• petrbw

    čau nadšenci,konečně jsou otevřené internetové přihlášky na tenhle maratonek.Jsem sice hobík, ale poprvé na takovou akci taky vyrazím.Sice zatím jen na kratší trať, ale přece.Na delší se necítím, taky proto, že je to tak brzo na jaře.A co Vy??Těšíte se?

    Anketa: Váš tip na mou účast. :-))))

    3x
    20%
    11x
    73%
    0x
    0%
    0 0
    • Biker jak Pes  

      Jelikož je to domácí závod, který mimojiné sponzoruje i náš oddíl, a jelikož jsem to za poslední tři roky absolvoval pouze jako divák, tak doufám, že letos mi to konečně vyjde. :) Silesii jsem jel pouze jednou v roce 2005, to byla ještě tehda stará trasa na kratší variantě. A ani tehdy jsem se cíle nedočkal, teda dočkal, ale na sedadle sanitky. :D Tak doufám, že letos se nezrakvím, pojedu a vyhraju … xDDD

      0 0
      • petrbw  

        Tak to doufám, že budu mít trošku víc štěstí.I když zrakvit může asi každý.

        0 0
    • rock  

      Těším se nehorázně. Loni mi to tam vůbec nesedlo a jako bonus se přidaly prasklé dráty namotané v šaltru. Ale přežil jsem a dojel jsem a pokud bude alespoň trošku rozumné počasí a já dožiju ve zdraví, určitě si přijedu spravit náladu …

      0 0
    • rock  

      … a propos, asi hledám špatně, ale poslední aktualitu mají 22.8.07 a online přihláška je na 19.5.2007 …

      0 0
      • petrbw  

        No,vzhledem k tomu, že přihlášky až do nedávna nešly otevřít a teď už jdou, doufám, že to je jen jejich překlep.Navíc už tam asi 5 lidí je nahlášených.Nasadil jsi mi červíka.....

        0 0
        • rock  

          Přihlašuji se na SILESIA bike marathon 2007 a souhlasím s podmínkami účast

          No, hlavně že si ti dotyční fajn zazžvodí :-) …

          0 0
        • mirage  

          jak ses tam přihlásil. je tam napsáo že on-line přihlášky jsou od 1.2.09 Díky za radu.

          0 0
      • petrbw  

        Teď jsem to ověřoval telefonicky.Přih­lášky zprovoznili včera a to loňské datum je tam opravdu jako chyba.Chystají ale prý novou tvář stránek a tam už to bude OK.Přihlášky ale už platí.A to je hlavní. Tož tak.

        0 0
    • RADO77  

      Já jsem se ještě nerozhodl zda se letos pokusím stáhnout čas na dlouhé někde so intervalu 4.35 – 4.45 nebo if dám přednost dlouhému silničnímu mamutovi v Přerově. Těšil jsem se, že dám oba a mamuta posunuli o týden, takže to konfliktí.

      Rozhodnu se asi na poslední chvíli.

      0 0
      • tom xtr  

        Fuj – silničního manuta stavět proti Silesii – jarní „klasice“ :(

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Au… to jsem nevěděl… loni jsem jel Mamuta a chtěl jsem tam být i letos, když to ale spojili dohromady… nevím … :(

        0 0
        • RADO77  

          Krátkého nebo dlouhého? Predloni jsem jel sam tu část co vede přes Hostýnky, ale tu část přes Oderské vrchy jsem nejel. těšil jsem se na ty kopečky.........

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Krátkého, byl to můj první závod takového typu. Pomalu bych chtěl ale začít jezdit delší závody. Letos budem objíždět Český pohár, takže si pořádně užiju. :D Na Mamutovi jsem byl 20. celkově, to mě hodně potěšilo … ;)

            0 0
    • Howgh  

      Co to je Silesia-bike-m. ? kde zjistím o co se jedná ?

      0 0
    • muppet  

      Loni jsem to jel poprvé a byla to paráda(až na jeden defekt a přetržený řetěz)ani tyhle věci mi tuto akci neotrávily a já dojel na krátké trase do půli startovního pole.Před chvílí jsem se přihlásil taky.A letos chci opět ve zdraví dojet do cíle.

      0 0
    • kolda  

      silesie je fajn. pokud bude pocasi, tak si to uzijes. krasna trat, fajn prostredi. a porad to neni uplna masovka.

      ja na ni urcite prijedu

      0 0
    • sportovni_biker  

      Taky jsem ji vloni jel. Škoda na kole za 3000,– a měsiční psychickej blok z jakéhokoli sjezdu…

      0 0
    • ED1  

      Jo je to pohoda az na Kalvarii tusim u Hradce nad Moravici? Nahore sem videl andelicky ato jeste nejakej borec z rad divaku bezel vedle me, rval me do ucha a nabizel slivovici..:-)))

      0 0
      • muppet  

        To sis měl dát a viděl bys čerty :-)

        0 0
        • vitan  

          je fakt, že trať kopíruje částečně křížovou cestu…:-)

          0 0
      • cagalam  

        … myslíš tohodle?

        0 0
        • rock  

          Tohodle člověka jsem potkal min. 3× (na kalvárii naposled). Postál, zahulákal, zafandil, zařehtal řehtačkou a pak se objevil na jiném místě o pět kilometrů dál :-) …

          0 0
        • ED1  

          Jo to je presne on…:-) snad tam bude letos zase to se mozna zastavim a dam si panaka..:)))

          0 0
        • Biker jak Pes  

          Tenhle má fotku i ve Velu … :)

          0 0
    • ED1  

      :-))) No asi bych videl primo samotnyho Lucifera..Kalvarie je sjezdovka? Jestli jo tak asi cerna obtiznost ne?

      0 0
      • sokrates  

        černá obtížnost?:)) tam jsem se učil lyžovat jako děcko..:)) min. rok jsem byl divák, teďka se snad zúčastním, bohužel tam je velké ALE…je to chvíli před bak. zkouškama..:(( jsou nějaká nepsaná pravidla na marathonech ?-jak by se měl člověk chovat a jet..(když pominu základ, že by se každý měl chovat fair play..:)

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Heh, Kalvárka je pověstná. Borci vepředu to jezdí na pilu, ti jsou nahoře hned a nemusí se tak trápit… :D

        0 0
    • cagalam  

      Trasu Silesie jsem jel minulou neděli a na hodně místech byly vyvrácené stromy, tak snad to lesáci do května stačí všechno odklidit........

