• Buřt

    Ahoj, chěl bych znát názor na Scott Scale 70 ve slevě za 17kolíků. Má smysl přeplatit nějakou kačku za značku? – básníkem přes noc…Dík!

    0 0
    • peky  

      nevím já mám kolíků 6 na každé takže 12 dohromady. (4 na špičce a 2 na patě) a hlavně mě napadá od kdy dělá scott kopačky?

      0 0
      • Buřt  

        Hluboce se omlouvám pomaleji chápajícím. slovy sedmnácttisíc­korunčeských, jako na složence!

        0 0
    • GTman  

      pěkný kvalitní kolo. akorát mi přijde, že u Scotta platíš za ten nápis „SCOTT“ asi nejvíc ze všech značek. Tzn. za jiný kvalitní kolo, stejně osazený dáš míň. Je to ale tvůj problém a jestli se ti Scott líbí, vůbec tu cenu neřeš a di di něj.

      0 0
      • Buřt  

        Mám stejnej pocit, právě by mě zajímalo jestli SCOTT je jenom samolepka nebo ty kola maj fakt nějaký plus. …třeba oproti oslnivé nabídce hypermarketů:-/

        0 0
        • GTman  

          já jsem sice myslel jinou značku, ale tím sem nemyslel všechny ty Terminátory, Jamese Bondy, Lincolny nebo Olprany z Tesca. Scotta nemůžeš s těmito plečkami vůbec srovnávat. Cena je jinde, ale kvalita taky. Tescoplečku nekupuj v žádném případě. Jedině, kdyby ti k tomu dali v rámci akce hezkou prodavačku dle vlastního výběru na 3 noci zdarma.

          0 0
          • Buřt  

            To měl bejt nejapnej fóreček, rozhoduju se konkrétně mezi Scottem 70 a 4everem hazard, podobná výbava, podobná cena. Jde mi vlastně jenom o to, jestli samolepka Scott něco vypovídá o kvalitě!

            0 0
            • GTman  

              psals nahoře oproti oslnivé nabídce hypermarketů, tak sem ti odepsal. V těchto modelech co píšeš je to věc vkusu a hlavně toho, jak tě kolo chytí za srdce. Také je to o tom, jak se ti na kterém jede. Já bych bral Scotta, ale je to jen můj názor. Tady v tomto se špatně radí, musíš se rozhodnout hlavně sám.

              0 0
              • Buřt  

                Díkec, víc mě bere ten skoťák, věřím rámu, do budoucna na něm postavím fešnej bajk. Ještě se musím rozmyslet, jestli budu jezdit tu RS J2 nebo jí rovnou přenechám partnerce (než jí zlikviduju) a sám půjdu do něčeho odolnějšího.

                0 0
    • Tleskač  

      A co Scott Scale 60 ? Ten už má Toru. Nevyplatí se připlatit si? A nebo nějaký loňský model se slevou?

      0 0
      • Buřt  

        Právě že mám možnost scale 70 se slevou 22tis – 17tis. Na 60 taky sleva, ale už není v mojí velikosti (XL). A jestli víš kde sehnat loňskej modýlek, hoď tip!

        0 0
        • Tleskač  

          www.smichoffbike.cz Ostrovského 7 150 00 Praha 5 – Smíchov

          0 0
          • Buřt  

            Smíchoff slušnej, ale scale 70 2006 za 17 mi přijde pořád nejvýhodnější + finanční prostor k upgrade(vidle). Jediný co mě trošku brzdí jsou Véčka, myslel jsem na hydrodisky…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.