kdyby někdo ještě nevěděl, tak na www.mapy.cz/ přibyla vrstva s turistickejma značkama na podkladech SHOCartu…
kdyby někdo ještě nevěděl, tak na www.mapy.cz/ přibyla vrstva s turistickejma značkama na podkladech SHOCartu…
nevěděl, dík.
Bodejt by ne,amapy mely podstatne lepsi mapy a asi jim uz moc konkurovaly.Amapy maji u me plus v tom,ze jsou tam i cyklotrasy.
tady jsou taky
Ale nedaji se zapnout/vypnout jako na amapy.cz
Aj na Slovensku mame :) www.turistickamapa.sk
jj, víme, ale info musí být:-) mimochodem a na historickou mapu jsi pozapomněl?:-P
No tak to sem nevěděl! Začíná to bejt na netu co se map týká celkem komfortní.
Díky. Podle průzkumu prvního kopečku v Fe je mapa dokonce aktualizovaná. Před zimou na tom kopečku vznikly nové turistické trasy a na mapě jsou. Prima. První místo, kde jsem je našla, nejsou ani v loňským tištěným vydání Shocartu, na netu jsem je taky jinde nenašla.
a já zas našel jedno neaktuální místo. ;o) červená v dolních břežanech u prahy.
prdlajs, dolních jirčanech
turistické značky jsou i na klasických šokartích podkladech na nových mapách na centru (www.supermapy.cz) nebo na atlase (www.amapy.cz).
Minimálně v „mý“ oblasti ale nejsou zaktualizovaný.
amapy je nepoužitelná forma špatného vtipu, supermapy jsou lepší, ale taky neaktuální. Mapy.cz jsou o „generaci“ aktuálnější …
nevěděli…děkujeeeem .O)
diky!! :)
mapy.atlas.cz to ma taky, uz dyl, vc. „vodackejch“, o cyklo vrstve na mapy.idnes.cz nemluve ;) Jako by se s tim roztrhl v posledni dobe pytel…
a koukám že jsou tam i občerstvovny a podobně, nejen trasy. tak jsem teď o něco menší pirát než předtím. ;o) zkusim vymámit z bráchance nějakou fičůru na stahování těch podkladů. :o)
Jakejch podkladu? Nektery uz mam stazeny, jestli te to zajima, tak se ozvi. Ale vsechny dodane udaje: trasy, POI atp. jsou tam dodane zvlast, ty jdou sthanout velmi tezko – de facto vubec.
Možná každý mluvíme o něčem jiném, ale tohle ti nestačí ? www.poi.cz/
Ano, mluvime o necem jinem, ja jsem mluvil o turistickych trasach, vyklistickych trasach a vyuznamnych bodech na online mapach na idnesu i jinde, zkratku POI jsou pouzil pro zkraceni vsech tech ikonek muzeji, kin, hospod, telfonnich budek a co ja vim ceho.
áha. takže stáhnu akorát slepou mapu bez značek? kruciš. no, von na to dřív nebo pozdějc někdo kápne.
To co stahnes bych slepou mapou nenazval, ale proste turisticke, cyklisticke a jine trasy, vcetne ikonek muzeji, hospod, kin a kdovi ceho jineho jsou proste technologicky udelane jinak, jsou pres to hozene javascriptem a poku neco pudje stahnout, tak nanejvys jejich polohy (patrne relativni k aktualni pozici podkladu – ve velmi dobre sitaci i absolutne GPS). Vylozene soucasti obrazku jsou turisticke trasy na izgard.cenia.cz/, zde je otazkou aktualnost a rychlost prochazeni map.
stara zalezitost, byly uvedeny do provozu 28.6.07
dik za upozorneni, ja blbec si toho za tech hrozne dlouhejch 12 dni nevsimnul driv… a ze ja jeste vetsi blbec na tohle forum vubec jeste neco pisu… ach jo…
:-D
Napriek tomu, že je to stará záležitosť, si jediný, kto na to upozornil. Dík.
super, asi to začnu i trochu využívat, objevil jsem to teprve tento týden… i když teda osobně mi mnohem víc vyhovují mapy od KČT…
ShitCard je stračka podle který se nedá jezdit. Teď jsem koupil novou cyklo šedesátku. Jen v okolí 20 km jsem napočítal 15 chyb!!! Například tohle : www.mapy.cz/#… Cesta od U Boru do Budičovic už neexistuje 20 let (je tam pole), a ShitCard má tu samou chybu už od vydání z roku 1991 až do dnes. Těch naprosto fatálních chyb je tolik že by to bylo na semestrální práci.
www.shocart.cz/…yba-mapy.php Neznám firmu, která má mapy bez chyb. Samo se to neopraví.