      0 0
      • petrbw  

        čím víc to tu všechno čtu, tím víc se těším.Ta sjezdovka vypadá drsně,Koukal jsem na ty fotky co jsou na jejich stránkách. Týpek se slivovicí je tam asi oblíbenej.Spousta lidí, která to jela si na něj pamatuje.

        0 0
        • rock  

          A „nejhorší“ na tom je, že na sjezdovce stojí docela dost lidí, povzbuzují a zkrátka nesesedneš ani kdybys chtěl :-) …

          0 0
          • petrbw  

            Vzhledem k tomu, že ta sjezdovka je zhruba na 17 kilometru(podle profilu trati),tak nesesednout bude snažžší než kdyby to bylo někde na konci.Ale i tak-bude to asi nářez.Naštěstí nejde o život.

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Teďka už to je v pohodě, ale před 3 roky, když krtatší trasa měla něco kolem 65 km, tak hned na začátku byla stojka jak prase. Docela dlouhá. Právě tím, že to bylo hned na začátku, tak každý byl plný sil a hnal to tam jak o život. Pak se přijelo pod Kalvárku a všichni šli do kytek už pod kopce … xDD

              0 0
            • tom xtr  

              I tak to každej nedá a pěšáků do Kalvárie je poměrně dost. Na ten kopec koukám z okna baráku, takže ho mám docela ošahanej. Zatím bohužel jen z postele (trochu nemoc), což mě specielně dneska při pohledu z okna pěkně se.e.

              0 0
              • petrbw  

                z fotek není poznat, jak je ten kopeček dlouhý.Navíc pokud je to louka tak asi nesmí být moc mokro nebo nedej bože déšť. jinak budou tlačit nahoru skoro všichni.Ne?

                0 0
                • cagalam  

                  Ten kopec opravdu není moc dlouhý, ale začátek toho kopce je brutální stoupání a v dešti myslím musí tlačit každý…

                  0 0
                • tom xtr  

                  Tak podle Polaru má celý stoupání (k hranici lesa) 1,45 km, nejprudší počáteční část (k tomu reklamnímu nafukovacímu nesmyslu) něco přes 200 m.

                  0 0
              • cekanka  

                kvuli Gogenu?

                0 0
    • cagalam  

      A zrovna dneska se tam jede nějaký závod ve sjezdu!!!

      0 0
      • cagalam  

        Myslím na Kalvárii.....

        0 0
      • Biker jak Pes  

        JJ, minulý rok jsem tam byl něco málo fotit. To tehda jezdili skoro v 30 cm sněhu… :D

        0 0
      • KAPLIS  

        Z těch dh závodů jsem teď přijel a dělám fotky…

        0 0
        • KAPLIS  

          Pohled na Hradec. Ten kopec je zrádný v tom, že nejprudší je hned na začátku. Stojí tam hodně lidí, kteří tě ženou dopředu. Pak ale přejedeš horizont a jsi sám. Konec v nedohlednu. Pokud přepálíš začátek a ještě trošku „zamachruješ“ před divákama, tak už se to hodně těžko rozjíždí. Zpátky se jede ta spodní část protisměrem jako sjezd, což je taky docela fajn. Už se těším.

          0 0
        • cekanka  

          Tak sem slyšel správně, že tam na tebe někdo volal. Kolik máš asi fotek?

          0 0
    • Kebo  

      No tak sem koukal na fotky a tak a musim rict ze to vypada na skvelou akci!uz se tesim ale je to az za dlouho:-(

      0 0
    • Kebo  

      Ahoj,když vyplnuju prihlasku,tak to po me chce klub jinak me to nepusti dal…to musim bejt nekde registrovanej nebo staci napsat nejakou blbost nebo neni nebo tak neco:-)?blbej dotaz ale dik,fakt nevim

      0 0
      • petrbw  

        Ahoj, já jsem tam napsal pomlčku.To stačilo.Nutné je hlavně rodné číslo, protože to bude jako variabilní symbol u platby.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Si tam napiš město a máš to … :P

        0 0
    • ax  

      O vikendu jsem jel lesni cestou ze Skripova ke kalvarii a vsiml jsem si ze tam je nove vyznacena trat. tzn. jak se ted vyjede kalvarie az nahoru tak pak se u takoveho lesniho odpocivadla zataci doprava a nasleduje sjezd, jenze nove se jede rovne.

      vi nekdo neco o planovanych zmenach trate? rozsah?

      0 0
      • vitan  

        jede se u toho odpočivadla doprava! původní varianta se již 3tím rokem nepojede, protože nám tento sjezd připadá atraktivnější.

        Novinka velká bude, ale nechte se překvapit..:-)

        biku zdar, V.

        0 0
    • SugaRace  

      Moc rád bych jel taky. Minulý rok jsem byl podruhé a podle mě jeden z nej maratonů u nás. Loni se na dlouhé podařilo do dvacátého místa a předjel jsem i Edu Pinkavu z Vela…takže úspěch :o)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      K těm změnám tratě, bavil jsem s jedním borcem co má trochu s tím společného. Říkal, že nás čeká překvapení, nechtěl ale říct co, takže možná to má něco s tím společného … :)

      0 0
    • petrbw  

      Tak mám takový pocit, že všichni borci už tu trať najíždějí předem.Snad nebudu mít velké mínus, že ji pojedu úplně poprvé.Nerad bych bloudil jako holanďan.A nebo budu muset vyrazit a trať si projet.Jenže asi nebude teď čitelná, že?

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Možná by ses mohl domluvit s místníma. :) Během závodu je trať značená víc než skvěle, možná je to taky tím, že ji znám nazpaměť … :)

        0 0
      • tom xtr  

        Žádné zvláštní technické pasti na trati nejsou (pokud teda nebude nějaká větší novnika), takže jet to naslepo není problém. Ale bydlíš nedaleko, tak si to projeď – trať je značená celoročně hodně dobře, takže spolu s mapkou z WEBu to není problém trefit.

        0 0
        • petrbw  

          dík, myslím, že by to stálo za to.Projet si to dvakrát na nečisto.Jen co se oteplí a mě přejde chřipka.

          0 0
          • tom xtr  

            Pokud to budeš chtít projet a nechceš jet sám, klidně se ozvi. Určitě se tady někdo místní najde – já budu když na to přijde taky k dispozici. Párkrát si to určitě během dubna projedu.

