• treatt

    Rozjetí před Lost in Prague :)

    Sraz na Čerňáku u výlezu z metra v 8:00.

    Tempo klidné. Tam nejkratší cestou, zpátky se uvidí, jak budou síly a počasí, buď na VVP nebo přímou lajnu dom. Obídek samozřejmostí.

    Anketa: Pojedu?

    Ano
    2x
    29%
    Ne
    3x
    43%
    0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Jsem tu prosim spravne ve vlakne Kontrola blondynek na Jestedu?

      Rad bych se pridal a zkusil prezit ten brd.

      (nejspis z Brandysa, tam budete prekonavat Labe?)

      0 0
    • teepeex  

      tak jak, jakoze? :)

      e? nebo ee!

      0 0
    • jecnak  

      Tak co soudruzi? Prset nema.

      0 0
      • teepeex  

        tak asi jo, mne radost malinko kali vedomi, ze pojedu s naprasklym a koplym rafkem, takze jsem uvazoval i nad necim kratsim, treba kokorinsko, ale jestli se sejdem vic jak 2, tak bych i jel

        ps: pripravuju zatim teoreticky v mapach zrychleny presun praha-klinovec-praha:) dokonce nejsem sam, koho to napadlo vid Vlado:)

        0 0
      • fousek  

        Tak se mnou na teto akci nepocitejte, ale priste urcite pojedu

        0 0
      • treatt  

        Já to už tak nějak hodil přes palubu a smířil se s tím, že víkend proprší..ale tak kdyby mělo být jako dneska, bylo by to super

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Ja bych to taky zkusil, budu cekat pred pul 9 u zavrenyho mostu pres Labe v Brandejse. Kdyztak mam mobil na Jecnaka i Treatta od minulych vyjizdek.

        Jak vas tak soudruzi pozoruju, navrh bych vam jeste zrychleny presun Praha-Klet-Praha…

        0 0
      • Beeda  

        kolik vas tam bude?

        v kolik na Jestedu?

        kudy pojedete zpatky?

        kde obedvate?

        jsem v jizerkach a zitra do phy…

        0 0
    • jecnak  

      Tak ted na furtce uz nikdy vice. Objet se to da a clovek urcite neni brzda, ale ze bych si to zrovna uzival… Prevod 50/15/175.

      Jestli me pamet neklame, tak 215km avg 29 a neco.

      0 0
      • Beeda  

        sakra jste jeli dneska:-))

        0 0
      • teepeex  

        diky, pro me celkem zahul

        velkej respekt jecnakovi za vykon

        na jested letos uz asi ne, nebo az na podzim:)

        0 0
      • Thapsus  

        Ja myslím, že běžnej člověk by brzda byl, ty ale určitě ne :-). Díky tobě a Treatovi za táhnutí pelotonu. Pro mě první Ještěd, takže jsem plný zážitků. Až zpracuju fotky hodím jsem odkaz.

        0 0
      • crom  

        na furtce uz je to celkem vyzva,respekt!

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Respekt !

        0 0
      • treatt  

        Pche, prej brzda – to bylo řečí, já to vylámu nahoru na několikrát, budu odpočívat…pak mi zmizí v první opravdu prudší pasáži a ať do toho dupu, seč můžu, tak von furt nikde, až nahoře :) Jsi zvíře, fakt RESPEKT!

        Ale byl to parádní den, rosničky se naštěstí sekly, díky kluci za společnost, skvělá vyjížďka!

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        …neni brzda…to je vesele, pod kopec za nim vlajeme, pak si dupne do 50/15 a vidime ho az na kopci jak si spokojene ucucava kolu. Hors categorie.

        Me to dalo s koleckem kolem hrbitova navic 201, mel jsem toho vic nez dost.

        Panove, moc diky za skvele svezeni.

        0 0
    • Thapsus  

      Aspoň jedna fotka – všichni učástníci na vrcholu kromě Ječňáka, který tou dobou už „furtobrzdil“ o život dolu z kopce.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Myslel jsem na Vás soudruzi když jsem byl zewlit v prostoru mezi Kolínem , Benešovem a Slapama ;-)

        0 0
      • treatt  

        Já přidávám údaje z Polaru..

        0 0
        • Thapsus  

          A já odkaz na reportík a fotky : http://thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

          0 0
          • teepeex  

            :))

            dyk to rikam, Rojtr:)

            fany si na me dneska stezoval, ze jedu jak zevlbaba a kazim mu to na lostu:)

            diky treatovi za lepivku a jecnakovi za fittycku, myslim, ze bych byl jeste nekde u osecny;)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Povedene, povedene… 2 hodiny, potvrzuje Treatt- u toho jsem se smal nahlas…a jak ke konci nam nekterym ty usmevy do kamery tak nejak tuhnou…

            Moc pekne fotky, obdivuju jak mistrne zvladas kompozici od boku a v plnem letu.

            0 0
            • Thapsus  

              Díky, díky, to je trenink. Dřív jsem se doma většinou zjistil, že jsem vyfotil na obloze ptáky, nebo svoje boty :-).

              0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Fakt dobrá reportáž :-D Ty jsi se minul povoláním ;-)

            0 0
      • jecnak  

        Teda pri cteni komentaru k fotkam jsem se fakt bavil :-D

        0 0
      • McBlacky  

        tak nevím jestli je horší vykostit to nahoru na 50/15 nebo to „brzdit“ dolů.

        Já bych to nedal, upadly by mi nohy

        0 0
        • JSt  

          50/15 je nesmysl. na draze jsem jezdil 48/15 a bylo to tak akorat. jestli ma clovek najeto jako tomas, tak jednorazove tech 200km odslapne i na tento kvalt, ale imho by na lehci prevod dal stejny prumer ve vetsi pohode. na 48/20 jsem jezdil 100–120km svihy 27kph a bylo to relativne s prstem v nose ;-).

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No to jsem si taky myslel, ze je to nesmysl, a ze se pojede tak nejak rekreacne 27. Jenze kdyz se jede furt 32–35 tak je ten prevod docela akorat.

            Jak se dostal na kopec to teda fakt netusim a nechapu.

            0 0
            • treatt  

              To je jednoduchý, zmáčknul se, odjel mi ten kousek v prudším úseku a zatímco já měl pauzu na svlíkání, tak poodjel za zatáčku a tam se chytil toho motorkáře, co jel nahoru a ukecal ho, aby jel do 40ti, aby to stil utočit ;)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ha! Mystery solved!

                Ani nemusel ukecavat na 40, proste si polozil nohy do riditek a jel si jako king! Proto ani nebyl nahore zadejchanej, kdyz jsem dojel, teda aspon mi ta jeho pokerova tvar matne se rysujici v rude mlze tak pripadala.

                Nekdy v prvnich letech zavodu Praha- Karlovy Vary- Praha byl jeden ze zavodniku, vitez predchoziho rocniku, diskvalifikovan, neb byl spatren jak se nechava tahnout motocyklem se sidecarem, pilotovanym jeho synem, ktery dokonce cast cesty jel za neho.

                Takze, jestli to prokazem, tak bude Jecnak diskvalifikovan a vyretusovan se vsech fotografii!

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  „Jinak úspěch závodu v uvážení všech okolností byl velkolepý a možno naší cyklistické sekci k tomuto podniku jen gratulovati.“

                  Dle reportu z rocniku 1923

                  0 0
          • jecnak  

            Rovinky bych nejspis strasne brzdil ostatni. Bezne na furtce jezdim tady v Polabi kolem 32kmh, prumer zhruba 30+. Mozna je taky rozdil v tom, ze mam 175 kliky.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.