• stavo

    Nové modely jsou na světě. Co na ně říkáte? Můj favorit je http://www.shopacek.cz/…cale-rc.html

    0 0
    • jonti  

      Pekne, ale musis to vlozit do minimalne 3 vlaken?

      0 0
    • mountaineer  

      Reklama patří jinam
      Na forum reklama nepatří. Pokud chcete inzertní plochu, kontaktujte nás.

      0 0
    • Beeda  

      no nevim prodava to firma eurogem, a dle informativniho rejstriku je v likvidaci…

      Oldřich Jandík, r­.č. 710503/3441 Turnov, Partyzánská 793, PSČ 511 01 den vzniku funkce:  28.května 2003

      - Usnesením Krajského soudu v Ústí nad Labem – pobočka v Liberci ze dne 14.7.2008, č.j.: 38 Cm 31/2008–12 byla zrušena společnost EUROGEM s.r.o., se sídlem Liberec 1, Nerudovo náměstí 101/4, PSČ 460 01, IČO 492 87 842, nařízena její likvidace a jmenován likvidátor. Usnesení nabylo právní moci dne 22.8.2008.

      0 0
      • mountaineer  

        To by mohlo Oldricha uklidnit:o)

        0 0
      • přišlapávač  

        dobře Ty

        0 0
      • scottRC10  

        Chlapci, děkuji za upozornění. Data už jsem opravil, byla to moje chyba. Mimochodem, zlikvidovat vlastní společnost si můžu, ne? Oldrich

        0 0
        • Beeda  

          tak v likvidaci ti nic nebrani :-), jde to, zda jsi ji nelikvidoval nevedomky svoji hlouposti, stejne hloupe jako si delat reklamu pod jinym nickem ze stejne ip;-)

          imho, pristupem zmenim ico a rict „ha to jsem vas prevezl“,  je pro zakaznicky co si chteji kopit kolo za xx tisic  neduveryhodne…

             
          0 0
          • scottRC10  

            Scotty prodávám 15 let, to ze prepisu ICO preci neovlivni skutecnost, ze si zakaznik osobne prevezme kolo za xx tisic, ktere mu osobne privezu domu.

            0 0
            • ydaho  

              myslim, že je celkem jasný, jak to Beeda myslel…radsi si koupim drahý kolo u subjektu, kterej funguje pod stejnýma fakturačníma údajeme léta a na stejný adrese než u někoho, kdo ve stejný branži byl v likvidaci… s ohledem na záruky, případný reklamace, atd…víc bych v tom nehledal. scotty mám dva :-)

              0 0
            • Beeda  

              jako o cem chces diskutovat? nedelej tu z lidi blby…

              0 0
        • maxtor  

          Můžeš mi říct, jaký je rozdíl mezi „zviditelňováním vlastní společnosti“ a reklamou??

          To sis založil nový nick jen kvůli tomu, abys sem hodil tuto kravinu??

          0 0
          • mountaineer  

            Ale on nepsal ze muze zviditelnit svoji spolecnost ale ze ji muze zlikvidovat.Tady si timhle vsim udelal fakt skvelou reklamu a hlavne povest fer prodejce:o)

            0 0
    • dluh  

      Varování !!! Pan Oldřich Jandík (nar. 1971, Partyzánská 793, Turnov, shopacek) mi dluží 35 000,– Kč. Doporučuji si každý obchod s ním pořádně rozmyslet. !!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.