suunta M5 a prave az s uzivanim jsem prisel na hromadu techto veci, co mi tam chybi. Pokud pominu nejake aspon procentualni vyjadreni, jak dlouho jsem byl v jake zone, tak celkem dost poznas pipani mezi zonami.

          Ted bych asi sel do Questu anebo do jinych. Chtel jsem i moznost PODu, ale jsou drahe, takze by vysly skoro jako Ambit 3 (na ktere mam porad nejak zalusk). S tim, ze by nahradily GPS, tachometr a proste vse. Jenze je to darda.

          Ted mi se mi treba Suunta po dokonceni treninku zresetovaly. Pry by to mohlo byt baterkou. Vyzkousim, uvidim.

          0 0
          • Martyss  

            Nechci kecat, ale skoro bych rekl, ze do 5 tisic budes muset mit USB stick anebo kabel…

            USB kabel mi nevadí. Je ze pár korun. Jaksi nechápu proč bych měl dávat litr třeba za USB stick, když to lze řešit přes univerzální bluetooth.

            Pokud ocením něco z funkcí, tak asi nejspíš řešení tachometru přes GPS.

            0 0
            • mr.nikdo  

              Fakt nechci kecat znovu, ale proste ty BT moc nemaji.

              I nektere ty Top modely komunikuji pres ten kabel (u nekterych se specialni koncovkou) a pres BT snad jen s tablety anebo mobily. Aspon, co jsem pochopil (nerikam, ze to chapu spravne).

              Rozumim, co se snazis rict. Ale ja treba USB Mini stick v baleni mel :).

              0 0
            • sjusko  

              U Polaru je přenášení dat je možné buď přes USB kabel a nebo přes BT V4 (což má dnes většina telefonů).

              Jen některé funkce co se nastaví na webu se musí nahrát přes USB a nejde to přes BT, ale to defakto člověk udělá jen jednou při prvním nastavení.

              0 0
    • sjusko  

      Jaký je na tebe mail? Měl bych nový Polar M400 s HR za cenu A300. Sám používám V800 :-)

      0 0
    • raceman  

      co garmin 310XT? :) od srpna 2014 úplně nový vyměněný po reklamaci ;)

      edit: garmina nechceš, škoda…

      tak pro někoho jiného :D

      0 0
    • žvejk  

      Polar RCX3 GPS. Sám používám a spokojenost, Je hodně přesný, nabíjení přes usb kabel, výdrž 12hod záznamu se Zapnutou GPS.

      Vzhledově se mi líbí.

      Sunto do 5000 nepořídíš, alespoň nic kloudného, možná na bazaru.

      0 0
      • Martyss  

        Jak ho máš dlouho?

        Byla nějaké reklamace?

        Nemáš zkušenost s českým zastoupením Polaru?

        Jak GPS? Je snímač dostatečně citlivý i v lese?

        Díky

        0 0
      • TomasHrdy  

        uvažuji přesně o těchto hodinkách a mám otázky:

        1)jak drží řemínek? Aktuálně mám polar RS 200 a řemíek jsem musel už měnit (1× v záruce přímo na polaru, ale teď mi zase křupnul)

        1. jak dlouho ti drží hrudní pás? a za jak dlouho se chytne signál na

        hodinky a drží? u toho stareho yl problé ze začátku s načtením a pak držením signálu.

        1. nemáš problém se signálem když jedeš na kole? Mě občas ukazuje ten

        stary RS 200 240+ bpm když jedu na kole a tak 5 min. mu trvá než se srovná.

        Dík jak cyp

        0 0
    • Martyss  

      Přepokládám, že by to mohlo zajímat i ostaní. Od 1.3.2015 došlo ke změně záručních podmínek u Polaru.

      http://servis-polar.cz/…rucni-servis

      http://www.polarshop.cz/…y-o-zarukach

      0 0
    • Regisek  

      ahoj. a naco konkrétně hledáš takový sporttester? Mě osobně nejvíc vyhovuje sporttester od značky TomTom, konkrétně tenhle, který jsem si i pořídil http://www.vzdy.cz/…inspire100wa, a jsem s ním spokojenej. Ale to je mé odporučení, záleží to hlavně na tobě :)

      0 0
      • pepek  

        Jako dobrý, máš tu češtinu už celkem poladěnou, ale na té stránce ti sem tam ještě trochu slovenštiny uklouzlo, měl bys sis to tam opravit.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.