• mašlička

    Co ríkáte na nový seriál 24-hodinovek

    0 0
    • kuba.kuba1984  

      Nahoď link…

      0 0
    • o5majkl  

      já myslel, že nic nebude…

      0 0
    • bosmilan  

      škoda že se v termínu Bystřičky jede MTB Beskidy Trophy ,to bude velké dilema čemu dát přednost.

      0 0
    • royal  

      No uprimne, zrovna tyhle 3 zavody jsem chtel z letosniho serialu vynechat – uprednostnoval bych Liberec-Beroun-Vimperk.

      Jihlavu nechci kvuli tomu ze nechci jezdit ve meste, a Valasska a Slovenska jsou pro me trochu z ruky.

      Uvidime jak se k tomu vyjadri zbytek teamu…

      0 0
      • Chaingang  

        Série Liberec-Beroun-Vimperk by zas byla výborná pro lidi z moravy… :))

        0 0
    • pelhrimov  

      Dělat seriál ze závodů na 24h je trošku přehnané. Tři závody v seriálu jsou snesitelnější, ale trošku tuto výhodu pořadalelé promarnili, že závody neroztáhli do delšího časového období. Mezi Bystřičkou a Žilinou je opět málo času. Žilina také dost daleko, tak si myslím, že letos ten seriál moc lidí nedokončí. Seriál je to proto, aby se o tom mluvilo, realita – počet sólistů v závodě a počet jejich startů v sezóně je věc úplně jiná. Stačí si prostudovat loňské výsledky, trošku jako na závodě to vypadalo akorát v Liberci. Na konci v srpnu, už stačilo na umístění vydržet na trati 12h – je to strašný masochismus jezdit to jako seriál a pohled na výsledky je pak hrozný. Tím nechci zlehčovat výkony závodníků, protože loni to byly občas bahenní lázně.

      0 0
      • Rychlej turista  

        Největší problém je s časem, dopravou a podpůrným týmem. Je to roztahané po celé republice a prakticky to znamená co 2 týdny si brát dovolenou v pátek a pondělí a jet do tramtárie. Proto jsem komplet objel jen první ročník.

        0 0
        • pelhrimov  

          Jasně, když to člověk chce jet na úrovni a na výkon, tak je to logisticky strašně náročné. Loni mne neuvěřitelně vytočila Medunka, která neustále trvrdila, jak doprava je za hubičku a pak člověk zjistí, že Pražáci jedou akorát do Berouna :)

          0 0
      • pelhrimov  

        Už je zde 27 příspěvků, tak už jich je stejný počet jako bylo loni sólistů na finálovém závodě seriálu. 24h a ostatní ultra záležitosti jsou totiž typem akcí, o kterých se mluví a to i v celostátních mediích, ale nikdo je nejezdí.

        0 0
        • šlapatko  

          Byl jsem jen jedinkrát a pojedu letos zase.Minulý rok jsem nejspíš přehnal tréninky a promarodil půl léta:-( Je to krásný závod.

          0 0
        • jonti  

          24 jezdi dost lidi, ale ne solo.

          0 0
        • pelhrimov  

          Loni to podle mne bylo tak na 35 tis., těch 5 závodů, pokud by se člověk chtěl na tuty umístit, počítám do toho i škody na materiálu.

          0 0
        • o5majkl  

          pokud vim, tak v Liberci startovalo cca 60 sólistů a to mi příde docela dost a v ostatních kategoriích cca 400 lidí, to mi příde na takovej masakr závod až až… pokud mohu srovnávat, tak dvojce mi přídou stejně těžký jako sólo…

          0 0
          • pelhrimov  

            Podle mne bylo 102 solistů v Liberci v roce 2010. V tomto je Jihlava velká neznámá, je to ve městě, zdá se to být snažší, tak třeba také bude přes 100 solistů. Ostatní závody se možná zase budou plácat okolo 30–40.

