• robin!1

    14.8. má prý být v Kopřivnici 24hodinový závod dvojic, nevíte podrobnosti ??? ( něco na netu – nic jsem nenašel ), přihlášky nejpozději mají být do 30.7.!

    0 0
    • robin!1  

      Fakt nikdo nevíte o 24-hodinovce dvojic na severní Moravě?!?

      0 0
    • PT  

      Jo,je to v Lichnově kousek od Kopřivnice,okruh Lichnov,Frenštát,Bor­dovice,myslím,že cca 10km,lehký okruh a asi i rychlý,myslím,že je tam rekord někde kolem 950km,helmu dolů:)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Cooo? Tomu se mi ani nechce verit.

        0 0
        • TinkTink  

          Noo…Lichnov jsem videl 2× na vlastni oci…fakt husty, jak kolem Vas ta ziletka proleti a mizi dal a porad tam takhle krouzi na tak kratkym okruhu…

          Jinak je to teda na silnici :))…

          MTB – Zasova – trosku delsi kousek od Koprivnice jak uz tu zaznelo…prej ze pohoda (psychycka…ne fyzicka…a pro pozorovatele, ne pro zavodniky :o))) )

          0 0
      • vlk  

        a to se ale myslí, že to ujeli Ti dva dohromady ne.Pak je to reálný.Jen by mě rajímalo jak dlouhý je jeden okruh.Chtěl bych to taky někdy zkusit, ale nedovedu si představit, že bych kroužil po jednom okruhu 24 hod.

        0 0
        • robin!1  

          Okruh je dlouhý 10KM a tem prý i solidně táhlý kopec ( převýšení snad 50m ).

          0 0
      • McBlacky  

        950 jeden člověk za 24hodin nedá (avg 40km/h) co já vím tak v jizerkách na 24 je rekord dvojice která střídá přes 600 a i to je masakr jak hovado.

        0 0
        • kralovek  

          kdysi jsem slysel v cechach o silnicni 24, kde dal vitez kolem 850.

          0 0
          • martt  

            Ked zenska da bez problemov skoro 800 km za 24 hodin, tak trenovany chlapik by mohol dat viac, nie?

            http://www.kpo.cz/…ista-heb.htm

            0 0
            • McBlacky  

              ale já mluvím o MTB 24hodinovce ne o silnici…

              0 0
            • McBlacky  

              a bez problémů to určitě nebude. Dokonce si dovolím tvrdit, že na téhle planetě není nikdo kdo si jen tak střihne 800km a druhej den je v pohodě.

              0 0
              • kralovek  

                No tak to jo. bdw … 24 se rozhodne nejezdi proto, abys byl druhy den v pohode ;o))))

                0 0
                • McBlacky  

                  jj, shodíš tak 5 a víc kilo (což u trénovaných lidí, co už mívaj pod 10% tuku je sakra hodně), nacpeš do sebe litry iontů a hromadu energo a rege šuntů, a pak taky svalová únava… Já bych to nepřežil určitě jako singl, a ani ve dvojici bych si moc nevěřil že bych nevzdal.

                  0 0
        • kralovek  

          on bike nejezdi tak rychle jako silnicka

          0 0
    • robin!1  

      Stránky už jsou nějakou dobu mimo provoz neznáte novou adresu?

      Co kdyby se na B-F udělal nějaký pořádný kalendář závodů ( silnice, MTB, a další.), stačí DATUM, NAZEV, MÍSTO, KONTAKT ? O mnoha akcích se dozvíte až je po nich a nebo vůbec.

      0 0
    • kralovek  

      No v te oblasti je preci Zasova. Jede se obvykle kolem vysvedceni. Od Koprivnice je to … kolik … 30km?

      Ale nejsou to dvojce ale poctivi jednotlivci. A o tom to je … nakej hybrid dvojic, trojic, nebo ntic … jen si jet vychutnat kazdou vterinu :o))))

      Ja to jel ve 2001, rok na to jsem si pri trenovani zlomil nohu (prosil jsem toho nahore at udela neco, abych uz do toho pekla uz nemusel … ale tohle jsem na mysli zrovna nemel), dalsi rok jsem byl mimo cr a dalsi taky. Letos … mozna … se zase prinutim.

      Ale je to drina … ale ten dojezd, kdyz se to podari, stoji zato

      0 0
    • DyEm  

      v xx.8 se jezdí Lichnov. Sám jsem pár 24hr zajel, zatím nejvíc 620km za 21hodin (vážil jsem se před i po, rozdíl necelej 1kg, vypito 10–12 litříků). Údajný světový rekord je 1100km = 45.8km/hod????? čemuž se nechce :) ani věřit. PS jako naprosto netrénovanej jsem ujel 511km :) (najeto tak 1000km)

      0 0
      • robin!1  

        Tak to byla dobrá sebevražebná akce jet 24h z 1t km natrénovaným.

        0 0
        • DyEm  

          to Robin: no, musím říct, že nechápu, jak jsem to mohl ujel, skočit si na 3.5 hodiny schrupnout a skončit naprosto v pohodě :) . Jo a bylo to na silnici

          0 0
      • kralovek  

        predpokladam, ze silnice …

        0 0
    • favorit.  

      ahoj, začátkem října mam jet 24hodin a sháním pořádný světlo. Neměl by prosím, prosím někdo na půjčení? Nějakou cenu za půjčení bychom se určitě dohodli.

      Jen se mi prostě nechce kupovat nový světla na nejspíš jednorázovou akci.

      Díky moc

      tkmarik@gmail.com

      0 0
    • JIRKAZDA  

      ahoj nevíte někdo o nějaké 24-hodinovce dvojic, která by se jela ještě někdy letos? nebo klidně i příští rok. děkuju za všechny odpovědi :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.