• LukášMtb2

    Chystá se někdo na tento závod ?

    Případně neměl by někdo z místních zájem si projet trať závodu ještě před závodem ?

    Kdyby někdo měl zájem, stačí zde napsat a můžeme se dohodnout kdy by jsme se tam sešli a projeli si trať.

    0 0
    • Lance  

      jet ho chci a projet by se to dalo…

      0 0
    • cobra15  

      Ahoj

      nemáte náhodou někdo záznam dlouhé trasy závodu z GPS . Taky se to chystám projet a nechci moc bloudit.

      Díky.

      0 0
    • Baruska  

      Ahoj,

      chci se zeptat jak náročná a dlouhá trasa je? A je to na silnici nebo MBT?

      Jsem nová ale zapálená a ještě silničku nemám.

      Ráda bych jela kdyby to šlo.

      Hezký den

      0 0
      • peeto  

        na silnici fakt nee :)jede se lesy, po po polích.. trasa mi příjde lehčí než třeba škoda bike.. nejsou takové výjezdy.. a ani technicky to není moc náročné..

        0 0
      • jIrI___  

        Co jsem si tu trať projížděl, tak je celkem jednoduchá. A kdyby sis pročetla propozice, tak rychle zjistíš, že to je MTB závod a ne silniční ;)

        0 0
    • metr-x  

      Nechtěli byste si tu trať projet teď v sobotu? Já osobně tu trasu taky moc neznám, takže přítomnost znalce by se jen hodila.

      0 0
    • Willy.pv  

      Projel bych si to dneska po praci, treba jen kratkou verzi. O weekendu nejak nestiham.

      0 0
    • michalscupak  

      Taky uvažuju že to pojedu (krátkou) … nemohl by někdo lognout trasu té krátké do gps a hodit to sem .. taky bych si to rád projel

      0 0
    • Melvin  

      Zdar, projížděl si teď někdo dlouhou trasu? Sedí vám mapa, která je na webu, nebo je to značeno trochu jinak? Bo dneska jsem se napojil na trasu v Raduni, jel podle mapky a značení jsem zaregistroval až někde za Hlubočcem.

      0 0
      • Mig_all  

        Jak je trasa značena? (barva, značka?) nikdy jsem to nejel a chtel bych si trasu projet…

        0 0
        • Melvin  

          značka podobná jak na Silesii, tedy taková tečka a šipka O> akorát menší a kombinace červené a žluté. Jinak to značení je slabší například oproti Silesii, kde je značení krásně vidět už dlouho dopředu.

          0 0
      • Miramar  

        Dá se celá trasa trefit podle těch značek i když jí člověk vůbec nezná,tak abych nikde nebloudil?

        0 0
        • Mig_all  

          nedá jel jsem po ní jenom kousek a trikrat jsem zabloudil :-D

          0 0
          • bosmilan  

            Úplně v klidu se to dá projet podle značení KČT a cyklotras,akorát bych jako začátek použil Sanatorium,protože nevím jak to letost povedou ze Sklaky kde je start.

            A na pár místech podle mě bude ještě značení z minulých ročníků.

            0 0
    • jIrI___  

      Nevíte jaký bývá zájem o 60 km trať? Chtěl bych se případně přihlásit až v sobotu na místě, ale na stránkách je něco o omezeném počtu účastníků, tak ať tam nejedu zbytečně :)

      0 0
      • jandys  

        ještě se mi snad nikdy na CMT nestalo že by bylo plno

        0 0
      • bosmilan  

        Ten limit 1000 závodníku se opravdu nenaplní.Loni bylo max tak 300 lidí.

        Já jsem se přihlásil online a pokud pojedu,tak jenom zaplatím na místě.

        0 0
        • jIrI___  

          Já se právě v pátek večer vracím z dovči, tak bych to měl jen tak na otočku a sám nevím, jestli se mi v sobotu bude chtít. Přihlašovaní předem proto nechci riskovat :))

          0 0
        • stanik 2  

          Ahoj,nevíte někdo jak mají vyřešený start ?doufám,že to neodpálí pod sjezdovkou,výšlap nahoru a pak se všichni zastaví před tím singlem v lese!Mapa mi moc neřekne ,neznám okolí.Vážně uvažuju,že dám dětskou(v tom hicu víc nezvládám,křeče)

          0 0
          • jIrI___  

            Podle všeho to bude tak, jak píšeš.

