• jonti

    Čím to môže byť? Brzda Hayes HFX9. Iba predná. Chodí na páke tak 2mm. Predtým chodila normálne. Dočítal som sa, že možno to je zatuhnutými piestami, ktoré stačí namazať. Ešte som to za rok a pol nerobil. Alebo to môže byť niečo iné?

    0 0
    • 100kg  

      Jestli nemáš příliš zašroubovaný šroubek oddalující páku. Když je hodně uvnitř, tak se to při stisknutí nějak kříží, takže to ani nebrzdí, páka má krátký chod bez účinku. Takové radostné překvapení, když musíš nškolikrát stisknout páku než si najde červík správnou polohu.

      0 0
    • ememem  

      caf, asi ti moc neporadim ale presne problem „mrtveho chodu“ a zatuhnutych piestikov som popisal tu www.bike-forum.cz/…2/forum.html#…, volakto mi tam poradil ako by to islo odstranit, bohuzial sa mi to nepodarilo, snad ti to pomoze. btw- poniektori diskutujuci odbornici si myslia ze mam ciste hypoteticko-paranoicke problemy s brzdami, som rad ze nie som sam. tvoj analogicky problem ma len utvrdzuje v tom ze hayes never more.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.