            0 0
            • petrbw  

              To zní nadějně, v dubnu bych to taky zkusil projet.Tak pokud to vyjde, rád se ozvu.

              0 0
    • tom xtr  

      Teď se dívám na stránky maratonu a vidím nového sponzora. Asi bude letos v tombole nějaká Merida?

      0 0
    • Bobesss  

      Nemá náhodou někdo krátkou trať ve formátu pro GPS? Chtěl bych si to projet a nechce se mi řešit značení…

      0 0
    • manas31  

      Plánujem projetí větší části trasy na 1.5., takže pokud má někdo zájem, může se přidat. Vyjíždět budem okolo 9. hodiny ráno od Chovatelů. Tempo bude vzhledem k následné Šele pohodové.

      0 0
      • kolda  

        skoda, na 1.5 jsme uz domluveni v OL. asi si to projedu 2.5. s pritelkyni na pohodu. a tyden predem poradne :)

        na Silesku se hrozne tesim ..

        0 0
    • handat  

      Ahoj, o tomto ví­kendu jdu taky zkusit trať, tak se budu těšit, že některé z Vás uvidím. Silesii jedu prvně a jestli zabloudím teď, tak budu doufat, že naostro to bude lepší. Ale těším se moc:-)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Neměl by být problém. Značení je čerstvě natřené, je opravdu parádně vidět. :) Stejně se jako domácí po značkách nedívám … ;)

        0 0
        • handat  

          V neděli jsem si ji projela, je super značená a pěkná trasa, Kalvárii jsem vyfuněla, ale nevyjela celou, stejně jako ten kopeček za Raduní. Pak teda výjezd k zámku taky byl trošku horší:-) Tak příští týden:-)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Na Kalvárku se těším. Tam vždycky předjedu nejvíc lidí. :) Hodím prostřední a jedu … :D

            0 0
            • Zerocool  

              hm

              0 0
            • RADO77  

              Tak na to se rád podívám .............­....... If mě předjedeš budu Ti fandit

              0 0
              • Biker jak Pes  

                fakt … :D Já nekecám :D

                0 0
                • kolda  

                  tak kalvarku na prostredni vyjedu taky – ale nahore vidim tu krizovou cestu 2×:) v zavode zrovna kalvarku nehrotim a nechavam si silu na zaverecne kopecky.

                  0 0
                • Zerocool  

                  na tvém místě bych tam hodil velkou…:)

                  0 0
            • muppet  

              Škoda že to neuvidím,leda že bys na mě počkal a pak to v pohodě dojedeš :-)

              0 0
            • Martinkaa  

              Je to dobry kopec. Diky fanouskum to vzdycky vyjedu :-). Teda jako neee, ze by me vytlacili :-))

              Tak ahoj pristi vikend ;-)

              0 0
            • cagalam  

              Kalvárka se vyjet dá, to je jasný. Ale zajímá mě, jestli se dá vyjet i ten následující kopec na včelí hrad!! Já ho tlačím pokaždé…

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Taky se dá. Ale chce to docela techniku. Když je sucho tak celkem není problém, ale v mokru je rychlejší dole sesednout a vyběhnout to … :)

                0 0
              • kolda  

                da. ale pozdeji v lete, kdy to tam je vic vycisteny, to je lepsi.

                0 0
              • vitan  

                nesmíš vyměknout z toho mírného sjezdu před tím kopečkem, ten hupek dole…jen prosvištět se zavřenýma očima a huráá…jsi v půlce kopce..:-)

                jestli jde hned o ten první dlouhý výjezd, tak tam doporučuju volit dobře stopu a přesunout se na špičku sedla…:-)

                vyjet jde na Silezce všechno.

                0 0
                • kajis  

                  O tom bych dost pochyboval. Těsně před Žimrovicema v lese je takový krátký (20 m) stoupák pořádně do kopce, který už snad ani není fyzikálně možné vyjet.

                  0 0
                  • kolda  

                    tak ja ti to nekdy ukazu :) jde to, fakt.

                    0 0
                  • Biker jak Pes  

                    JJ, kolda má pravdu. I když se to nezdá, i tohle jde vyjet. Já jsem ho dal zatím jednou. :D V závodě to je ale rychlejší běhat než se tam snažit o téměř nemožné… :D

                    0 0
              • tom xtr  

                No zrovna dneska jsem ten výjezd na Včelí hrad testoval. Povrch celkem OK, takže se to vyjet dá celé, ale za předpokladu, ža přeříznou ten strom ve druhé půlce toho stoupáku.

                0 0
                • vitan  

                  na todleto půjdem v sobotu, zítra sjezd Melčským údolím

                  0 0
                  • tom xtr  

                    Ten sjezd je v pohodě, akorát v Melčským potoku je nějak moc vody! Horší je závěr sjezdu z Jelenice. Jsou tam čerstvě pokácený stromy křížem přes stezku a blbě se to přelízá. Snad to lesáci brzo uklidí.

                    0 0
                    • vitan  

                      sjezd Melčským údolím je vyčištěný, trasa 55tky nad Melčské údolí je uklizená.

                      Ta Jelenice je problém – lesáci tam ještě pracujou a skončí asi ve středu..takže ve středu večer tam opět vlítneme a uděláme co bude v našich silách.

                      jinak všem děkuji za informace z trati! celou trasu máme zmonitorovanou a o problémových místech víme…jen to nejde udělat všechno během jednoho dne.

                      Děkuji mnohokráte za celý tým pořadatelů. Vitus

                      0 0
    • Martinkaa  

      Silesia byla opet skvely zazitek. Trat je moc zabavna. Nikde neni zadne nezazivne misto (snad jen posledni asfaltovy vracak par kilometru pred cilem ;-) ).  Kdyz jsem poprve mrkla ze zvedavosti na tachometr, nechtelo se mi verit, ze uz jsem skoro na sedesatem kilometru :-). Proste to odsypa a tak to ma byt. Ne aby clovek od pulky zavodu cucel na tachac a cekal, kdy to skonci :-)

      Jinak jestli je vceli hrad to prudke stoupani a pak takovy ten prikop a nahore obcerstvovacka, tak jsem to vcera vyjela :-)

      No a kdyby nekdo z vas nahodou vcera nasel kratasy na kolo Volrab a cernou sportovni podprsenku s bilocernym lemem, tak je to moje a budu moc rada, kdyz me zkontaktujete ;-)

      Neztratila jsem to pri zavode, ale zapomnela jsem to ve sprse…  Chjo, skleroza… :-( To je tak kdyz clovek specha…

      0 0
      • muppet  

        Zkus se obrátit na pořadatele,jestli jim to tam někdo nedal(myslím ty věci),snad budeš mít štěstí.

