• lOlA

    Cau, poraďte nějaký kolo do 30.000 na 79 kg chlapa s vyskou 182 cm? rok uz se vtom nepohybuju tak ted nevim co by bylo nej. muze byt i skladany tak dyztak hazte nejaky odkazy nebo nazvy atd. ja koukal na toto www.velohanak.cz/…_detail.aspx?… , ale myslím, že bude i lepší za ty peníze.

    0 0
    • Lišák  

      Zkus napsat, na co to kolo budeš používat, jakým terénem nejčastěji jezdíš, jestli máš távodní ambice… Takhle ti moc lidí neporadí.

      0 0
    • Al_Bunda  

      podivej se sem treba si vyberes www.bradsky.cz/index.php?…

      0 0
    • Bebe  

      Zkus se mrknout sem:

      www.netbike.cz/…p103-prnts-1

      Je s nima dobrá domluva, myslím, že by si se mohl domluvit i na nějaké individuální sestavě…

      0 0
    • MLOG  

      Radím Giant XtC 2 disc. Dobrý americký z taiwanu a nic mu nechybí možná jen až přijdou v červenci slevy tak bude za míň…

      0 0
    • gouryella  

      https://www.canyon.com/…s/index.html?… :))

      Jen s tou cekaci dobou je to horsi…

      0 0
      • MlokCZ  

        Pokud si to dobře pamatuju, tak GC6-ka by měla být během června.

        0 0
        • gouryella  

          No me borci z Canyonu na potvrzene objednavce napsali termin dodani ve 26 tydnu… Uz odpocitavam dny :-D

          0 0
          • MlokCZ  

            Tak to bude přesnější údaj, ten červen byl na telefonický dotaz cca před 14 dny. Takže tedy spíše začátek července.

            0 0
            • gouryella  

              jj…ale podle vseho jdou tzv. pekne na dracku :) bodejt ne..

              0 0
              • MlokCZ  

                To jo, ještě nedávno bylo skladem dost modelů a teď už zase skoro nic. Stálice je pouze ES8 a ESX8 a XC ty dva nejvyšší. U GC teď není nic.

                0 0
                • gouryella  

                  njn…za ty prachy…proste nestihaj. A to meli jeste problemy se systemem nebo co… Jeden cas se tam vubec nedalo dovolat… Muzu se zeptat? Vzhledem k tomu, ze do kola a veci kolem jsem uz nasazel skoro 40k na spd a tretry uz proste nejsou prachy… Takze jsem hledal nejake platformy a nakonec nasel tyhle: www.bike-eshop.cz/…sp-2111-lube

                  budou ok?

                  0 0
          • TheIF  

            Jseš si jistej ? Já mám KW 18 :-) ale tohle kolo ještě nejspíš nikdo nemá (objednáno v prosinci), čeká se až ho šikmoocí navaří a asik nestíhaj. No stejně ještě nemám €€€…

            0 0
            • gouryella  

              mozna jsou rychlejsi, kdyz jim to zaplatis hned…kdo vi :)

              0 0
              • TheIF  

                Nee fakturu posílaj až je kolo nachystaný.

                0 0
                • gouryella  

                  aha…no to jsem nevedel.. Ja mam na obj. data kreditky…Je ovsem pravdou, ze prachy se zatim neodecetly takze mas nejspis pravdu.

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    Jakmile se strhnou prachy z kreditky tak hurá, to už je okolo právě odesílané.

                    0 0
            • MlokCZ  

              A to máš připomínky k osmičce, když si sám objednal devítku :-) Ale je pravda, že u FR kromě kol je rozdíl ve vidlicích a tam je výběr zásadní, jakou z nich chceš (ještě že nemusím volit, Lyrik x 36 VAN RC2 by byla těžká volba).

              0 0
              • TheIF  

                :-) No u vidle byla jistota, že vanilka bude super žehlička a změna zdvihu u takovýho kola je zbytečnost i když jsem váhal jestli nevzít čisté 8.0 přece jen trojplacka a váha 14,7 proti FR 9.0 16,3

                0 0
      • Fak  

        tak presne do tohohle kola jdu. Jaka je teda ta dodaci lhuta? (chci ho objednat kolem 8.6., kdy ho muzu cekat? :))

        0 0
        • gouryella  

          Tezko rict…na to se musis zeptat. Rovnou jim ale napis velikost… Jak jsem napsal, me bylo sdeleno, ze dalsi kusy jdou k zakaznikum ve 26 tydnu…Tak nevahej, treba stihas… :)

          0 0
          • Fak  

            toz este to zavisi na skolnim uspechu – musim dat jednu zkousku, na ktere muzu vyletet ze skoly, a to byh pak prachy musel asi investovat jinak nez na poradn bike :((( Takze ucit se, ucit se, a vyckavat, vsak ona ta chvile prijde!!! (mimochodem dnes se zadarilo a 1 zkouska se povedla, fakt hnusna, fyziologie zivocichu, tak uz zacinam byt v alkohol. opojeni :))

            0 0
    • Jane  

      ještě nevypadá špatně Merida HFS Race. Oproti GT je na XTéčku. Geometrie rámů HFS '06 je stejná jako '07, takže u Šírera v Brně klidně můžeš vyzkoušet letošní model cykloshop.cz/ni­kita2/karta.php3?ID=4618

      0 0
    • lOlA  

      jo jasny sorrac nenapsal jsem na co. je to pro kamose a pry na nejaky to zivejsi jezdeni terenem. kazdopadne diky za rady pac ten Canyon je bozi :) a merida taky …

      0 0
    • BoB83  

      Prave dneska jsem si toho zaskara objednal :-) Takze podle me urcite VELMI dobra volba!!! Do dvou pracovnich dnu ho mam doma, uz se tesim jako malej harant.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.