Praha -> Jested -> Praha sobota 1.4.

52 nepřečtených
  • jecnak

    Nechcete si nekdo dat prvni letosni dvoustovku? Jede se sice po silnici, ale na biku se to da zvladnout taky (to neni narazka na stav silnic).

    Sraz v brzkych rannich hodinach na metru Cerny Most. Jeste upresnim, ale tak kolem 7 je to realny a ne vyslovene vrazedny.

    Blikacky s sebou, blatniky se myslim taky budou hodit.

    Trocha inspirace z minuleho prvniho Jestedu: bajk.cz/web/gfx/­download/tom/jes­ted/

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ty fotky vypadaji vylozene lakave… bejt masochista, tak se hnedle pridam… takhle bych jel radsi autem za vama :))

      0 0
        • bajkr  

          a mužu sedět v tom autě :-P

          0 0
          • Mow  

            Doporučuji v tomto případě vyměnit auto za lanovku ;-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To bude asi nejlepsi. Ono to mozna prazakum nedochazi, ale pocitam, ze silnici na jested muzeme povazovat jako lokalitu mimo sjezdovku a tam se nachazi jeste stale metr krasne mokreho snehu. To bych radeji volil cestu primo po sjezdovce kde je pouhych 90cm a jeste je to ujezdeny ;)

              0 0
              • HonzaV  

                Silnice na Jested je sjizdna i na silnicce, kvuli „prazskejm“ a jim podobnejm ridicum s letnima gumama.Prinejhorsim tech 700m od Jestedky k hotelu vytlaci, ale vzhledem k tomu jak tady chcije ( jako vzdycky kdyz jsem v praci na kole), to bude do soboty cisty.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Taky mi musis zkazit kazdou radost. Jeste jednou a napisu sem jak si rozebral pedaly :P

                  0 0
                  • HonzaV  

                    Koukam ze se Sirenna rozpovidala, tak ti to upresnim – prave ze ten jeden jsem nerozebral :-(( Alespon jsem mel duvod koupit lepci. :-))))

                    0 0
                  • Hanz_Zlin_CB  

                    no tka na ty pedaly sem zvedavej :D

                    0 0
    • SavaH  

      Hele, vopice jedna ;o))) www.bike-forum.cz/…2/forum.html#…

      to ze si na ty bezky primontujes kolecka pro nas nic neznamena, byli jsme tu driv!!!

      0 0
      • jecnak  

        Hele ty jedna, ale mi tam fakt jedem a dojedem, narozdil od vas tluchubu ;-)

        0 0
        • petebike  

          kdyz von slehl snih,tak to neslo :-(

          0 0
          • jecnak  

            Pche, tudle jsem videl pana s koleckama na lyzich a jak mu to pekne po asfaltu jelo.

            0 0
        • SavaH  

          Uznavam, ze ja s Beedou jsme spekouni, ale Peta do toho netahej! Jinak jsme byli domluveni se silnicarema, ze nebudou stahovat snih, ale nebicko se nam nepodarilo presvedcit a holt se oteplilo :o)

          0 0
    • petebike  

      v sedm je to vrazda, v devet bych mozna jel…

      0 0
    • McBlacky  

      v Ralsku to moc nadějně co se týče silnic nevidim. Ikdyž musím přiznat že zhruba ve středu jsem měl stejný nápad jako ty :) osobně to nechám ještě chvíli spát :)

      0 0
    • jecnak  

      SRAZ POSUNUT NA 8:00 na Cernem Moste na metru.

      0 0
      • Daf  

        Zavidim vam taky bych jel. Doufam ze to nekdy zopaknete. Misto toho si jedu znicit kolo do Hluboky :)

        0 0
        • McBlacky  

          obdiv, to já vzdal… navíc je náhradní trasa, kde je málo terénu :(

          0 0
          • Daf  

            Pry se jede puvodni

            0 0
            • Meesha  

              sem to pochopil jako „puvodni“ nahradni. Normalni je kvuli snehu zrusena a tu nahradni snad mohla ohrozit voda nebo ptaci s kaslikem… :-)

              0 0
      • Medunka  

        ja se mozna, kdyz nekomu nebude vadit brzda, pridam nekdy az bude vetsi teplo

        0 0
      • jecnak  

        Jen dodavam, ze s Lemplem jedeme za kazdeho pocasi.