        0 0
      • Lada1  

        no jeste, abys to ztratila pri zavode:-) to bys tezko vysvetlovala, jak se to stalo LOOL 

        0 0
        • cagalam  

          Při závodě jí asi ztratit nemohla: Vyděl jsem jí jak šlape na Kalvárku a to ji ještě měla… :-)

          0 0
    • tachmude  

      Pod zámkem směr Žimrovice jsem našel pumpu Blackburn AirStik.Jestli někdo postrádá tak se hlaste.

      0 0
    • Kebo  

      já zase ztratil podsedlovku specialized sedou s dusi a malickostma:-(

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Pár fotek pro zájemce … ;)

      Silesia – fotky

      0 0
    • tom xtr  

      Mně se to letos hodně líbilo, trať skvěle připravená a vyčištěná (možná až moc na moje gusto, trochu víc nároků na techniku by neškodilo). Až na to horko – měl jsem prázdnou nádrž pravidelně tak 10 minut před každou občerstvovnou. S časem (něco málo pod 5 hod.) vcelku spokojenost. Marně přemýšlím, kde ještě zrychlit – asi se budu muset naučit jezdit ty schody na Podhradí :)

      0 0
      • ananas  

        jsem se ptal zdratvotnice co u těch schodů stála a říkala že dva rideři ty schody už sjeli, ale pohyboval jsem se kolem dvacátého místa takže možná nějací ještě přibyli…

        0 0
        • cagalam  

          …mě říkala, že už to sjeli tři!

          0 0
          • tom xtr  

            Předpokládám, že myslíš ty druhé schody na konci lávky. U těch prvních si to moc neumím kvůli té točce představit. No nic, asi se někdy navleču do chráničů a pojedu to otestovat :)

            0 0
    • Zerocool  

      spokojenost, naše rodinné trio: 2:20 junior, 2:36 žena a 2:50 moje maličkost, takže dvě zlata a 22.místo v malých rakvích:)

      0 0
      • RaZzEr^^  

        Budou neaké velké zavody i na Jižní moravě? MTB Myslim…

        asi

        0 0
        • rock  

          Pokud Tě zajímají ty větší akce, tak s přimhouřením všech očí (asi to už není JM kraj, ale je to coby šutrem dohodil a zbytek dojel) Drásal v Hodtýnkách (Holešově) na začátku července a Jedovnice v půlce září. A určitě pár menších mezi tím … viz třeba http://www.ivelo.cz/…horska-kola/

          0 0
        • Zerocool  

          nechápu proč se ptáš mě, jsem z OVY

          0 0
    • ax  

      tady davam fotky ze sjezdu kalvarie,

      my nejrychlejsi se tam najdeme :)

      http://ax.raj­ce.idnes.cz/Si­lesia08/

      0 0
    • cagalam  

      A nemáte náhodou někdo fotky s té lávky přes řeku Moravici? Někoho s foťákem jsem tam viděl!

      0 0
      • vitan  

        fotky z lávky jsou zde. jinak jsou dokonce už i dvě videoreportáže, takže se mrkněte na tvopavsko.cz

        0 0
    • delfyn  

      závod se mi taky moc líbil, škoda že jsem neměl potrénováno, skvěle prověřil moje starý kolečko, jen jsem na dlouhý neviděl dalšího kolegu na pevný vidlici:)

      0 0
      • rock  

        Ten bike si pamatuji, 100% jsme se potkali ve sjezdu k lávce přes Moravici :-) …

        0 0
        • delfyn  

          brzdil jsem tě moc? tak to promi¡n

          0 0
          • rock  

            Vybavuji si, že jsem konstatoval něco o krásným veteránovi, o brždění nic nevím :-) …

            0 0
            • 4.ever1  

              Nemá náhodou někdo 55 km trať ve formátu pro GPS ?

              Nebo alespoň záznam projeté trasy ve formátu mps nebo gdb ?

              Jinak jsem se díval , že letos se jede 16. 5. 2009. 

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Trasa je celoročně značená, ztratit by ses na ní neměl, jestli míříš tady… :P

                0 0
                • 4.ever1  

                  Tak pokuď je to značeno celoročně , tak to je v pohodě.

                  A jak je to značeno ?

                   
                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Značené to je, záleží jenom na tom, jestli to lesáci přes rok nezničili a nepokáceli stromy se značením jak u nich bývá zvykem.

                    Značení je jak na většině marathonů. Červená tečka s bílou šipkou se směru jízdy na stromech a sloupech (vertikální značení) a na cestách bílá a červená šipka vedle sebe ve směru jízdy (horizontální značení)… Teďk zrovna nikde nemůžu najít fotku … :/

                    0 0
                  • muppet  

                    Našel jsem kousek značení,ale když si to přehraješ celé tak ty značky uvidíš. :-)

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Jj, to je ono. Mám někde i fotku pouze toho značení, ale hledat mezi stovkami fotek se mi zrovna moc nechce … :P

                      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak co chlapi, jak to s váma vypadá letos ?

      Jedu krátkou jako vždycky, snad se uvidíme… ;)

      0 0
      • beranek666  

        tak si mě na startu dobře prohlídni ze předu, dále si počteš jen reklamy co mám na zádech :-D

        0 0
      • petrbw  

        Už se těším, jen se obávám, že bude pršet.Taková šňůra hezkých dní snad na jaro ještě nebyla.Mimochodem, pokud bude sucho,jaký plášť je dobrý na tu Vaši trať obout do zadu.Aby byl rychlý.Ještě jsem Silesku nejel, tak nevím co mě čeká.Jen vím, že me čeká výměna zadního pláště.:-)

        0 0
        • Zerocool  

          úplně jedno..

          0 0
        • daymaker  

          Hlavně si dej to, na co jsi zvyklý. Zkoušet poprvé na závodě nový vzorek = risk! Jinak Sileska je dost technicky náročná, z mého pohledu (beru to jako pozitivum). Není to žádná dálnice. Hodně technických výjezdů a sjezdů. Hlavně hodně kamení. Opavsko má přezdívku „kamenolom“… :-)

          P.S. – Pokud bude pršet nějak vydatněji, bude větší sranda… :-) Ale malý destík by tomu spíš prospěl.

