• 4.ever1

    Nemáte někdo bližší informace o tomto závodu.

    Na oficiálních stránkách nejsou žádné blišší informace ani trasa závodu.

    http://www.cyklomaratontour.cz/okoloostravy/

     
    0 0
    • 4.ever1  

      Konečně se na stránkách objevili bližší informace o tomto závodu.

      Jedete někdo ?

      Hodil by sem někdo po závodě záznam trasy z GPSky ?

      V této době budu na dovolené , ale rád bych si potom trať projel.

        
      0 0
      • raceman  

        ne

        0 0
      • Zerocool  

        celkem o ničem, že to značí až v pátek, proč to neudělají dříve, že si to můžou místí projet? asi, aby měli pražáčci stejné podmínky:)

        0 0
        • onik  

          asi protože to značíli pražaci a nemuseli tady jet o den dříve…myslím si že nebylo ani co projíždět bylo to v pohodě a značení taky hodně dobré

          0 0
          • Zerocool  

            značení bylo dobré?? to si asi děláš srandu???…:) víš kolik lidí bloudilo?? mě to taky neminulo:(

            0 0
            • onik  

              a kde jsi zabloudil?podle mně to nemělo chybu vubec…oproti beskydu to bylo parádní

              0 0
              • Zerocool  

                tak místo ti neřeknu, ale bylo to po takovém krkolomném sjezdu, pokračoval jsem rovně, ale mělo se jet prudce doleva, žádnou značku jsem neviděl, pak byla vidlička a já pokračoval doprava, žádné značení, takže jsem se otočil a s mankem 2–3 minut najel zpátky na trať, +  mi ušel vzduch asi 20 minut po startu, takže jsem 2 x řešil toto a dofukoval..... takže všechno blbě, ale jelo se dobře…

                0 0
                • onik  

                  tak 2–3 minutky se dají ne?nebo byly ambice na bednu?:) vzduch zamrzí no ale za to pořadatel nemůže :)

                  0 0
                  • onik  

                    a jak si dojel?ja 107 čas 2:52

                    0 0
                    • Zerocool  

                      Jel jsem ve skupině, která dojela kolem 40.fleku absolutně, čas tipuju někde kolem 2:25–2:30, všemi problémy jsem napral cca- 8 minut a tak jsem i dojel…

                      0 0
                      • Zerocool  

                        nabral:) jo a ambice na bednu jsou vžydcky:)

                        0 0
                        • onik  

                          67 245 Vítězslav Knáč 1977 D_M30 22 Subway Unibon Marin 02:38:30.517 00:39:41.2?nebo sem přehledl nějakého víťu?

                          0 0
          • Chaingang  

            no,značení tentokrát rozhodně dobry nebylo…často šipky až v odbočce,fáborky daleko za křižovatkama,takže jsem si dosta čast nebyl jistej jestli jedu dobře.Naštěstí jsem všechno trefil a dojel 11. na dlouhé.

            0 0
      • onik  

        http://connect.garmin.com/…ity/10807408 můj záznam s gps

        0 0
        • 4.ever1  

          Je i nyní tato trasa nějak značena ?

          0 0
          • onik  

            jo tak to nevím to je přimo ze zavodu

            0 0
          • onik  

            ale chci si to ještě projet takže pokud počkaš tak 14 dni tak si to můžem dát společně…pokud nejsi nějaky chrt co ma v planu to zajet pod 2 :)

            0 0
            • 4.ever1  

              Pokuď to pojedeš ještě do konce prázdnin a budu mít čas , tak bych se přidal.

              0 0
              • onik  

                ok ale je možné bloudění kdybych si to nahodou nepamatoval tak uplně přesne :)

                0 0
                • 4.ever1  

                  Na kdy plánuješ projet si tuto trať ?

                  0 0
                  • 4.ever1  

                    Dnes jsem si byl tuto trasu projet , ale stále jsem bloudil.

                    Jel jsem podle oranžových šipek + sem tam jsem to zkontroloval podle GPSky. Problém však byl v tom , že mi značení nesedělo s GPSkou.  GPS trasu jsem měl staženou z „cykloserver.cz“ „Okolo Ostravy 2009 60km“. Až doma jsem zjistil , že tuto trasu si někdo projel (ne zcela přesně podle závodu) již před závodem tj. 6.8.2009 a proto mi nesedělo značení.

                    Prosím „ONIKa“ jestli by svou trasu ze závodu nemohl uložit třeba na ulozto.cz nebo rapidshare.com ale ve formátu pro Garmina tj.Databáze Garmin GPS (.gdb)

                    GPS záznam z „http://connec­t.garmin.com/ac­tivity/10807408“ jde exportovat pouze do formátu :Soubor TCX nebo Google Earth. Tyto formáty však v MapSource nerozchodím a tudíš ani neodešlu do svého zařízení.

                    0 0
                    • onik  

                      ahoj promin stěhuju se tak nestíham vubec nic…rád bych ti pomohl ale když dam exportovat tak mám jen ty možnosti cos vypsal  co nejdou,jestli mi poradíš jak na to rad ti pomužu

                      0 0
                    • Marskatin  

                      Co se týče závodu a jeho mapových podkladů, tak jsem byl celkem zklamán. Před závodem vydali minimálně na webu 2 varianty a ani jedna z nich nebyla 100% v obou byly chyby. TAkže pokud někdo projížděl podle toho předem trať tak nemůže souhlasit.

                      Závod jsem jel, bloudil jsem, někdo převěsil poněkud fáborky…

                      Nejasná místa mohu upřesnit pouze slovním popisem :( či na mapě:(

                      0 0
    • HROOLI  

      Využiju toto vlákno k mému dotazu. Chci jezdit ± závody kolem 30–40 km . Okolo Ostravy pojedu taky,ale na webu závodu toho moc nepíšou .. Zajímalo by mě celkové převyšení a jestli tam jsou nějaké technické pasáže atd.. Jestli si trat půjde někdy někdo projet,rád bych se přidal.Nejsem místní,takže bych to hodně ocenil :D

      0 0
      • Marskatin  

        Někdy tomu říkámě škodabike v protisměru. I když ta trať je jiná. Převýšení podobné cca 1000–1100m. Jeden kamenitý sjezd za Raduni, nic technického tam nenajdeš.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.