        0 0
    • jecnak  

      Luxus. 227km, pres 2000 nastoupano, jeli jsme opravdu za kazdeho pocasi – slunce, zatazeno, dest, mrholeni, kroupy, teplo, zima. 4 defekti ZACovi gratuluju k heroickemu vykonu. Na Jestedu bylo krasne, cestou jsme potkali zaplavy, v Osecny tradicne dobry obed, malo aut, hrozne cesty, co vic si prat.

      Fotky pls na ftp, hodim je na net.

      Zaverem musim konstatovat, ze jsem to zrejme projel na plne care – mam jen 7 psu.

      0 0
      • goood  

        Taky musim rict ze se mi to moc libilo. Tempo uplne idealni, pocasi vyslo taky (ty kroupy byly dobry zpestreni :-). Me to dalo 254,5 km a 2305 m prevyseni. Tady je profil trati. mtb.medvedi.net/jes­ted20060401.gif A dokonce me ani nebolej nohy, jen zadek, ale ten me bolel uz po 5 km :-)

        BTW me to dalo 9 psu ! :-D

        0 0
        • RomanH  

          Pokud je tech 25,3 nejmensi rychlost, tak budu muset mnohem vice trenovat nebo si prenastavit tachac :)

          0 0
          • jecnak  

            25,3 je prumerna 62.8 max.

            0 0
            • RomanH  

              No stejne klobouk dolu. Ja si dal v sobotu na biku po silnici 103km kolem Dukovan a Mohelna s prumerem 20 a mel jsem toho dost.

              0 0
              • jecnak  

                U nejakyho letniho nebo podzimniho Jestedu tam mame 27,2. Ono to neni zas takovy problem, kdyz se jede ve skupine a vetsina cesty se slape po rovine.

                0 0
              • Paja  

                Neboj, ted jsme v sobotu planovali na vyjizdce s Martulou a Karayou Praded a usoudili jsme, ze ve skupince to pofici:o), zvlast za Karayou a mnou(ne ze bychom byli tak rychli…:)

                0 0
              • Paja  

                Procs nejel vlastne s nama?

                0 0
                • RomanH  

                  Protoze jsi to dal na net az v patek vecer, a to ja po tydnu nechci kompl ani videt :o)

                  0 0
                  • Paja  

                    Bohuzel driv jsem nevedel najisto, ze pojedu, mas napsat prvni a driv:o) predbezne vyhlasuju pristi sobotu, zrejme opet neco po silnici.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Predbezne se hlasim, ale jeste to nemohu slibit na 100%. Mame nemocnou dcerku.

                      0 0
      • zac  

        tak jako prvni bych asi vsem mel podekovat za trpelivost… :) zvlast pri stoupani na Jested…Jinak se mi to ale moc libilo! ja mam 237km.Fotky zitra poslu! Jeste jsem to cestou zpatky na namesti Republiky polozil kdyz jsem vjel do koleje ale uz me tak vsechno bolelo ze mi to bylo jedno. :)

        no a aspon ty psy jsem aspon vyhral (pokud me lempl netrumfne) mam jich 11. :)

        0 0
      • Martinson  

        Na čem jste to jeli? Takhle zjara taková porce , to je hodné ocenění Ocelová prd*l. Graf je zajímavej.

        0 0
    • jecnak  

      Tak konecne fotky. K nekterym pridam jeste asi i komentar…

      bajk.cz/web/gfx/­download/tom/Jes­ted_2006_04_01/

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Povodnova turistika ;)

        0 0
      • kolombo  

        Jen dotaz: Z okna vidím jen severní stranu a Liberec kolem Ještědu nerotuje :-( , jak to vypadá z jihu s množstvím sněhu na vrcholku Ještědu? Potřebuji se tam na něco dojet podívat a nevím, jestli se tam dostanu normálně i s kolem a nebo jestli je to stále na sněžnice …

        0 0
        • jecnak  

          Po asfaltu bez problemu na Vyprez, dal na Jested je sucho a sterk. Mimo cestu jedine ty sneznice – tak 10 – 15cm snehu, ale je mozny, ze uz to odtalo.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Vsak ono zase napadne…

            0 0
          • kolombo  

            OK, díky. Našel jsem pak ještě nezi fotkami jednu zhruba tím směrem, tak bylo jasné, že ani jižní strana ještě není bez sněhu :-( V sobotu v Jizerkách to bylo na sněžnice, ale tam jsem byl autem a tedy jsem je měl sebou. Na kole je, zpravidla, nevozím :-) Počkám ještě týden …

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Tak vcera se zase snazilo pripadnout :)

            0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.