          0 0
          • petrbw  

            No, teď tam mám maxxis larsen TT 2,1.Nejsou špatné, ale na škodabike Ostrava se mě zdálo, že v terénu moc nedrží.Hlavně ve výjezdech na měkém.Předek drží dobře, ale zadek ne.Napadá mě spíš Nobby Nic UST Evolution.Teda na ten zadek.

            0 0
            • daymaker  

              Nobby Nic mám vpředu. Je to držák. Takže hlavně na předek. Když ho dáš dozadu, budeš mít jistotu, ale hůř se bude odvalovat. Já mám dozadu Racing Ralph, rychle jede a přitom i v bahně celkem jistota. .-)

              0 0
          • beranek666  

            silezka a technicky náročná jo :) ty mě hochu bavíš :-D

            proboha, na silezii nepotřebuješ ani odpruženou vidlici. plášť klidně nějaký rychlý slick je určitě výhoda, protože výjezdy i sjezdy jsou tak luxusně vyklizené, že se nemusí za celý závod slézt z kola. teda pokud vyjedeš kalvárku a včelí hrad :) kalvárka má v nejprudším místě 20% sklon, tak si myslím, že to musí vyjet každý průměrně zdatný cyklista. nebo má někdo jiný názor?

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Každý má nároky na terén jiné. :) Trasa Silesie je super, na mě je tam techniky až až… :)

              0 0
            • jackasss1  

              Já jsem si to jel projet teď v pátek a pokud umíš přeskakovat kmeny, tak pak nemusíš slézat s kola. A pro mě jako průměrného cyklistu byla 90 km trať pěkná makačka a ve dvou místech (stoupání) jsem taky tlačil. No holt tě asi uvidíme na bedně :-)

              0 0
            • daymaker  

              každý svého štěstí strůjce. Jenom jsem to myslel třeba ve srovnání s nedávnou Chřbskou, nebo třeba s Priessnitzem. Co můžu porovnat. Myslel jsem to jako pozitivum, neboli, že Silesie se jede v terénu a ne na širokých uježděných polňačkách (i když samo občas taky). Takže jestli valíš na pevné vidli a na galuzkách, zlom vaz! Já hobík si budu radši 90 km pérovat. Takhle jsem to myslel… :-) V so hodně zdaru

              0 0
            • tom xtr  

              Že Sileska není zrovna o technické náročnosti máš celkem pravdu, ale jeden takový deštík jako včera před závodem a rázem se to může změnit :)

              Jinak v SO jsem projížděl větší část dlouhé a vše bylo sjízdné. Co provedla včerejší bouřka těžko říct.

              0 0
      • Zerocool  

        jedu krátkou…

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Čistě náhodou, buď zítra nebo ve středu (spíš ve středu) se chystám projet trasu kratší varianty Silesie. Pokud by někdo měl zájem, napište sem a domluvíme se. Jel bych rychlejší tempo, ale ne zase úplný šrot. :)

      0 0
      • Zerocool  

        na bika sednu až v sobotu:)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Taky to tak většinou dělám, ale Silesie alias Mistrovství světa a přilehlých galaxií, je něco jiného než ostatní závody. Tady u nás jde o prestiž v kraji a nevím ještě kdesi cosi. Prostě si nesmím dovolit zklamat… :)

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak se připravujte, právě tady pořádně sprchlo, dokonce lítaly i blesky jako kráva… :)

      0 0
      • cekanka  

        A co teprv ty kroupy. Takovy dešť je nejhorši svinstvo. Rostliny pořadně nezalije a z hliny uděla bahno!

        0 0
      • rock  

        Teď čtu ve zprávách něco o vytopené škole v Opavě, pobořených domech a popadaných stromech. Tak doufám, že budou místní matadoři zbytek týdne foukat na pěšinky, ať to do víkendu vyschne :-)

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak jsem dneska projel celou trať a vypadá luxusně. Až na pár úseků, které jsou prosypány makadamem a trochu bordelu v pár sjezdech je fakt uklizeno. Déšť o víkendu vůbec neublížil, dokonce i notoricky známé úseky, které jsou v záplavě bahna celoročně jsou docela suché, třeba ve sjezdu z Jelenice.

      Pak je ještě jedno místo, kde se drží voda. Neumím přesně popsat, kde to je. Je to kousek po startu. Když se vyjede louka za Raduní, najede se na rozbitou asfaltku, odbočí se vpravo na polňačku a po nájezdu do lesa následuje sjezd po pěšině doprava, dole se přejede louka a pak se točí ostře doleva a vjede se opět do lesa. V tomhle místě nějaká voda je, ale nevypadalo to hluboce.

      Další blbé místo je po Kalvárii. Když se vyjede úplně nahoru na rozcestí, tak se potom sjíždí lesem na Kajlovec. Ve sjezdu je docela hodně větví a kamení, takže trochu bacha. To tam ale bývá každý rok. Ale na konci, když se najíždí na lesní cestu, je totální bordel. Bahna snad i nad kotníky a voda všude. Je to tam brutálně rozježděné od lesáků, takže s tím se nedá nic dělat.

      Na včelí hrad je cesta v pohodě. Vyjel jsem ji, stejně jakou houpačku před občerstvovačkou.

      Sjezd z Jelenic je v pohodě, začátek je vysypaný makadamem, ale zbytek je krásný.

      Lávka přes řeku taky stojí, jenom dneska se mi tam postavila kachna a nechtěla odletět. :D

      Rybářská stezka (krátší techničtější úsek před občerstovavčkou mezi stromy) je taky super. V místě, kde je lávka byla je přidána druhá. Jenom opět bohužel kaluž, která to tam tradičně brzdí se zvětšila. Já ji pouze přešel, riskovat let přes řidítka není nic pro mě. :)

      Sjezd do Melčského údolí je na mé poměry strašný. Jednak je okolí vykáceno a cesta podle toho vypadá. Všude plno klacků a uprostřed vymletý rygol. Brod byl trochu menší než obvykle.

      Ten krátký výjezd před Žimrovicema, těsně za kanálem se mi podařilo vyjet ze 3/4. Na tohle ještě nemám. :D Sjezd do Žimer je jinak v super stavu.

