• datt

    Zdravím bike experty :-), co si myslíte o výše uvedeném kole?.Osobně se domnívám, že je docela dobrý rám i přední vidlice (v dané cenové realci), brzdy nekomentuji.A co ostatní komponenty? Jak se zde prodražuje zn. Scott?. Subjektivně se mi kolo líbí i po designové stránce.

    Díky za každý komentář

    www.scottsports.cz/index.php?…

    0 0
    • Daf  

      Ja bych se to nebál doporučit. Nejspíš seženeš kolo s lepší výbavou, ale tohle ma dobrej rám, dobrou vidlici. Navíc to kolo ma skvělej design.

      0 0
    • datt  

      ještě se omlouvám za link:

      www.cykloexpert.cz/…cale-60-2007

      0 0
    • pop  

      Osobně jsem jej taky zvažoval. Rám je dobrej,ale ta vidle mi nevyhovuje,kliky taky základní a úplně zoufalý jsou kola…ale na postupnej upgrade proč ne.

      0 0
      • Daf  

        Zrovna nedavno jsem pripravoval lonskej model pro kamaradku. Ta vidle je tezka, ale ma sametovy chod tlusty nohy. Proste vypada dobre. Kola byly vypleteny taky dobre. Vyplet tvrdy draty DT. Rafky sice obycejny alexy, ale s precizne opracovanymi boky takze taky zadny problem. Ty plaste jsou docela balony a maji docela univerzalni vzorek. Jedine co mi dost vadilo byly dualy Deore. Ty se fakt nepovedly, ale tady je rapidfire.

        0 0
        • pop  

          Přesně vidle je příliš těžká 2,4kg,ale chod je prý dobrej. Ráfky to stejný-příliš těžký 600g jeden! Gumy jsou v drátu,takže to stejný…suma sumárum – prostě by to nejelo…

          0 0
          • Daf  

            Ale fungovalo by spolehlive, bezproblemove a o to jde predevsim. Vzdyd to nema byt zavodak. Navic 13kg zas tak moc neni.

            0 0
            • bam  

              Taky si myslim. Bratr ho ma co jsem to porovnaval s jinyma kolama v podobny cenovy kategorii tak se mi zda ze jede dobre. 13kg je pekna vaha. Kola za 20–25k tolik proste vazej, ackoliv katalogy tvrdi neco jinyho… Spis bych videl jako velky plus, ze se da velice jednoduse a celkem levne vaha ubrat :)

              0 0
              • pop  

                Za 25 klacků ti složím kolo 20´(L) určitě na 11,5kg

                0 0
                • Daf  

                  Hmmm… to si docela veris.

                  0 0
                • bam  

                  Z novych dilu, za normalni ceny a stejnejma plastema, to jsem zvedavej. To ze tam das treba flyweighty neberu, protoze plaste jsou spotrebak a stejne je clovek meni, tak mi nevadi kdyz kvuli nim kolo vazi vic.

                  0 0
    • pop  

      jo a tady ho seženeš levnějc: www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

      0 0
    • Al_Bunda  

      Pokud si ho chces koupit tak pockej na podzimni vyprodej, bude jeste levnejsi.

      0 0
      • Hejdik  

        Na podzim by už nemusely být:))

        0 0
        • Al_Bunda  

          Tak tomu sam neveris.

          0 0
          • pegal  

            ja tomu verim ..

            0 0
          • Hejdik  

            Vycházím z vlastní zkušenosti. A to konkrétně u tohoto modelu r.2006. Prostě na podzim už nebyly,teda alespoň v obchodech,na netu možná. A když už tak v blbé velikosti.

            0 0
            • Al_Bunda  

              Na bikestore byly vesech velikostech a cela rada Scalle.

              0 0
              • Hejdik  

                Vždyť říkám :„Na netu možná“-mě snad neposloucháš ? :))))) Prostě v kameňáku jsem ho už nesehnal.

                0 0
              • pegal  

                a overoval sis to? i tam jsem se na nej ptal a nemeli ho .. bylo to nekdy zacatkem zari .. velikost L .. to kolo proste nebylo nikde

                0 0
              • karliner  

                Nevim, jak to přesně bylo se Scalem, ale kámoš chtěl na podzim koupit Sportster P2, na bikestoru se vesele chlubili, že mají všechny modely i velikosti ale ve skutečnosti neměli skoro nic. Obecně lze říct, že čekat na podzim na slevy Scottu bych nedoporučoval, protože většina zajímavých modelů je vyprodaná a zbejvají jenom malé velikosti, pokud vůbec. Co se týče kola samotného – Scott můžu jen doporučit, do loňska jsem na něm jezdil – měl jsem několik let Scott Yecora, který jsem tedy postupně vytunil (vyměnil jsem brzdy, řazení, přehazovačku, přesmykač, kola i vidlici :-))) ale rámy Scott jsou vážně dobrý.

                0 0
    • Vevoda  

      foto

      0 0
      • Vevoda  

        foto2

        0 0
        • Vevoda  

          foto 3

          0 0
          • Hejdik  

            Přesně tohle jsem chtěl taky! A teď mám něco jiného ,rozhodlo lepší osazení před lepším rámem,ale ten fakt je. Až budu měnit rám tak jdu do SCOTTA. Doufám,že v budoucnu seženu samostatnej rám.

            0 0
            • Vevoda  

              Tak samostatnéj rám nevím, viděl jsem jen z vyšší řady a ten stál od 35tk nahoru??

              0 0
            • pop  

              samostatnej rám je drahej jaxviňa…

              0 0
      • grafik  

        libi … moc

        0 0
    • Ladap  

      Před rokem si scalu 60 koupila moje žena a nemůže si jí vynachválit. Jen jsme na ní nechali dát kotouče 525 a páčkový řazení. Vyšlo to celkem na 30000,–. Já mám o rok starší scalu 50. Zatím najeto 6000km bez jakýchkoliv problémů.

      0 0
    • Ladap  

      Ještě jedna fotečka

      0 0
    • ydaho  

      marná snaha, scotty jsou proste nádherný :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.