Scott Scale 60 2012 vs. Author Revolt 2011

12 nepřečtených
  • finx

    http://www.scottmtb.cz/…60-blackred/

    http://www.author.cz/…11/revolt-4/

    Revolt by me vysel o 500 draz s tim, ze u Scalu by jsem hned menil brzdy za lepsi.

    Ktere kolo byste mi doporucili a proc? Predem diky

    Anketa: Scott Scale 60 2012 nebo Author Revolt 2011 ?

    0 0
    • finx  

      2:2 – z toho si clovek hodne vezme :)

      0 0
      • Vilém  

        A to jeste tak pulka hlasu pro scott je dana omylem:)

        kdyz na to kolo koukam, tak jen kroutim hlavou nad cenou.

        0 0
        • Smazaný účet  
          0 0
          • blaza84  

            Omylem jsem místo kliknutí na odkaz hlasoval pro Scott :) sorráč, ta ankteta asi nebude mít moc vypovídací hodnotu :D Já jsem sice spokojený majitel kola Scott, jenže z doby, kdy to ještě neměli omrdaný na výbavě. Za kolo s vidlí s pružinou a brzdami BR-M446, viz Scott, na který odkazuješ, bych teda 28 tis nedal.

            0 0
            • finx  

              Toho scotta muzu mit za 22.500 a authora za 23.000

              Vzledove se mi libi scott, ale vic plusu ma asi author- lepsi vidlice a brzdy. Asi se rozhodnu pro author, i kdyz scott je hezci:) Co treba ram, je tam nejaky razantni rozdil v kvalite?

              0 0
            • finx  

              Toho scotta muzu mit za 22.500 a authora za 23.000

              Vzledove se mi libi scott, ale vic plusu ma asi author- lepsi vidlice a brzdy. Asi se rozhodnu pro author, i kdyz scott je hezci:) Co treba ram, je tam nejaky razantni rozdil v kvalite?

              0 0
              • Smazaný účet  
                0 0
                • finx  

                  Ocekavam kvalitni ram, vidlici a brzdy. To je to hlavni. Nejsem zavodnik a nechci investovat 40k nebo vic do kola. Kolo me bavi a chci si poridit neco lepsiho nez mam ted(kolo z obchodaku). Dal jsem si limit 23k s tim, ze casem bych do kola dal investoval. Dejme tomu na pristi sezonu. Ale ted po sezone jsou slevy a starsi modely dobre osazeny jsou v moji cenovy relaci. Takze jsem vybral tyhle dve kola, ale samozrejme se jinym variantam nebranim.

                  0 0
              • Smazaný účet  
                0 0
              • blaza84  

                Rámy Scott mají velmi dobrou pověst, to zase jo. Jak si teď stojí Author netuším. Otázka je, jestli případný rozdíl ve kvalitě rámu cyklista neprofesionál vůbec pozná.

                0 0
            • novas32  

              jsem stejnej pripad :)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.