      U Bohučovic, místo, vesnice, kde se přejede přes cestu a pak se pokračuje přes louku do Chvalíkovic, je vysoká řepka. Někdo ji ještě nestačil sklidit a uprostřed je vyjetý pouze úzký chodníček. Vletěl jsem do toho a byl jsem rád, že mě to neshodilo z kola. :) Jsem zvědav, kolik lidí tam poletí. :)

      Zbytek trasy vypadá, jak už jsem řekl, super. Na sobotu se už nemůžu dočkat… :)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Zapomněl jsem, projížděl jsem kratší trasu, tedy 55km…

        0 0
        • beranek666  

          krásně popsáno, nemůžu než souhlasit. vyjmenoval jsi všechny záludnosti, na nic jsi nezapoměl… přesně jak to vidím já. ještě bych doplnil kravský podjezd, ten se otevře až při závodě a to zase bude fekál! jinak s tou řepkou před cílem se poperu po svém, znám zkratku :-D

          jo a u chvalíkovských rybníků (technický singletrack)- je tam ještě ten vyvrácený pařez co zabírá 90 procent cesty a nutí tě skočit do bláta? nechci mít kolo zamrdané ještě než se dostanu na kalvárku…

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Ne, ten úsek je v pohodě. Žádný pařez jsem neviděl. BTW: jedeš na pevné ?

            0 0
            • tomaschek  

              Co ten první sjezdík v lese nad raduňskou loukou – dá se projet rovně to místo nahoře, kde je doleva desetimetrová objížďka se schodem na konci? Není na cestě moc bláta? Vloni jsem to pustil bahnem a předjel asi 10 opatrných…

              0 0
              • Biker jak Pes  

                To jsem popsal hned jako první. :)

                Projet se to asi dá, ale dneska jsem to nezkoušeli. Raději jsem byl opatrný. :) Vody je tam míň než obvykle a jenom v kolejích, uprostřed je „jenom“ bahýnko. V sobotu to asi taky pojedu rovně, i když taky záleží, kolik lidí to přede mnou projede a jak moc to bude už rozježděné…

                0 0
              • beranek666  

                oni tu díru (kdysi obří kaluž) zavozili rozbitými cihlami! já tam rozhodně nevjedu… to je o prořezání pláště :( vlevo je to upravené a dá se to celé projet, netřeba slézat. nevím jak je to hluboko v balíku turistických závodníků :)

                jinak jezdit tu kaluž je ta největší kokotina na světě! získáš sice 1,3 sec. ale zamrdáš si celé kolo, ráfky, řetěz.. stojí tohle za to? já tvrdím, že ne…

                 

                pro toma: nejedu na pevné, dneska mi přišla z reklamace reba… ale už jsem to měl natrénované, i sjezdy jsem fičel celkem rychle! o to rychlejší budu s rebou.

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Jj, ty tašky si pamatuju, ale jak říkám, uvidím, jak to bude vypadat při závodě.

                  S tou pevnou jsem si tě nedokázal představit. Jelenice nebo do Melčského údolí to musí být brutální …

                  0 0
                  • beranek666  

                    hlavně jelenice a z kalvárky dolů… zbytek ušel. místy by se hodilo celopéro :) ale nejsme slečinky, ale tvrdí bajkeři! no ni?

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Já jsem hlavně silničář a to stačí … :)

                      0 0
                    • piskot  

                      sorry, ale bejt tvrdej bajker, kterýmu vadí, že si zašpiní ráfek… :)))

                      0 0
                      • beranek666  

                        pokud je to zcela zbytečné a můžu si vybrat jestli zašpinit nebo nezašpinit, zcela logicky volím to druhé… jsi jiného názoru?

                        0 0
                        • Biker jak Pes  

                          Na Silesii není nikdy nic zbytečné … :)

                          0 0
                          • beranek666  

                            o tom to taky je – dobře volit stopu a minimalizovat tak případná rizika :)

                            0 0
                        • piskot  

                          asi tě to překvapí, ale je mi to úplně jedno :)

                          přece nebudu u každé kaluže přemejšlet, kudy ji objedu. Něco jiného je, pokud je průjezd okolo bezpečnější, tak raději než abych si rozbil hubu, tak nějakou nepřehlednou bažinu raději taky objedu. Předpokládám, že jsi to asi i tak myslel, ale vyznělo to, jako trauma silničáře leštiče, který bude mít špinavé kolo a je z toho na prášky :)

                           
                          0 0
                          • beranek666  

                            ne, o vzhled nejde, jde o funkčnost kola. řetěz od bláta se sukuje, hůř může řadit, ráfky se dřou a opotřebovávají se (+ špalky),… a tato kaluž ti toto všechno na stoprocent zařídila. proto kvůli ušetřených několika vteřin (max. 5) toto nechci riskovat a jedno mi to určitě není.

                            0 0
          • popik  

            ten kořen (strom) tam v úterý ještě byl – díra byla zasypána cihlama – celkem o hubu

            0 0
        • Zerocool  

          a zapomněl jsi, že bude do soboty včetně „lehce“ pršet a všechno bude stejně jinak:)

          0 0
          • skier  

            Soudruzi už mě neserte :-) Mám obuté Ralfy a doufám,že nic nebudu muset měnit. Nevím jak u vás Polsku,ale u nás v Asii nepršelo 2 měsíce. Tak snad to i noční deštík nijak nezmění

            0 0
            • Zerocool  

              jo o pláště nejde, jezdím Nraptory bahno nebahno, jen za sucha to lépe odsejpá:)

              0 0
              • skier  

                Tak spím klidně, bo Ralfy new jsou oproti Nraptorům na mokru drapáky :-)

                0 0
          • Biker jak Pes  

            To si ani neopovažuj říct ! :)

            0 0
          • Biker jak Pes  

            Předpověď vůbec nevypadá dobře… :/

            0 0
    • pepe19  

      takl¨že prší…(

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Takže, počasí nakonec vyšlo super. Trochu zapršelo až po závodě a to k tomu lehký letní deštík. Je pravda, že mraky na obloze byly brutální, ale nespadla z nich ani kapka.