            0 0
            • michalscupak  

              tak já doufám že bude start někde nahoře .. dole by to byla vražda do toho kopce :D

              0 0
              • jandys  

                já bych byl rozhodně pro výšlap, aspoň se to hezky vytřídí :)

                0 0
                • jIrI___  

                  Právě že na tom kousku sjezdovky hned po startu se to absolutně nestihne roztřídit a nahoře bude špunt. Takže v podstatě start bude tak i tak až nahoře sjezdovky :D

                  0 0
                  • michalscupak  

                    spíš se tam všichni požducháme jak se budem rvát do toho kopce :D

                    0 0
                    • jandys  

                      a nahoru se stoupá po nějaké polní cestě? A je to hned od úpatí kopce až nahoru? …pokud ano tak bych se žádné velké tlačenice nebál, pokud se ovšem dopředu nepostaví nějací tůristi :)

                      0 0
                      • jIrI___  

                        Je to pár desítek dlouhá, celkem široká sjezdovka (pokud to nebude vypáskované), stoupá se přímo po ní.

                        0 0
                        • jandys  

                          to by mohlo být zajímavý, no uvidíme sami v sobotu :)

                          0 0
                • stanik 2  

                  Na tom kousku se to nestihne vytřídit i když se tam dost lidí odvaří .Problematika trychtýře na hoře je mi známa dost , to tam budem potahovat s koly jak za komuny v frontě na banány . Jestli to fakt startujou dole , tak mě přechází chuť tam pro fusky za 400 jet !

                  0 0
                  • michalscupak  

                    jako já doufám že start bude nahoře .. je tam polni cesta (vedle ni je i pole kde by teoreticky byl vetsi plac)..

                    0 0
            • Zerocool  

              je to ten nejdebilnější způsob jak to odstartovat, bude to masakr, jet sjezdovku nemá smysl- bude špunt, i když je dost široká, takže výběh a potom v tom úzkém singlu no jsem zvědavý, předjíždět půjde až pod mexikem…

              0 0
    • Mark-H14  

      Nevíte někdo kudy vedou trať pro děti 0–6 let a žáky 8–10 let?

      Díky za info.

      0 0
    • micinka  

      Taky se sklouznu, nicmene me prekvapilo, ze je v propozicich napsano, ze je v cene 1 obcersveni, na mape jsou 2. Loni byly 2 a byl jsem rad, ze tam jsou. S jednou by to bylo dost o drzku…

      0 0
      • jIrI___  

        Já to nějak podrobněji nepročítal, ale není tím jedním občerstvením myšleno jídlo v cíli?

        0 0
        • micinka  

          Občerstvovací stanice 1×, občerstvení v cíli závodu (teplé těstoviny, nealko pití MADETA FITNESS), zdravotní a pořadatelskou službu, měření času a zpracování výsledků novou chipovou technologií, startovní číslo, mytí kol, lístek do tomboly, dárek a zcela novou službu – neoficiální SMS výsledek na Váš mobil hned po dojezdu do cíle. Nově úrazové pojištění.

          0 0
          • bosmilan  

            na dlouhé jsou 2 obžerstvovačky + jídlo v cíli

            0 0
          • witcherrr  

            pořád přemýšlím asi tam mám jít, mám natáhnutý sval, bo co to je pod kolenem a po pár killometrem bych asi spomalil, což kopečky nepříjemné xd

            0 0
    • metr-x  

      Jeli jste? Jak se líbila trasa? Já se na krátké dost trápil. Bez té fyzičky to fakt nejde. Kdybyste měli někdo fotky, hoďte odkaz, dík.

      0 0
      • peeto  

        jj jel jsem krátkou.. nerozumím ale jejich udávaným délkám.. na netu 30.. na výsledkové listině 25.. naměřeno 40 km.. trasa v pohodě, jen jednou jsem zahučel do křoví a to mě nakoplo, když jsem to musel dojíždět :) jo a prach jsem po závodě vykuckával minimálně 2 hodiny.. a jsem tě viděl i celý tým s Michalem..

        0 0
    • beeker  

      jel jsem předchozí dva ročníky, letos sem na to kašlal, jsou vyhozené peníze jako u kpž. na jídlo člověk dostane blátobé těstoviny, trať byla minulý rok blbě značená, několik nás to vzalo uplně jinde přes dědinu po asfaltu. Na okoloolomouce minulý rok podobné, trasa pěkná, ale za 400kč jsme se mohli umýt tak v umyvadle.

      0 0
    • jandys  

      já bych řekl že dobrý :-). Sjezdovka mi sedla,někteří to na ní hrotili a pak toho jistě litovali. Trať byla typická pro CMT, kéžby to šlo bez té cca 2 minutové zajížďky, ale co, aspoň jsme si trošku zazávodili při sjíždění špice. Co se týče areálu, no tak to byla hrůza. Pro mě naprosto odpudivý místo. Ještě že nám pořadatel obstaral dvě smíšené sprchy, z nichž jedna fungovala, ale zase z nich byl krásný výhled na celý areál závodu :).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.