            0 0
            • o5majkl  

              no tak vidíš :) ale je pravda, že je to jenom díky tomu, že je to zrovna Liberecká 24, která má dlouhou tradici-na ty ostatní už tolik lidí nejezdí (což je podle mě na druhou stranu dobře…)

              0 0
    • lenny_vej  

      Co jsme psali pořadatelům, tak Vimperk na 80% nebude vůbec… Škoda.

      0 0
      • Rychlej turista  

        Tak to je škoda, jak to?

        0 0
        • royal  

          Obavam se ze to dost souvisi s tema kradezema. Hlavni poradatel (reditel zavodu) se vyjadroval tak ze (kvuli problemum co s tim maj) bude mit tezko chut se pustit do organizace dalsiho rocniku.

          Je potreba ale rict, ze nakonec to vyresil dost dobre, kamosovi kterymu tam ukradli kolo prislo nekdy v rijnu fungl novy, nejak ukecali meridu i kdyz nebyla sponzorem zavodu.

          0 0
          • light-bike  

            Dalším problémem může být předpokládaná malá účast. První ročník se jel na krásné trati, ale s docela těžkými sjezdy. Někteří sice hýkali nadšením jaká je to super trať, ale v druhém ročníku byla účast nižší. Loni byla postavena asi lehčí trať (nejel jsem ho), ale zase bylo kruté počasí.

            0 0
            • McBlacky  

              loni bylo hnusně i v Liberci. Třikrát jsem jel Bystřičku, třikrát hnusně :(

              forma seriálu, kdy za celkové umístění nejsou vypsány žádné ceny moc neláká k účasti. Náklady na materiál jsou bohužel vysoké.

              První rok seriálu byla podle mě účast nejvyšší -byly vypsány prize money. Rok na to se rozdaly igelitky s malou věcnou cenou. Loni nevím, to jsem jel jen Liberec. Je logické, že zájem klesá.

              0 0
              • Rychlej turista  

                Asi největším zabijákem těchto závodů je to hnusné počasí. Sice se najdou jedinci, co jsou nadšním bez sebe, že jeli v nechutném bahně a zimě, ale řekl bych, že většinu lidí to odradí.

                0 0
                • royal  

                  Tak v tom pripade si Vimpersky vybrali smuly plno – co jsem videl video z 2009, tak si pocasi dost uzili, 2010 bylo zima a bahno.

                  Obavam se ze jednema z tech co byli nadseny jsme byli zrovna my, o to vic by nam bylo lito kdyby letos Vimperk nebyl…

                  0 0
                • McBlacky  

                  suchý 24H jsem jel tak 1/4 ze všech. Klika, že jediný rok co jsem jel solo bylo hezky :)

                  bohužel díky tomu, že se trat jezdí pořád dokola i relativně slušné podmínky -z hlediska normálního závodu- jsou po pár hodinách bahnité peklo.

                  0 0
                  • Sliby-chyby  

                    Ahojky Všem,

                    pro seriál se podařilo získat generálního sponzora, slovenského výrobce kol, a tak to přinese určitě jeho zkavlitnění. Rozhodně nejde v této disciplíně o to přinášet do ní velké finační částky ale závodníkům a doprovodu nabídnout pěknej víkend se vším co k tomu patří.

                    Nicméně se můžete těšít na pěkné ceny, které firma věnuje. A šanci bude mít každý, kdo se zúčastní všech 3 závodů.

                    0 0
    • Sliby-chyby  

      Ahojky Všem,

      pro seriál se podařilo získat generálního sponzora, slovenského výrobce kol, a tak to přinese určitě jeho zkavlitnění. Rozhodně nejde v této disciplíně o to přinášet do ní velké finační částky ale závodníkům a doprovodu nabídnout pěknej víkend se vším co k tomu patří.

      Nicméně se můžete těšít na pěkné ceny, které firma věnuje. A šanci bude mít každý, kdo se zúčastní všech 3 závodů.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.