      Jinak, letos jsem nadšen, jak to jen jde. Po loňském 30. místě jsem si dal cíl, že do 30. místa to letos musí být. Když jsem se ještě dozvěděl, že pojede i Pavel Padrnos, bylo jasno. Zaříznout Padrnose a vyvěsit si jeho skalp na zdi. :) Po startu jsem kupodivu neměl problém jet se špicí, jak to mívám na každém jiném marathoně a nad Raduní jsem byl kolem 20. místa. Když mi na Kalvárii hlásili 15. místo s tím, že Padrnos jede 8. , tak to bych byl blbý abych se nekousnul a nejel dál. Padrnose jsem nakonec dojel u Žimrovic a předběhl v tom krátkém kopečku, který jde sotva vyjet. Na zámku jsem mu potom ujel definitivně. Výsledek ? 15. místo celkově, 8. místo v kategorii do 29 let. Spokojen jsem nadmíru, příští rok to bude do desítky… :D Ještě takhle odmaturovat …

      A co mě ještě potěšilo byly sjezdy. Jako silničář najedu na biku ani ne 500km za rok, takže jsem čekal, že odletím v každém menším sjezdu. Bohudík to bylo naopak. V pohodě jsem stíhal skupince, ve které jsem jel úplně beze strachu. Avšak, tipl bych, že nějakou roli v tom hrála znalost domácí tratě … :P

      Prostě super závod !! :)

      0 0
      • rinma  

        jj,mi se jelo taky docela dobre, na to, ze to byl muj prvni zavod, jen, ten asfalt mezi zamkem a kajlovcem jsem libat nemusel. tachos + sedlo na vyhazov, a po padu naprosta krize, ale nevzdal jsem a dodreny to nejak dojel. jedine pozitivum

        0 0
      • raceman  

        gratulace, pomalu ti to na tom bajku začíná jezdit … ;-)

        mi se ale taky nejelo nejhůře :-P

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Jj, díky. Taky gratuluji, na Razové jsem nikdy nic nezajel … :D

          Silesie je krásná a hodně oblíbená, a to i mezi diváky. Když jsem najel na Kalvárku a nahoře byla ulička jak na TdF, že jsem málem neviděl na cestu, to stejné se odehrávalo na zámku. Prostě nádhera. O to víc, mě to těší! … :)

          0 0
      • beeker  

        15. místo jo? to ti jsi dobrý chrt, gratuluju  :-))))

        0 0
      • Corbett  

        Chci se zeptat vás rychlých z krátké trati, jak se vám předjíždělo těch 150 nejpomalejších z dlouhé trati. Já patřím tedy k těm pomalým i když mě naštěstí předjeli do druhé občerstvovačky dva nebo tři borci. Jel jsem tento závod poprvé, líbil se mi, ale tohle se mi zdá trochu nedomyšlené. Proč dlouhá trať má tu 7km dlouhou smyčku navíc, nebo proč jí nemá i krátká trať. Pak by to myslím s tím předjížděním nebylo tak horké.

         
        0 0
        • beranek666  

          toto je na silezce naprosto bez problému, jsou tam široké cesty, takže v předjíždění nevidím sebemenší problém.. takže ne že nedomyšlené, ale naopak velice promyšlené! aspoň my z krátké s tím problémy nemáme :) nevím, jestli vám z dlouhé vadí, když vás někdo předjede asi dvojnásobnou rychlostí :-P

          0 0
          • rock  

            Postřeh z dlouhé: všude je to na pohodu, akorát ten chodníček těsně za lávkou před 2. občerstvovačkou je těžce na pi … píp, co se soužití s chrty z krátké týká.

            0 0
        • Biker jak Pes  

          No, občas to bylo peklo, ale většinou to šlo. Nejhorší byl úsek před 2. občerstvovačkou (Rybářská stezka). Zrovna jsme sjížděli Padrnose a chytli jsme nějakou skupinu z dlouhé hned na začátku. Po chvilce naléhání nakonec zastavili a pustili nás. Nejen oni, ale spoustu dalších v tomhle úseku. Chtěl bych jim za to poděkovat, pokud to někdo z nich čte, ač jsem jim děkoval už na trati… :)

          0 0
        • Biker jak Pes  

          Jinak, jestli tou 7km dlouhou smyčku myslíš na začátku, tak to tak bývalo pár let zpátky. To ještě Silesie mívala 65km místo současných 55km. Ale řekl bych že to zrušili protože se do kopce se to strašně ucpávalo a místa, kde se dá v pohodě jet se chodila pěšky. A ve sjezdu se zase na druhou stranu zabíjelo hodně lidí, v některých místech to tam je fakt o hubu…

          0 0
          • daymaker  

            Myslím, že se to změnilo kvůli problémům s pozemkem zámku a toho statku co tam je. Ono, když přes zahradu(skoro) projede 1000 lidí, není to nic moc. Proto se teď dlouhá točí kolem Raduně po asfaltu až nahoru a pak teprve do lesa.

            0 0
      • beranek666  

        jestli pořadatelé budou furt jen dláždit každý technicky náročnější úsek, tak nám silezku za chvíli začnou vyhrávat jenom silničáři :-D fakt strašné… přes každou kaluž postaví most, každý sjezd vyklidí, že by se tam dalo jet na silničce.. asi vznesu protest a požádám lesáky ať tam navezou tuny makadamu, pokácí přes cestu pár stromů a traktorem vyjezdí nějaké rygolky :)

        0 0
        • rock  

          Přijeď do Jedovnic. Do září daleko, ale jak jsem si nedávno cvičně projížděl trať, tak valná část zajímavých úseků zmizela pod rigoly od lesní techniky, všude je spousta čerstvých pasek (takže to připomíná Sibiř po pádu Tunguzského meteoritu), spousta kmenů, větví a větviček a nějaký ten kilometr cest nově sypnutých makadamem (frakce 64/128)

          0 0
        • Biker jak Pes  

          Je pravda, že se na to mohli Formani vykašlat, alespoň bych se vešel do desítky … :) Ale s tou tratí nesouhlasím, mě vyhovovala maximálně, jenom ještě trochu víc pročistit sjezd do Melčského údolí a je to ideální… :D

          0 0
          • daymaker  

            Já bych zase uvítal na těch sjezdech nějaký ten marast, ať je to trochu MTB a ne Giro… .-)

            0 0
            • Biker jak Pes  

              No, ale kdyby se to mělo srovnávat se závody Kolopro, tak Kolopro je silniční závod ve srovnání se Silesií…

              0 0
      • rock  

        Vzhledem k tomu, že jsem měl v půlce března najeto asi 200 km, byl jsem v pokušení nechat propadnout startovné. Ale kousl jsem se, potrénoval jsem a bylo z toho 1/4h zlepšení času na dlouhé :-)

        Trať byla v lepším stavu než loni a počasí vyšlo geniálně (déšť před startem, déšť po dojezdu, ale mezitím nic a suchá trať) a i ten guláš chutnal líp než loni …

        0 0
      • beranek666  

        opravdu nerad ti kazím radost, ale letos na silezce nebyla žádná konkurence, protože všichni,kteří mohli promluvit do pořadí jeli kolopro. takže čas jsi měl dobrý, to gratuluju, ale umístění by za jiných okolností zase tak slavné nebylo… ted mluvím i o mě. jinak jsi mě teda překvapil svým časem, myslel jsem že tě smáznu hned v prvním sjezdu a nic se nekonalo :( sereš mě! příští závod tě vyškolím, těš se

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Běž do háje s takovýma kecama. :D To, že borci byli na Kolopro je jejich problém a nikoho to nezajímá. Historie se neptá jak.

          Jinak jsem se docela divil, že jsi odletěl už před Raduní. Já jsem měl Tomáše nahoře na louce ještě na dohled. :) Z kopců by jsi letos nestíhal. :D Jak jsem psal, mezery jsem nenechával a do kopce bych ti stejně ujel … :D

          0 0
    • petryk  

      Počasí bylo velmi kvalitní, horší byl dnešní výkon, ale občas se holt nezadaří:) Oproti loňsku propad asi o 50 míst dolů, ale do půlky jsem se vešel. Pro mě osobně je Silesia maraton s nejlepší tratí (mluvím o dlouhé), moc mě to baví, není tam příliš hluchých míst a ve sjezdech se dá dost dohonit (třeba dneska). Spousta fanoušků, hezký startovný a supr atmosféra jsou už jen takový bonus. Akorát teda ta fotka… no ale dneska to tak bylo furt ;)

      0 0
      • tomaschek  

        Závod to byl nádherný, počasí ideální a posun na krátké o přesně 100 míst a půlhodiny oproti loňsku mě nemůže netěšit.

        Jen škoda, že i na tak perfektní akci se najdou opravdoví debilové, kteří se bohužel hojně objevují i mezi cyklisty. Borec mě nění schopen předjet 10 km po startu v úsecích, kde se vejde pět cyklistů vedle sebe (viz třeba louka nad Raduní), a pak musí mermomocí předjíždět v nejtěžším a nejužším singletracku (ten první prudký krátký sešup, dole doprava a přes kořeny a kaluže). Debil vyjede doprava z pěšinky na šikmý svah se sklonem cca 20 stupňů, pak se chce zařadit zpátky na singletrack a když vláček v nejtechničtějším úseku „neočekávaně“ přibrzdí, napálí to do mě zprava sezhora v plné rychlosti.

        Když mě sestřelí někdo, kdo to prostě neumí, a na místě, kde se dá předjíždět, řeknu si smůla, holt jsme amatéři. Ale tohle byla naprostá zbytečnost. Tímto zdravím frajera s bílým kolem ve světlém dresu, který tak srdnatě bojoval o aktuální 140. místo. Jinde na trati asi předjížděť nešlo…

        Sedím u kompu, leduju si koňara velikosti grapefruitu a mrzí mě, že jsem si nezapamatoval jeho číslo. Snad ho to taky aspoň trochu bolelo.

        0 0
    • daymaker  

      Krásné to bylo… :-) Dlouhé, ale krásné… .-)

      0 0
    • muppet  

      No mě to letos vůbec nejelo,trápil jsem se celou cestu.Posun o 30 míst dál oproti loňsku,čas lepší ale měl jsem toho opravdu dost (krátká trať). Dojel jsem ve zdraví a to je pro mě nejdůležitější. :-)

      0 0
    • kolda  

      letos to opet vyslo suprovne, hlavne pocasi, ktere rano v Olomouci vypadalo spatne.

      letos tomu moc nedavam, tak me 85.misto docela uspokojilo. akorat mi ujeli vsichni kamaradi, coz jsem si vyslechnul :)

      0 0
    • jim1f  

      letos jsem jel poprvé Silesii a musím říct,že mě to CHYTLO ! ! !Moc povedený závod a super terén.O výsledku bych radši pomlčel,ale těch 90km jsem nakonec zvládnul.A největší dojem na mě udělala kalvárie.Přesně jak píše bajker jak pes-uplná TdF a ti lidi podel trati- P A R Á D A !Jo a kdyby jste nevěděli kdo to letěl po startu přes ten betonový sloupek u náměstí,tak jsem to byl já :-)

      0 0
      • daymaker  

        Jej, já tě viděl. To je na prd, když se to před tebou takhle rozestoupí a bum. V Jeseníku loni takhle 2 borci natankovali zaparkované auto. :-)

        0 0
        • jim1f  

          A já jsem potom s tebou mluvil za kalvárií že tě znám z B-F.....Prý ten pád vypadal hrozně,ale kromě naraženého lýtka jsem byl já i kolo v pořádku.

          0 0
          • daymaker  

            tak to jsi byl ty? :-) to jsou náhody. No hlavně, že jsi vyvázl v poho. Zezadu to vypadalo fakt drsně. .-)

            0 0
          • petryk  

            To teda vypadal, jeli jsme s Pekáčkem vedle sebe a dost jsme se toho pádu lekli, vypadalo to fakt šíleně a ještě dopad do tvrdého. Dobře, že se Ti nic extra nestalo a dojel jsi…

            0 0
            • jim1f  

              Už mám něco napadané,tak jsem vědel jak padat :-)Otřepal jsem se,s brachou co na mě čekal jsme se tomu zasmáli,a jeli dál.

              0 0
    • Ice-goofy  

      Sice se zpozdenim, ale tez se pridam.. trat se mi libila a uzil jsm si to .. Na trati jsem nemel s nicim celkem potize a uzival jsem si lidi podel trati, kde bylo k memu prekvapeni plno mych znamych… Skoda jen, ze v patek jsem se neplanovane zdrzel u znamych a rano malem zaspal start ;)

      0 0
    • HupHop  

      Zdravím. Kamarád něco nafotil, spíše jeho přítelkyně. Tady je odkaz.

      http://pepino70.rajce.idnes.cz/Silesia_2009/#…

      K lepšímu vyhledávání umístění jsem dal na net neoficiální výsledky ročník 08,09 Šela 08,09, Drásal 07,08 a pro všestraňáky výsledky Jizerské 50 od 1989

       

      http://roglo.aspone.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.